Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат українською: удосконалення післяремонтних випробувань тягових двигунів рухомого складу

Загрузка...

удосконалення післяремонтних випробувань тягових двигунів рухомого складу / сторінка 5

Назва:
удосконалення післяремонтних випробувань тягових двигунів рухомого складу
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,00 KB
Завантажень:
347
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 

Аналіз післяремонтних випробувань ТД показав, що вимірювання відомими способами деяких параметрів ТД (наприклад, електричний опір обмоток якоря, температура якірної обмотки) виконується не досить точно, а визначення основних електроенергетичних характеристик ТД, взагалі не виконується.
Зроблено аналіз зміни параметрів ТД (активний опір якірного кола, індуктивність якірного кола, коефіцієнт потоку,), що впливають на передачу енергії між мережею живлення і валом ТД.
Вплив зміни параметрів тягового двигуна після ремонту на напругу якоря було досліджено двома способами:
1) з використанням функції чутливості:
,
де b – параметр, вплив якого визначається;
Ш – функція, для якої визначається ступінь впливу параметра b.
2) оцінка відносно початкового стану:
,
де Ш – значення функції при поточному значенні параметру b.
Шбаз – значення функції при базовому (номінальному) значенні параметру b.
Функції чутливості для статичного режиму:
а) чутливість до зміни опору обмотки якоря:
; (1)
; (2)
; (3)
б) чутливість до зміни коефіцієнта магнітного потоку:
; (4)
; (5)
(6)
Чим вище чутливість функції до зміни параметра, тим більша достовірність визначення параметра. Результати моделювання наведені на рис. 3-5 де:
а) функція чутливості в динамічному режимі;
б) функція чутливості в статичному режимі;
в) відносна зміна в динамічному режимі;
г) відносна зміна в статичному режимі;––––––
– частота обертання;
· · · · · · – струм якоря;
· – · – · – – напруга якоря
Аналіз функції чутливості дав можливість встановити, що:
- зміна індуктивності обмотки якоря на ±50% від номінального значення, приводить до зміни напруги якоря і швидкості обертання до 1%, а струму якоря до –6...3% у динамічних режимах. У статичному режимі зміна індуктивності не впливає на напругу і струм якоря, а також на частоту обертання ТД;
- зміна опору обмотки якоря на ±50% від номінального значення в динамічному режимі приводить до зміни струму якоря –20...10%, частоті обертів ТД ±5%, зміна напруги складає менше 1%. У статичному режимі зміна опору приводить до зміни частоти обертів ±5%, інші параметри не змінюються;
- зміна коефіцієнта потоку ±50% від номінального значення приводить до зміни напруги якоря на ±1,5%, як у статичному, так і динамічному режимах, а зміна струму якоря і частоти обертання знаходиться в діапазоні ±50%.
В розділі проведено комплекс робіт, спрямованих на підвищення якості технічного обслуговування ТД, відзначено необхідність удосконалення технології післяремонтних випробувань тягових двигунів рухомого складу, сформульовано ціль та задачі досліджень.
В другому розділі дисертації розглядаються методи післяремонтних випробувань тягових двигунів, як одна з форм ідентифікації електромеханічних параметрів ТД постійного струму.
Встановлено, що основними недоліками існуючих систем післяремонтних випробувань, що використовуються на електроремонтних підприємствах є:
-
відсутність інформації для повної ідентифікації електромеханічних параметрів ТД, що при такому підході до післяремонтних випробувань приведе до повторних ремонтів, особливо в тих умовах, коли тягові двигуни, працюють при послідовно-паралельному з’єднанні і в результаті чого здійснюють значний вплив один на одного;
-
системи навантаження статичного типу не дають повної інформації про післяремонтний стан тягового двигуна, насамперед, режим статичного навантаження не відповідає реальним експлуатаційним режимам, тому статичне навантаження не дає уявлення про стан ТД при реальних режимах;
-
велика площа і металоємність станцій навантаження, що пояснюється необхідністю установки фундаментних плит, допоміжних електричних машин і т.п.
Зроблена оцінка взаємовпливу розходження параметрів тягових двигунів постійного струму при послідовно-паралельному з’єднанні, при роботі на загальне навантаження, що дозволило встановити наступне:
- вплив зміни активного опору якірної обмотки ТД на ±50% при послідовному їх з’єднанні, приводить до нерівномірності навантаження двигунів по напрузі на +15…-25%, а при паралельному до нерівномірності струмового навантаження двигуна з незмінними параметрами на ±12%, нерівномірність завантаження другого двигуна +25…-60%;
- вплив зміни індуктивності якірного кола на ±50% приводить до нерівномірності струму та напруги на якорі ТД на ±15%;
- вплив зміни коефіцієнта потоку на ±50% на струмове навантаження ТД при паралельному їх з’єднанні, приводить до нерівномірності навантаження ТД з незмінними параметрами на ±10.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: удосконалення післяремонтних випробувань тягових двигунів рухомого складу

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок