Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ РОЗВИТКУ РИНКУ ПАСАЖИРСЬКИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ В УКРАЇНІ

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ РОЗВИТКУ РИНКУ ПАСАЖИРСЬКИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ В УКРАЇНІ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ РОЗВИТКУ РИНКУ ПАСАЖИРСЬКИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ В УКРАЇНІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,57 KB
Завантажень:
293
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Національний авіаційний університет
ТУЛЬЧИНСЬКА СВІТЛАНА ОЛЕКСАНДРІВНА
УДК 656.7.025.2:338.4(043.3)
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ РОЗВИТКУ РИНКУ ПАСАЖИРСЬКИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ В УКРАЇНІ
08.07.04 – економіка транспорту і зв'язку
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі економіки та підприємництва Національного технічного університету України (“КПІ”) Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник - кандидат економічних наук, доцент
Круш Петро Васильович,
Національний технічний університет України (“КПІ”),
завідувач кафедри економіки та підприємництва
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Ященко Леонід Андрійович,
Національний авіаційний університет,
професор кафедри логістики і транспорту;
кандидат економічних наук, доцент
Аксьонов Іван Михайлович,
Київський університет економіки і технологій
транспорту, доцент кафедри управління процесами перевезень
 
Провідна установа - Науково-дослідний економічний
інститут Міністерства економіки та з
питань європейської інтеграції України, відділ міжгалузевих
та структурних проблем виробництва, м. Київ
Захист відбудеться “ 24 ” травня 2003 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.062.02 у Національному авіаційному університеті за адресою: 03058, м. Київ-58, пр. Космонавта Комарова, 1, корпус 2, ауд. 418.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного авіаційного університету за адресою: 03058, м. Київ -58, пр. Космонавта Комарова, 1.
Автореферат розісланий “ 15” квітня 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук Матвєєв В.В.
1
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Соціально-економічні перетворення періоду ринкових реформ істотно змінюють загальну структуру народногосподарського комплексу України. Її господарська система поступово трансформується в економіку ринкового, соціально орієнтованого типу, що відповідає вимогам часу і напрямкам політики держави. Удосконалення ринкових відносин передбачає зміну економічних пріоритетів, зокрема, значне збільшення питомої ваги виробництва і споживання послуг.
У зв'язку з цим неухильно зростатиме роль і значення транспорту як однієї з найважливіших галузей національної економіки, ефективне функціонування якої стає необхідною умовою стабілізації і структурних перетворень всього господарського комплексу, задоволення потреб населення та суспільного виробництва у перевезеннях та захисту економічних інтересів держави.
Транспортний сектор економіки є складною і стратегічно важливою в усіх відношеннях системою, основна мета функціонування якої полягає у реалізації комплексу транспортних послуг, відповідних по кількості і якості платоспроможному попиту споживачів. Транспорт, з одного боку, є важливою складовою інфраструктури, а, з іншого, - він сам стає суб'єктом ринкових відносин, реалізуючи необхідні суспільству послуги переміщення пасажирів і доставки вантажів.
Пасажирський комплекс транспортної галузі є однією із тих сфер діяльності, де у процесі розвитку ринкових відносин зберігають свою актуальність проблеми знаходження оптимального поєднання вільного підприємництва і державного регулювання. Тому об'єктивною потребою є необхідність глибшого вивчення механізмів цієї сфери діяльності, специфіки її функціонування, визначення форм та методів використання наукових досягнень для удосконалення системи управління пасажирським комплексом.
Особливо слід наголосити на актуальності наукового аналізу процесів, що відбуваються у транспортному секторі у зв’язку з орієнтацією України на органічне включення її економіки у систему світового господарства. У свою чергу, цей процес неминуче приведе до зростання товарообмінних операцій між співпрацюючими сторонами, збільшення пасажиропотоків та перевезення товарів.
Здійснювані трансформаційні процеси у транспортному секторі економіки стали основою формування нової економічної структури управління.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ РОЗВИТКУ РИНКУ ПАСАЖИРСЬКИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ В УКРАЇНІ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок