Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТЕМПЕРАТУРНО - ВОЛОГІСНИЙ РЕЖИМ ОГОРОДЖУВАЛЬНИХ КОНСТРУКЦІЙ БУДІВЕЛЬ

ТЕМПЕРАТУРНО - ВОЛОГІСНИЙ РЕЖИМ ОГОРОДЖУВАЛЬНИХ КОНСТРУКЦІЙ БУДІВЕЛЬ

Назва:
ТЕМПЕРАТУРНО - ВОЛОГІСНИЙ РЕЖИМ ОГОРОДЖУВАЛЬНИХ КОНСТРУКЦІЙ БУДІВЕЛЬ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,99 KB
Завантажень:
227
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ
Чумуріна Олена Борисівна
УДК 624.042.5:697.133:692.2:725
ТЕМПЕРАТУРНО - ВОЛОГІСНИЙ
РЕЖИМ ОГОРОДЖУВАЛЬНИХ
КОНСТРУКЦІЙ БУДІВЕЛЬ
05.23.03- Вентиляція, освітлення та теплогазопостачання
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків 2007


Дисертацію рукопис.
Робота виконана в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: СТРОЙ АНАТОЛІЙ ФЕДОРОВИЧ
доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри теплогазопостачання та вентиляція
Полтавського національного технічного університету
імені Юрія Кондратюка
Офіційні опоненти: МАЛЯРЕНКО ВІТАЛІЙ АНДРІЙОВИЧ
доктор технічних наук, професор Харківської національної академії міського господарства Міністерства освіти і науки України;
ЧАЙКА ЮРІЙ ІВАНОВИЧ
кандидат технічних наук, доцент кафедри теплогазопостачання, вентиляція та використання теплових вторинних енергоресурсів Харківського державного технічного університету будівництва та архітектури.
Провідна установа: Донбаська національна академія будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України,
кафедра теплотехніки, теплогазопостачання та вентиляції
Захист дисертації відбудеться “_6_”_червня_2007 р. о “ _12_” годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.056.03 при Харківському державному технічному університеті будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України за адресою: 61002, м. Харків, вул. Сумська, 40.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Харківського державного технічного університету будівництва та архітектури.
Автореферат розісланий “_28_”_квітня_2007 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради
кандидат технічних наук, професор М.І.Колотило.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Дисертація присвячена вивченню змін тепловологісного стану огороджувальних конструкцій при нестаціонарних процесах тепломасообміну.
Актуальність теми. В останній час збільшується об’єм будівництва в Україні. При цьому досить часто замість традиційних будівельних матеріалів впроваджуються нові. Впровадження нових матеріалів потребує глибших за змістом науково - обґрунтованих теплотехнічних розрахунків огороджувальних конструкцій.
Розробка огороджувальних конструкцій будівель базується на значній кількості взаємопов’язаних задач, які необхідно вирішувати при проектуванні та будівництві, щоб забезпечити міцність огороджувальних конструкцій, а також необхідний тепловий та вологісний їх стан. Однією з найважливіших та найскладніших задач, яка виникає при проектуванні та експлуатації будівель, це тепломасообмін огороджувальних конструкцій з навколишнім середовищем. Для вирішення цієї задачі необхідна відповідна наукова база. Теоретичні та експериментальні дослідження явищ переносу теплоти та маси мають велике практичне значення не лише в будівництві, а й в інших галузях промисловості, де технологічні процеси протікають із використанням теплоти. Знання механізму переносу теплоти та маси дає можливість корінним чином впливати на покращення експлуатаційних характеристик огороджувальних конструкцій, а також створювати нові методи виробництва матеріалів та виробів.
Дослідженням процесів змін вологісного стану в огороджувальних конструкціях займалися А.В. Ликов, Гребер Г., Е.Р. Еккерт, Ф.В. Ушков, К.Ф. Фокін, Б.Ф. Васильєв, В.М. Богословський та інші автори.
Розроблені аналітичні методи рішення частіше всього занадто складні та громіздкі. До того ж в деяких випадках достатньо точні рішення взагалі отримати неможливо. Ці складнощі набувають принципового характеру тоді, коли одержані рішення не дають можливості аналізувати вплив змін параметрів навколишнього середовища на температурно - вологісний стан огороджувальної конструкції.
Аналіз літератури свідчить про те, що в будівельній теплотехніці при розрахунках огороджувальних конструкцій використовуються методи, які в значній мірі базуються на застарілих співвідношеннях і лише приблизно відображають сутність явищ.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: ТЕМПЕРАТУРНО - ВОЛОГІСНИЙ РЕЖИМ ОГОРОДЖУВАЛЬНИХ КОНСТРУКЦІЙ БУДІВЕЛЬ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок