Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> удосконалення післяремонтних випробувань тягових двигунів рухомого складу

удосконалення післяремонтних випробувань тягових двигунів рухомого складу

Назва:
удосконалення післяремонтних випробувань тягових двигунів рухомого складу
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,00 KB
Завантажень:
347
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Українська державна академія залізничного транспорту
Сушко Дмитро Леонідович
УДК 621.333.001.4
 
удосконалення післяремонтних випробувань тягових двигунів рухомого складу
Спеціальність 05.22.07 – рухомий склад залізниць та тяга поїздів
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі “Системи електричної тяги” Української державної академії залізничного транспорту Міністерства транспорту та зв’язку України.
Науковий керівник:– | доктор технічних наук, професор
Сінчук Олег Миколайович, технічний директор ТОВ ТД “Електричні машини”, м. Харків
Офіційні опоненти:– | доктор технічних наук, професор
Бабанін Олександр Борисович,
Українська державна академія залізничного транспорту, кафедра “Експлуатація та ремонт рухомого складу”, професор кафедри, м. Харків–
кандидат технічних наук, доцент
Варченко Валентин Кирилович, генеральний конструктор, ДП “НВК Електровозобудування”, м. Дніпропетровськ
Провідна установа: | Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, кафедра “Залізничний транспорт”, Міністерства освіти і науки України, м. Луганськ
Захист відбудеться “ 25 ” травня 2006 р. о 1100 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д64.820.04 Української державної академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м. Харків, майдан Фейєрбаха, 7.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Української державної академії залізничного транспорту за адресою м. Харків, майдан Фейєрбаха, 7.
Автореферат розісланий “ 24 ” квітня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д.В. Ломотько


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Вступ. В умовах фізичного “старіння” локомотивного парку, що відбувається на залізничному транспорті України, підвищення надійності експлуатації тягового рухомого складу неможливо без впровадження ефективних методів контролю якості їх технічного обслуговування і ремонту. При цьому, для забезпечення необхідних обсягів і термінів перевезень, безпеки руху поїздів необхідно так будувати стратегію технічного обслуговування устаткування, щоб постійно підтримувати його надійність на гідному рівні, зменшувати час простою локомотивів через несправність їхніх вузлів, агрегатів і систем.
В цих умовах особливої уваги до себе, а точніше до оцінки стану, вимагає електроустаткування і, зокрема, тягові двигуни (ТД) постійного струму, оскільки на їхню частку випадає 30-35% відмов в роботі електроустаткування локомотивів від загального їх числа.
Одним з ефективних та перспективних шляхів вирішення задачі підвищення надійності ТД є впровадження ефективних і багатофункціональних засобів оцінки їх технічних параметрів у комплексі загальної структури системи технічного обслуговування і планово-попереджувальних ремонтів.
Актуальність теми. Як свідчать дані служб експлуатації рухомого складу різних видів та призначень, в Україні щорічно майже 70% тягових двигунів проходять той чи інший види ремонтів.
Параметри тягового двигуна, у тому числі і номінальні, з часом експлуатації і кількістю ремонтів погіршуються. Дослідження підтверджують, що після ремонту тягові двигуни в силу різних причин суттєво змінюють свої технічні (електротехнічні) параметри. Більш того, можна стверджувати, що після ремонту тягових двигунів служби експлуатації отримують останні з новими, іншими від попередніх (до ремонту) параметрами. При цьому ТД повинні працювати в комплексі тягових електроприводів і систем управління локомотивами (моторвагонами) налагоджених на старі (паспортні) параметри тягових двигунів, які мали до їх ремонту. Безумовно, що в такій ситуації функціонування тягового комплексу локомотивів як системи, не може бути ефективним і навіть безпечним.
Тягові двигуни рухомого складу працюють в режимах багатодвигунового приводу при послідовно-паралельному з’єднанні. При такому варіанті їх з’єднань різниця параметрів ТД і особливо двигунів постійного струму вкрай негативно позначається на роботі всього тягового приводу, як електромеханічної системи, і що особливо важливо на термін служби самих двигунів.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: удосконалення післяремонтних випробувань тягових двигунів рухомого складу

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок