Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> БІОЛОГІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ ТА ЕФЕКТИВНІСТЬ СПОСОБІВ КОНВЕЙЄРНОГО ВИРОЩУВАННЯ ЦУКРОВОЇ КУКУРУДЗИ

Загрузка...

БІОЛОГІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ ТА ЕФЕКТИВНІСТЬ СПОСОБІВ КОНВЕЙЄРНОГО ВИРОЩУВАННЯ ЦУКРОВОЇ КУКУРУДЗИ

Назва:
БІОЛОГІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ ТА ЕФЕКТИВНІСТЬ СПОСОБІВ КОНВЕЙЄРНОГО ВИРОЩУВАННЯ ЦУКРОВОЇ КУКУРУДЗИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,09 KB
Завантажень:
222
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Інститут рослинництва ім. В.Я. Юр’єва
Української академії аграрних наук
ШЕВЧЕНКО ВОЛОДИМИР АНАТОЛІЙОВИЧ
УДК 635.677:51
БІОЛОГІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ ТА ЕФЕКТИВНІСТЬ СПОСОБІВ
КОНВЕЙЄРНОГО ВИРОЩУВАННЯ ЦУКРОВОЇ КУКУРУДЗИ
06.01.09 – рослинництво
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата сільськогосподарських наук
Харків – 2005
Дисертацією
є рукопис.
Робота виконана
на кафедрі біології Луганського національного педагогічного університету імені Тараса Шевченка Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: доктор сільськогосподарських наук, професор
Конопля Микола Іванович,
Луганський національний педагогічний університет імені Тараса Шевченка,завідувач кафедри біології
Офіційні опоненти: доктор сільськогосподарських наук, професор,
член-кор. УААН
Будьонний Юрій Васильович,
Харківський національний аграрний університет
ім. В.В. Докучаєва, завідувач кафедри землеробства;
кандидат сільськогосподарських наук, доцент
Сахаров Василь Данилович,
Дніпропетровський державний аграрний університет,
доцент кафедри кормовиробництва.
Провідна установа: Інститут зернового господарства УААН,
м.Дніпропетровськ
Захист відбудеться 24.01.2006 р. о__14__годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.366.01 Інституту рослинництва імені В.Я. Юр’єва УААН за адресою: 61060, м. Харків, проспект Московський, буд. . Тел.: 392-23-78.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту рослинництва імені В.Я. Юр’єва УААН за адресою: 61060, м. Харків, проспект Московський, буд. .
Автореферат розісланий 22.12.2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради__________________Петренкова В.П.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В Україні, й зокрема на Сході, важливим резервом поліпшення структури харчування населення виявилася цукрова кукурудза, сортимент виробів з якої неухильно зростає. Качани та зерно молочного стану її вживають у свіжевідвареному, консервованому, замороженому, засоленому, сухому вигляді та у вигляді пюре, паст тощо. Крім того окремі частини рослин є цінною сировиною в концентратній, кондитерській, пивовареній промисловості, фармакології та медицині.
Період використання качанів та зерна цукрової кукурудзи молочного стану надзвичайно короткий й не перевищує 5-8 діб, а шляхів агротехнічної організації безперервного надходження свіжих качанів споживачам до сьогодні нерозроблено, даних про зміни хімічного складу та поживних якостей зерна цукрової кукурудзи залежно від умов вирощування в звязку з організацією безперервного конвейєру качанів молочного стану зерна поки що дуже мало. Тому розробка конвейєру надходження високоякісних качанів цукрової кукурудзи споживачам протягом двох-трьох місяців є надзвичайно актуальним питанням сьогодення.
Звязок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота була складовою частиною плану науково-дослідної роботи кафедри біології Луганського національного педагогічного університету імені Тараса Шевченка “Розробити екологічно безпечні технології вирощування харчових підвидів кукурудзи в умовах Сходу України” (№ д.р. 0103U003615 розділ 2.4) та загальноуніверситетської науково-дослідної роботи “Біологічні особливості та екологічно безпечні напрямки формування зерна і кукурудзяних стовпчиків різних підвидів кукурудзи” ( розділ 1.6).
Мета й завдання дослідження. Досліди проводили з метою визначення граничних строків дозрівання зерна, тривалості надходження та рівня врожайності качанів цукрової кукурудзи за різних умов вирощування .
Програмою досліджень предбачалося встановити й визначити: можливості надраннього одержання продукції цукрової кукурузи шляхом висадки рослин розсадою; оптимальні й граничні строки сівби для сортів і гібридів цукрової кукурудзи різних груп стиглості за різних екологічних умов вирощування; тривалість періодів використання качанів та зерна кукурудзи за різних агротехнічних та погодно-кліматичних умов вирощування; хімічний склад, харчові й смакові якості зерна кукурудзи за різних строків сівби та умов вирощування; біоенергетичну та економічну оцінку ефективності вирощування цукрової кукурудзи розсадою чи насінням в основних та проміжних посівах.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: БІОЛОГІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ ТА ЕФЕКТИВНІСТЬ СПОСОБІВ КОНВЕЙЄРНОГО ВИРОЩУВАННЯ ЦУКРОВОЇ КУКУРУДЗИ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок