Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Організаційні, інформаційно-аналітичні та діагностичні засоби управління в галузі будівельних матеріалів

Загрузка...

Організаційні, інформаційно-аналітичні та діагностичні засоби управління в галузі будівельних матеріалів

Назва:
Організаційні, інформаційно-аналітичні та діагностичні засоби управління в галузі будівельних матеріалів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,47 KB
Завантажень:
123
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
Безух Анатолій Вікторович
УДК 339.03:658.015
Організаційні, інформаційно-аналітичні та діагностичні засоби управління в галузі будівельних матеріалів
Спеціальність 05.13.22- Управління проектами та розвиток
виробництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2002


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі організації і управління будівництвом Київського національного університету будівництва і архітектури .
Науковий керівник - доктор технічних наук, професор,
Мхитарян Нвер Мнацаканович,
заступник голови комітета Верховної Ради України з питань прав людини та міжнаціональних відносин
Офіційні опоненти: - доктор технічних наук, професор,
Торкатюк Володимир Іванович,
завідувач кафедри економіки будівельного
підприємства Харківської державної
академії міського господарства
- кандидат технічних наук
Велічко Віктор Олександрович,
головний інженер холдінгової компанії “Київміськбуд” (м. Київ)
Провідна установа - Придніпровська академія будівництва і
архітектури Міністерства освіти і науки
України, м. Дніпропетровськ
Захист дисертації відбудеться 18 вересня 2002 р. о 13 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д26.056.03. за адресою : м.Київ-03680, Повітрофлотський пр., 31, Київський національний університет будівництва і архітектури.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці КНУБА за адресою : м.Київ-03680, Повітрофлотський пр., 31, Київський національний університет будівництва і архітектури.
Автореферат розісланий 17.08. 2002р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої Ради
Д 26.056.03.,кандидат технічних
наук,доцент ШЕБЕК М.О.
Актуальність теми. Незважаючи на широкий спектр методів і алгоритмів попередньої оцінки і вибору інвестиційних проектів , доведено необхідність їх вдосконалення з метою раціонального їх сполучення з прогнозованими виробничими, організаційними, економічними та ін. параметрами стану галузі та її окремих суб‘єктів. Слід оцінити вплив результатів майбутнього втілення проектів на прибутковість та стійкість функціонування галузі , передбачити спричинені наслідками інвестування зрушення в структурі майна та джерел галузі. Існує нагальна потреба у створенні моделі , методики і алгоритму комплексної діагностики , адаптованої до потреб галузі. Зміст і кількість параметрів діагностики мають адекватно оцінювати як результативність функціонування галузі , так і дію факторів зовнішнього оточення, внутрішній потенціал галузі , а також інші, некеровані фактори. Доведено , що вдосконалення механізмів управління потребують як на галузевому , так і на виробничому рівні , перш за все , галузеві структури інвестиційного маркетингу та прогнозування. Таким чином, актуальність даної дисертаційної роботи обумовлена необхідністю обґрунтованого вирішення науково-практичних проблем по розробці аналітичних та організаційних засобів вдосконалення структури і обсягів інвестицій в галузі виробництва будівельних матеріалів. Аналітичними засобами такого вдосконалення є трансформація адаптованих до потреб галузі методів і алгоритмів оцінки параметрів проектів та комплексної галузевої діагностики, організаційними - вдосконалення структур управління інвестиційним процесом на галузевому та виробничому рівні .
Звязок роботи з науковими програмами, планами, темами . Обрані в дисертаційні роботі галузь, предмет і обєкт дослідження відповідають “Державній науково-технічній програмі у сфері розвитку промисловості будівельних матеріалів”-№1206050 від 04.03.1998р.,”Державній програмі розробки найважливіших технологій у сфері розвитку житлово-комунального господарства та нових будівельних матеріалів та виробів ”- №1206140 від 17.10.1999 р., “Програмі організаційного та науково-технічного вдосконалення галузі будівельних матеріалів та виробів “ ( схвалені КМ України). Тема дослідження повязана з тематикою наукових досліджень кафедри організації і управління будівництвом Київського національного університету будівництва і архітектури.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Реферат на тему: Організаційні, інформаційно-аналітичні та діагностичні засоби управління в галузі будівельних матеріалів

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок