Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати реферат безкоштовно: удосконалення післяремонтних випробувань тягових двигунів рухомого складу

удосконалення післяремонтних випробувань тягових двигунів рухомого складу / сторінка 8

Назва:
удосконалення післяремонтних випробувань тягових двигунів рухомого складу
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,00 KB
Завантажень:
347
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Матриця лM містить теплові провідності, пов'язані із осердям якоря. Матриці лM+1, лM+2 містить теплові провідності, пов'язані з лобовими частинами обмотки якоря.
В результаті вирішення системи рівнянь визначаються:
и1, … ,иi, ДPi+1, иi+2, … иM, ДPM+1, ДPM+2,
де иi – температури зубців, коронок зубців тіла якоря;
ДPi+1 – втрати в міді елементів обмотки якоря в пазу;
ДPM+1, ДPM+2 – втрати в міді елементів лобової части обмотки якоря.
Для визначення післяремонтного номінального струму необхідно задатися допустимою температурою пазової ізоляції і з урахуванням потужності втрат в сталі визначити потужність втрат в міді, які і будуть відповідати цій температурі.
Рішення системи рівнянь (15, 16) дозволяє визначити допустимі втрати в кожному елементі пазової частини обмотки якоря. Для запобігання перегріву локальних ділянок ізоляції в якості допустимого значення потужності втрат в елементі обмотки ДPм.п. приймається мінімальне з отриманих значень:
З отриманого значення потужності ДPм.п визначається післяремонтний номінальний струм:
(17)
де Rх – опір обмотки якоря в холодному стані;
б – температурний коефіцієнт опору;
kп – коефіцієнт, що враховує вплив пульсації струму;
– температура холодного стану.
Четвертий розділ присвячений експериментальним дослідженням ідентифікації електромеханічних параметрів електроприводу постійного струму, а також встановленню рівня ефективності удосконалення післяремонтних випробувань тягових двигунів рухомого складу.
Для реалізації процедури випробувань ТД проаналізовано також вплив пульсацій напруги живлення на ідентифікацію електромеханічних параметрів. Результати моделювання процесу ідентифікації параметрів ТД постійного струму при різному типі перетворювача в якірному колі (з різною кількістю пульсацій на період m=2, 3, 6, 12) підтвердив факт, що найбільш ефективним являється використання імпульсного перетворювача електричної енергії з пульсністю m=6. Ідентифікація електромеханічних параметрів приводить до найбільш достовірних результатів при малих частотах (до 300 Гц) і значних амплітудах пульсації (50-60 В) напруги живлення.
На рис. 9, 10. наведені фрагменти експериментальних характеристик пуску електроприводу, де - напруга на виході випрямляча, В; - напруга на якорях двигунів, В; - струм якірного кола, А
У розділі обґрунтовано вибір діагностичного устаткування (аналого-цифровий перетворювач, комп'ютерне устаткування та інше).
Комп'ютеризований випробувальний комплекс являє собою сукупність технічних і програмних засобів, що дозволяють проводити визначення реальних параметрів ТД за розробленою методикою, і забезпечує:
- формування силових керуючих впливів;
- вимір миттєвих значень струму і напруги в процесі випробувань електричної машини;
- отримання результатів діагностики для аналізу і подальшої систематизації;
- створення бази даних для ведення обліку ТД, що проходять процедуру ідентифікації і паспортизації, їх до ремонтних і післяремонтних станів, у тому числі техніко-економічних показників (вартість, гарантійний термін, енергетичні показники).
Структурна схема комплексу, рис. 11, відрізняється простотою, що визначається наявністю мікропроцесорної системи, що виконує функції керування і контролю, а також дозволяє значно полегшити проведення випробувань і відмовитися від дорогої реєструючої апаратури.
Висновки
У дисертації вирішено наукову задачу удосконалення післяремонтних випробувань тягових двигунів шляхом застосування теоретичних методів та практичних засобів ідентифікації їх параметрів. Результати математичного моделювання з використанням ЕОМ і експериментальні дослідження в лабораторних умовах підтвердили основні теоретичні положення, сформульовані в роботі. Виконані теоретичні та експериментальні дослідження дозволяють зробити наступні висновки:
1. Проведено аналіз статистичних даних відмов ТД, який підтверджує факт, що 15-20% ТД рухомого складу, виходять з ладу в перший період їх роботи, так званий період припрацювання, що у свою чергу вказує на недосконалість технології і відповідно низьку якість ремонту та малоефективні методи випробувань на нагрівання, оскільки більший відсоток відмов припадає на замикання (коротке) в обмотках якоря;
2.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: удосконалення післяремонтних випробувань тягових двигунів рухомого складу

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок