Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДИФІКОВАНІ ГІПСОВІ В'ЯЖУЧІ ТОНКОГО ПОМЕЛУ З РЕГУЛЬОВАНИМИ ТЕРМІНАМИ ТУЖАВЛЕННЯ

МОДИФІКОВАНІ ГІПСОВІ В'ЯЖУЧІ ТОНКОГО ПОМЕЛУ З РЕГУЛЬОВАНИМИ ТЕРМІНАМИ ТУЖАВЛЕННЯ

Назва:
МОДИФІКОВАНІ ГІПСОВІ В'ЯЖУЧІ ТОНКОГО ПОМЕЛУ З РЕГУЛЬОВАНИМИ ТЕРМІНАМИ ТУЖАВЛЕННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,91 KB
Завантажень:
192
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦIОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ "ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА"
СОЛТИСIК РОМАН АНДРIЙОВИЧ
УДК 666.943
МОДИФІКОВАНІ ГІПСОВІ В'ЯЖУЧІ ТОНКОГО ПОМЕЛУ
З РЕГУЛЬОВАНИМИ ТЕРМІНАМИ ТУЖАВЛЕННЯ
05.17.11. - Технологія тугоплавких неметалiчних матеріалів
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Львів - 2002


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному університеті “Львівська політехніка” Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник - доктор технічних наук, професор
Саницький Мирослав Андрійович,
Національний університет “Львівська політехніка”
Офіційні опоненти: - доктор технічних наук, професор
Сербiн Володимир Петрович,
Національний технiчний унiверситет України
" Київський політехнічний інститут"
професор кафедри хiмiчної технологiї в`яжучих, полімерних і композиційних матеріалів
- кандидат технiчних наук, старший науковий співробітник
Паламар Зенон Степанович,
Державна корпорація "Укрбудматеріали"
Львiвський державний науково-проектний інститут
"ЛьвівбудмНДІпроект"
Провідна установа Київський національний університет будівництва і архітектури, Державний науково-дослiдний iнститут в`яжучих речовин i матерiалiв, Міністерство освіти і науки України.
Захист відбудеться “28” січня 2002 року о 14 00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.052.09 при Нацiональному університеті “Львівська політехніка” за адресою: 79013, м. Львів-13, пл. Св. Юра, 9, учбовий корпус 9.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Нацiонального університету “Львівська політехніка” (79013, м. Львів-13, вул. Професорська, 1).
Автореферат розісланий “26” грудня 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат технічних наук, доцент Вахула Я.І.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Створення ефективних гіпсових в'яжучих речовин суттєво розширює можливості будівельної індустрії та будівництва в цілому на шляху значного скорочення матеріальних i енергетичних ресурсів, а також підвищення якості будiвельно-ремонтних робіт. При цьому все ширше використання знаходять гіпсові в'яжучі тонкого помелу, які на відміну від традиційного низьковипалювального гіпсового в'яжучого повинні характеризуватися більш високою тониною розмелювання, регульованими термінами тужавлення, пониженою водопотребою та іншими спеціальними технічними властивостями. Для виготовлення шпаклівок вищого гатунку, насамперед, необхідні гіпсові в`яжучі більш тонкого помелу, ніж передбачені діючим ДСТУ Б В.2.7-82-99 "В`яжучі гіпсові".
Узагальнення результатів досліджень у галузi хімії та технології в'яжучих свідчить, що найбільш радикальним шляхом підвищення їх ефективності є механо-хімічна активація. При цьому оптимальним, з точки зору вдосконалення технології гіпсових в'яжучих тонкого помелу, є змішування та домелювання будівельного гіпсу в вібраційному млині з додатками-модифікаторами поліфункцiональної дiї.
Тому актуальними, з теоретичної та практичної точок зору, є дослідження, спрямовані на вивчення впливу виду і кількості комплексних хімічних та мінеральних додатків поліфункціональної дії на параметри тонкомелених гіпсових систем та процеси їх гідратації і тверднення, а також на розробку модифікованих гіпсових в'яжучих тонкого помелу з заданими будівельно-технічними властивостями.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконувалась у відповідності з науково-технiчною програмою Мiносвiти України за науковим напрямком 70 “Науковi основи хiмiчної технологiї створення нових неорганiчних речовин та матерiалiв, комплексної хiмiко-технологiчної переробки сировини України”, згiдно з наказом Мiносвiти України вiд 13.02.97 р. та рiшення науково-технiчної ради Державного унiверситету “Львiвська полiтехнiка” вiд 26.12.97 р.
Мета роботи i задачi дослiдження. Розробка модифікованих гіпсових в'яжучих тонкого помелу з заданими будівельно-технічними властивостями шляхом механо-хімічної активації будівельного гіпсу з комплексними додатками поліфункціональної дії, оптимізація їх складів, дослідження процесiв гiдратацiї та структуроутворення.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: МОДИФІКОВАНІ ГІПСОВІ В'ЯЖУЧІ ТОНКОГО ПОМЕЛУ З РЕГУЛЬОВАНИМИ ТЕРМІНАМИ ТУЖАВЛЕННЯ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок