Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ ОРГАНІЗАЦІЇ ОБЛІКУ НА ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВАХ

УДОСКОНАЛЕННЯ ОРГАНІЗАЦІЇ ОБЛІКУ НА ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВАХ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ ОРГАНІЗАЦІЇ ОБЛІКУ НА ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,01 KB
Завантажень:
14
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені ВОЛОДИМИРА ДАЛЯ
КОВАЛЕНКО ОЛЕНА ВАЛЕРІЇВНА
УДК: 657.22 - 05 (477)
УДОСКОНАЛЕННЯ ОРГАНІЗАЦІЇ ОБЛІКУ
НА ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВАХ
Спеціальність 08.06.04 – Бухгалтерський облік, аналіз та аудит
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Луганськ - 2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Запорізькій державній інженерній академії Міністерства освіти і науки України (м. Запоріжжя).
Науковий керівник -
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Герасимович Анатолій Михайлович,
Київський національний економічний університет Міністерства освіти і науки України, професор кафедри банківської справи (м. Київ);

кандидат економічних наук, доцент Рудецька Надія Анатоліївна, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри обліку і аудиту (м. Луганськ).

Провідна установа - Донецький національний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра обліку і аудиту (м. Донецьк).
Захист відбудеться 20 лютого 2003 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 29.051.01 у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України за адресою: 91034, м. Луганськ-34, кв. Молодіжний, 20-А.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля за адресою: 91034,
м. Луганськ-34, кв. Молодіжний, 20-А.
Автореферат розісланий 17 січня 2003 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Г.В. Козаченко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Реформування економічних взаємовідносин в управлінні ставить нові вимоги до організації обліку як основного способу контролю фінансово-господарської діяльності промислових підприємств. Суть проблеми зумовлена необхідністю удосконалення організації системи обліку, яка є забезпечувальною ланкою в системі управління у зв’язку зі змінами інформаційних потреб як керівництва промислових підприємств, так і зовнішніх користувачів економічної інформації. Організація обліку на промислових підприємствах, які функціонують в умовах ринку, потребує переорієнтування функцій з контрольно-розподільчих на сервісно-управлінські. Сучасна система опрацювання обліково-економічної інформації не може цілком задовольнити зростаючі інформаційні потреби управління. Збільшення обсягу облікової інформації супроводжується зростанням витрат на організацію облікового процесу, а її споживча вартість залишається практично незмінною. Основною причиною такого становища є те, що відсутній відповідний сучасним вимогам теорії і практики управління підхід до організації обліку, який базується на принципі доцільності.
На сьогодні важливого значення набуває проблема збільшення ефективності обліку на основі удосконалення організаційної структури обліково-аналітичної служби промислових підприємств і нормування праці робітників обліку. Впорядкування управління промислово-господарськими системами передбачає комплекс зусиль, пов’язаних з раціоналізацією функціонально-ієрархічного розподілу праці та організаційних структур управління, типізацією управлінських процедур, оптимізацією чисельності працівників обліку.
В існуючих методичних розробках і рекомендаціях з організації обліку на промислових підприємствах досліджені не всі проблеми. До них відносяться питання визначення функцій, оптимального складу і структури обліково-аналітичних служб промислових підприємств; облікової політики промислових підприємств, її організаційних, методичних і технічних складових; не знайшли відображення основні принципи побудови облікової інформаційної системи (ОІС), яка функціонує на базі автоматизованих робочих місць бухгалтерів (АРМ).
Таким чином, актуальність і значущість питань удосконалення організації обліку на основі створення єдиної інформаційної системи, а також недостатня їх розробка як у теоретичних, так і в методичних аспектах визначили вибір теми, її цільову спрямованість і завдання.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ ОРГАНІЗАЦІЇ ОБЛІКУ НА ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВАХ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок