Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Моделі та методи формування та планування реалізації портфеля проектів розвитку автодоріг

Моделі та методи формування та планування реалізації портфеля проектів розвитку автодоріг

Назва:
Моделі та методи формування та планування реалізації портфеля проектів розвитку автодоріг
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
12,84 KB
Завантажень:
15
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Міністерство освіти та науки України
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського
Харківський авіаційний інститут
БАБЕНКО Олена Павлівна
УДК65.001.1;625.72
Моделі та методи формування та планування реалізації портфеля проектів розвитку автодоріг
05.13.22 – управління проектами та програмами
АВТОРЕФЕРАТ
Дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – |
доктор технічних наук, професор Нефьодов Леонід Іванович, Харківський національний автомобільно-дорожній університет, завідувач кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій.
Офіційні опоненти: |
доктор технічних наук, професор
Польшаков Валерій Іванович,
Українська академія бізнесу та підприємництва,
проректор з наукової роботи,
завідувач кафедри менеджменту;
кандидат технічних наук
Романенков Юрій Олександрович,
Національний аерокосмічний університет
ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут”,
доцент кафедри менеджменту.
Провідна установа – |
Національна металургійна академія України,
кафедра управління проектами,
Міністерство освіти і науки України, м. Дніпропетровськ.
Захист відбудеться “ 08 ” червня 2007 року о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.062.02 у Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковського“ХАІ” за адресою: 61070, м. Харків, вул. Чкалова, 17, радіотехнічний корпус, ауд. 232.
З дисертацією можна ознайомитись у науково-технічній бібліотеці Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут” за адресою: 61070, м. Харків, вул. Чкалова, 17.
Автореферат розісланий “ 04 ” травня 2007 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Латкін М.О.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В даний час країни Східної Європи велику увагу приділяють розвитку мережі автомобільних доріг і відповідної інфраструктури. Сучасна транспортна мережа України має розвинену систему комунікацій, яка вимагає постійного моніторингу характеристик і параметрів доріг.
Експертиза стану доріг дозволяє виявити ділянки доріг і дорожні споруди, що вимагають створення, розвитку, реконструкції, модернізації і т.ін.
Визначені на основі експертизи об'єкти можна розглядати як допустиму множину проектів розвитку автомобільних доріг, які повинні бути реалізовані. Зважаючи на обмеженість ресурсів, усі проекти розвитку автодоріг не можуть бути реалізовані одночасно. Тому виникають задачі формування портфеля проектів розвитку автодоріг як на перспективу, так і на поточний період, планування реалізації вибраного портфеля проектів та виконання робіт за кожним проектом.
Велика складність і розмірність таких задач, велика кількість суперечливих функціональних та економічних критеріїв і обмежень разом з невизначеною і неповною вхідною інформацією призвели до того, що існуючі традиційні моделі та методи формування та планування реалізації портфелів проектів не дозволяють оперативно приймати науково обґрунтовані та ефективні рішення з розвитку автодоріг.
В даний час відсутня інформаційна технологія, що дозволяє вирішувати комплексно задачі вибору портфеля проектів розвитку автодоріг і планування їх реалізації.
Існуючі моделі прийняття рішень щодо формування портфеля проектів є детермінованими і основані на однокрітеріальній оптимізації, що не дозволяє враховувати різний ступінь невизначеності вхідної інформації і всі вимоги до рішень, що приймаються.
Тому необхідно розробити оперативні та досить точні моделі і методи формування портфеля проектів розвитку автодоріг і планування їх реалізації.
Це дозволить науково обґрунтувати і підвищити ефективність формування портфеля проектів перспективного і поточного періоду розвитку автодоріг, спланувати їх реалізацію.
Таким чином, актуальним науково-прикладним завданням є розробка моделей та методів формування та планування реалізації портфеля проектів розвитку автодоріг.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Реферат на тему: Моделі та методи формування та планування реалізації портфеля проектів розвитку автодоріг

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок