Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат безкоштовно: удосконалення післяремонтних випробувань тягових двигунів рухомого складу

Загрузка...

удосконалення післяремонтних випробувань тягових двигунів рухомого складу / сторінка 6

Назва:
удосконалення післяремонтних випробувань тягових двигунів рухомого складу
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,00 KB
Завантажень:
347
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
..15% від номінального, а навантаження другого ТД може складати +25...-60%; вплив зміни коефіцієнта потоку на ±50% на падіння напруги на обмотках ТД при послідовному з’єднанні ТД складає ±35%.
Значна нерівномірність по струму якоря ТД приводить до нерівномірності обертового електромагнітного моменту.
Зміна параметрів ТД, працюючих на загальне навантаження, приводить до зміни постійних часу кола якоря. Постійні часу змінюються пропорційно величині зміни параметрів. При значних відхиленнях параметрів відбувається зміна характеру перехідного процесу (ТМ>4ТЭ - аперіодичний, ТМ<4ТЭ - коливальний), що повинна враховувати система керування ТД.
Також запропоновано структуру комплексної системи ідентифікації параметрів ТД, яка дасть можливість оперативно оцінювати зміну параметрів в процесі експлуатації і при поточному ремонті, що дозволить розпізнати несправність у початковій стадії її виникнення і вжити заходів по усуненню дефектів, а також створити базу даних для організації технічного обслуговування і ремонту по фактичному технічному стану ТД рухомого складу.
Другий розділ також присвячений еквіполентуванню та вибору методів ідентифікації. Розглянуті та тезисна проаналізовані методи ідентифікації динамічних об’єктів (систем) припускають ту чи іншу можливість спостереження об'єкта по каналах вхід – вихід. Оскільки замість вхідних сигналів, що відповідають нормальному режиму роботи, вимагаються спеціальні сигнали, то очевидно, що ці методи припускають ідентифікацію поза процесом нормального функціонування динамічних об’єктів, а саме тягових двигунів, що вказує на необхідність застосування додаткових приладів для формування даних вхідних сигналів.
Тому для підвищення якості і автоматизації випробувань тягових двигунів, в умовах електроремонтних підприємств, бажано застосовувати методи ідентифікації, які дозволяють визначати електромеханічні параметри тягових двигунів при робочих алгоритмах функціонування останніх.
Як показали дослідження, в найбільшій мірі основним вимогам до методів ідентифікації, зазначеним вище, задовольняє метод простору станів, який базується на знанні миттєвих значень змінних стану тягових двигунів (сигналів струму, напруги, миттєвої потужності в силових колах ТД, частоти обертання) які одержують живлення від імпульсних перетворювачів напруги.
Як об'єкт ідентифікації, тяговий двигун постійного струму послідовного збудження являє собою складну систему, стан якої в експлуатації визначається по обмеженому числу вхідних і вихідних параметрів. Вихідні параметри, які можна достатньо легко визначити в умовах експлуатації є напруга, струм, частота обертання.
Живлення ТД здійснюється від імпульсного перетворювача електричної енергії. Для аналізу застосуємо матричний метод. При цьому лінійна система ТД описується наступним векторним рівнянням стану:
Х=АХ+BU (7)
Таким чином шукані матриці мають вигляд:
– матриця стану; – матриця управління;
; ; – матриці вхідних та вихідних впливів.
Перетворюючи вищенаведені рівняння отримаємо рекурентні формули, якими визначається зв'язок між двома послідовностями вектора стану Х на інтервалі у вигляді:
(8)
де матриці:
; ; .
Відкіля, матриця стану визначається:
(9)
Подальший розвиток цей метод отримав в напрямку ідентифікації не тільки динамічних, як показано рядом авторів, але і статичних параметрів зокрема активного опору R. Це стає можливим завдяки врахуванню реальної форми випрямленої напруги на виході перетворювача. В цьому випадку змінні стану матриці вхідних впливів U ? const, що розширює можливість визначення параметрів матриці стану А.
Таким чином матриця стану визначається за формулою:
10)
Вирішуючи рівняння (10) одержимо:
(11)
(12)
(13)
де - коефіцієнти матриць ;
- еквівалентні активний опір і індуктивність якірного кола,
- приведений момент інерції електроприводу.
Результати теоретичних досліджень електромеханічних параметрів ТД отриманих по пусковим характеристикам з використанням отриманих рівнянь (11-13) були виконані для ТД типу ДК117Д вагону метрополітену.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: удосконалення післяремонтних випробувань тягових двигунів рухомого складу

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок