Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ АНКЕРНО-БЕТОННОГО КРІПЛЕННЯ ПІД ЧАС СПОРУДЖЕННЯ СПОЛУЧЕНЬ ВЕРТИКАЛЬНИХ СТВОЛІВ ВУГІЛЬНИХ ШАХ

ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ АНКЕРНО-БЕТОННОГО КРІПЛЕННЯ ПІД ЧАС СПОРУДЖЕННЯ СПОЛУЧЕНЬ ВЕРТИКАЛЬНИХ СТВОЛІВ ВУГІЛЬНИХ ШАХ

Назва:
ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ АНКЕРНО-БЕТОННОГО КРІПЛЕННЯ ПІД ЧАС СПОРУДЖЕННЯ СПОЛУЧЕНЬ ВЕРТИКАЛЬНИХ СТВОЛІВ ВУГІЛЬНИХ ШАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,92 KB
Завантажень:
271
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Міністерство освіти і науки України
Національний гірничий університет
БОРОДУЛЯ Андрій Анатолійович
УДК 622. 252.8+622.831
ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ АНКЕРНО-БЕТОННОГО
КРІПЛЕННЯ ПІД ЧАС СПОРУДЖЕННЯ СПОЛУЧЕНЬ ВЕРТИКАЛЬНИХ СТВОЛІВ ВУГІЛЬНИХ ШАХТ
Спеціальність 05.15.04 - “Шахтне та підземне будівництво”
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ - 2002
Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі “Будівництво шахт і підземних споруд” Донецького національного технічного університету Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник:
доктор технічних наук,
ЛЕВІТ Віктор Володимирович, професор кафедри “Будівництво шахт та підземних споруд” Донецького національного технічного університету Міністерства освіти і науки України
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, старший науковий співробітник,
ДРУЦКО Віталій Павлович, завідувач відділу проведення і кріплення гірничих виробок і випробувань конструкцій Державного науково-дослідного інституту організації і механізації шахтного будівництва Міністерства палива та енергетики України (м.Харків)
кандидат технічних наук, доцент,
ВИГОДІН Михайло Олександрович, доцент кафедри будівельних геотехнологій і конструкцій Національного гірничого університету Міністерства освіти і науки України (м. Дніпропетровськ)
Провідна установа - Донбаський гірничо-металургійний інститут, кафедра “Будівництво шахт та підземних споруд” Міністерства освіти і науки України (м.Алчевськ).
Захист дисертації відбудеться “23” січня 2003 р. о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.080.04 при Національному гірничому університеті Міністерства освіти і науки України
(49027, Україна, м. Дніпропетровськ - 27,просп. К.Маркса, 19).
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного гірничого університету Міністерства освіти і науки України
(49027, Україна, м. Дніпропетровськ - 27, просп. К.Маркса, 19).
Автореферат розісланий “23” грудня 2002 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук, доцент С.В. Бєгічев
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Розвиток промисловості України неминуче пов'язаний з будівництвом нових більш глибоких і реконструкцією діючих вугільних шахт.
У загальному комплексі будівництва сучасних шахт спорудження вертикальних стволів відноситься до категорії найбільш складних і трудомістких, що знаходяться на критичному шляху будівництва, і багато в чому визначає терміни запровадження їх в експлуатацію. За останні роки різко скоротився обсяг, темпи і техніко-економічні показники прохідки вертикальних стволів шахт у зв'язку з недостатнім фінансуванням капітального будівництва. Необхідне оновлення шахтних фондів в умовах нових ринкових відносин потребує поряд з підвищенням темпів будівництва зниження його собівартості.
Особливе місце в комплексі будівництва вертикальних стволів займає спорудження сполучень. Вітчизняний та закордонний досвід свідчить, що не дивлячись на значні досягнення у цьому, традиційна технологія кріплення стволів залізобетоном є матеріалоємною, має значну собівартість і зумовлює низькі темпи будівництва.
Аналіз стану техніки і технології показує, що перспективним напрямом є використання комбінованого анкерно-бетонного кріплення. Теоретичне узагальнення і розробка технологічних рішень по їх впровадженню є актуальною науково-технічною задачею.
Таким чином, необхідно обґрунтування та комплексне ув'язування усіх параметрів анкерно-бетонного кріплення під час прохідки сполучень вертикальних стволів для подальшого підвищення їх стійкості, безпеки робіт та скорочення промислових витрат.
Зв'язок роботи з науковими програмами і темами. Дисертаційна робота виконана в рамках держбюджетних тем: у ДонНТУ Н-9-95 “Дослідження та удосконалення технології спорудження та реконструкції шахт і будівництва метро в Донецькому басейні”, а також у ІГТМ НАН України: "Научные основы геофизического мониторинга и управления геофизическими процессами с учетом синергетических эффектов породного массива для повышения безопасности эксплуатации подземных сооружений" (№ 0199U001752); "Моделирование процесса дезинтеграции породного массива на базе закономерностей случайного развития фронта его разрушения для создания высокоресурсных охранных систем горных выработок" (№ 0196U014865).

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Реферат на тему: ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ АНКЕРНО-БЕТОННОГО КРІПЛЕННЯ ПІД ЧАС СПОРУДЖЕННЯ СПОЛУЧЕНЬ ВЕРТИКАЛЬНИХ СТВОЛІВ ВУГІЛЬНИХ ШАХ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок