Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МАРКЕТИНГОВА ІНФОРМАЦІЙНА СИСТЕМА КОМЕРЦІЙНОГО БАНКУ спеціальність

МАРКЕТИНГОВА ІНФОРМАЦІЙНА СИСТЕМА КОМЕРЦІЙНОГО БАНКУ спеціальність

Назва:
МАРКЕТИНГОВА ІНФОРМАЦІЙНА СИСТЕМА КОМЕРЦІЙНОГО БАНКУ спеціальність
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,93 KB
Завантажень:
64
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Київський національний торговельно-економічний університет
Жарлінська Раїса Григорівна
УДК 336.71:339.138
МАРКЕТИНГОВА ІНФОРМАЦІЙНА СИСТЕМА
КОМЕРЦІЙНОГО БАНКУ
спеціальність
08.06.01- eкономіка, організація i управління підприємствами
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2003
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Київському національному торговельно-економічному університеті Міністерства освіти і науки України на кафедрі маркетингу
Науковий керівник:
|
доктор економічних наук, професор
Корольков Іван Іванович,
Київський національний торговельно-економічний університет,
професор кафедри маркетингу
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, доцент
Романенко Лариса Федорівна,
Міжнародний інститут ринкових відносин та підприємництва, проректор
кандидат економічних наук, доцент
Оліфіров Олександр Васильович,
Донецький державний університет економіки і торгівлі ім. М.Туган- Барановського, завідувач кафедри комп’ютерних технологій
Провідна установа: |
Львівська комерційна академія, кафедра маркетингу, Укоопспілка, м. Львів
Захист відбудеться 25 вересня 2003 року о 1530 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.055.01 Київського національного торговельно-економічного університету за адресою: 02156, м. Київ, вул. Кіото, 19.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного торговельно-економічного університету за адресою: 02156, м. Київ, вул. Кіото, 19.
Автореферат розісланий 21 серпня 2003 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Н.І.Морозова


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Сучасний етап економічних реформ в Україні ставить перед підприємствами будь-якої організаційно-правової форми завдання забезпечити високу ефективність діяльності. Виконання такого завдання є неможливим без раціонального використання всіх можливих інструментів ринкового механізму, включаючи маркетинг.
Комерційні банки є фінансовими підприємствами, що займаються підприємницькою діяльністю, у зв’язку з чим банківський маркетинг принципово не відрізняється від маркетингу в промисловості та інших галузях і формує його політику, стратегію й тактику, що заснована на вивченні споживчого попиту і задоволенні потреб клієнтів.
Необхідність впровадження маркетингової концепції управління в практику діяльності зарубіжних і вітчизняних банків стала особливо відчутною у зв’язку із загостренням конкурентної боротьби, інтернаціоналізацією банківських інститутів, продуктів та дерегулюванням фінансових ринків. Ефективне застосування концепції маркетингу вимагає побудови сучасної автоматизованої маркетингової інформаційної системи на основі новітніх інформаційних технологій, яка, в свою чергу, здатна забезпечити результативність управління маркетингом і рентабельну роботу банків в умовах грошового ринку, що постійно змінюється. Нагальна потреба створення маркетингових інформаційних систем у банках пов’язана також із ключовим значенням інформації у маркетинговій діяльності, оскільки виробничий процес у банку загалом зводиться до обробки інформації, а банківський продукт як його результат теж є за своєю сутністю інформацією, якість якої визначає конкурентні позиції банку. Крім того, на необхідність впровадження маркетингових інформаційних систем у комерційних банках впливає інформаційний характер управлінського процесу та залежність правильності і цінності управлінських рішень у банківському маркетингу від їх інформаційного забезпечення.
Враховуючи відносно невеликий вік існування банківської системи України, маркетингова інформаційна система банку стала об’єктом уваги науковців порівняно недавно і тому є малодослідженою. Проте, необхідно відмітити, що окремі питання зазначеної проблематики розглядалися в наукових працях таких зарубіжних вчених - економістів, як У.Бреддик, Р.В.Джозлін, І.Елдон, Р.Маклеод, Ф.Котлер, Дж.Роджерс, П.С.Роуз, Д.Хамфріз, М.З.Бор, Є.Ф.Жуков, Є.В.Єгоров, В.В.Кисельов, Г.Л.Макарова, Л.О.Плотіцина, В.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Реферат на тему: МАРКЕТИНГОВА ІНФОРМАЦІЙНА СИСТЕМА КОМЕРЦІЙНОГО БАНКУ спеціальність

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок