Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ ПРІОРИТЕТІВ У РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМСТВ РЕГІОНУ

ФОРМУВАННЯ ПРІОРИТЕТІВ У РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМСТВ РЕГІОНУ

Назва:
ФОРМУВАННЯ ПРІОРИТЕТІВ У РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМСТВ РЕГІОНУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,21 KB
Завантажень:
72
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені Володимира Даля
ДМИТРЕНКО ІРИНА ЄВГЕНІВНА
УДК 34.024+65.01
ФОРМУВАННЯ ПРІОРИТЕТІВ У РОЗВИТКУ
ПІДПРИЄМСТВ РЕГІОНУ
Спеціальність 08.06.01- Економіка підприємства і організація
виробництва
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Луганськ - 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України (м. Луганськ).
Науковий керівник - доктор економічних наук, професор
Бузько Ірина Романівна,
Східноукраїнський національний університет
імені Володимира Даля
Міністерства освіти і науки України,
завідуюча кафедрою міжнародної економіки.
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Червова Лідія Георгієвна, ведучий науковий співробітник відділу проблем управління виробництвом Інституту економіки промисловості НАН України (м. Донецьк);
кандидат економічних наук Ахромкин Євген Михайлович, Луганська обласна державна адміністрація, начальник Головного управління економіки та власності (м. Луганськ).
Провідна установа – Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова Міністерства освіти і науки України, кафедра економіки та моделювання ринкових відносин (м. Одеса).
Захист відбудеться 28 лютого 2002 р. о 16 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 29.051.01 у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України за адресою: 91034, Луганськ-34, кв. Молодіжний, 20а.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля за адресою: 91034, Луганськ-34, кв. Молодіжний, 20а.
Автореферат розісланий 25 січня 2002 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Козаченко Г.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Особливості розвитку українських підприємств на сучасному етапі формуються у відповідності зі змінами стратегічних орієнтирів на всіх рівнях господарювання. На регіональному рівні стратегічні орієнтири, незважаючи на їхню різнорідність, складний і суперечливий характер взаємодії, цілком визначають відповідні умови для діяльності підприємств.
У створенні сприятливих умов для ефективної діяльності підприємств регіону значну роль відіграє послідовне дотримання їх інтересів, на основі яких формуються пріоритетні напрямки подальшого розвитку підприємств та відповідні пріоритети у розвитку конкретних підприємств регіону.
Питанням формування пріоритетів у розвитку підприємств регіону до теперішнього часу приділяється недостатня увага як у теоретичному, так і в практичному аспектах. Тому виникає об'єктивна необхідність у науковому обґрунтуванні процесу формування пріоритетів у розвитку підприємств регіону та розробці методичного забезпечення його ефективної реалізації. Саме на вирішення означеної задачі спрямовані дослідження дисертаційної роботи, що обумовило актуальність її теми, наукову і практичну значущість для подальшого розвитку підприємств регіону.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана відповідно до тематики держбюджетних науково-дослідних робіт. При виконанні теми 80-ДБ “Комплексний аналіз виробничо-економічної діяльності підприємства в умовах ринку з урахуванням можливих видів ризику” (Донбаський гірничо-металургійний інститут, номер державної реєстрації 0198U002878) автором надано рекомендації щодо оцінки впливу чинників зовнішнього середовища на динаміку показників виробничої діяльності підприємств м. Алчевська. За участю здобувача при виконанні теми ГН–35-98 “Дослідження та формування теоретичних основ забезпечення стійкості великомасштабних економічних систем” (Східноукраїнський національний університет, номер державної реєстрації 0198U002864) розроблено принципи виділення стратегічних напрямків розвитку підприємств регіону. При виконанні теми 95-ДБ “Розробка комплексної системи оцінки та управління виробничо-економічним потенціалом підприємства з метою визначення його інвестиційної привабливості” (Донбаський гірничо-металургійний інститут, номер державної реєстрації 0100U001274) безпосередньо здобувачем сформовано підходи до оцінки складових ресурсного потенціалу регіону та окремих підприємств.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ ПРІОРИТЕТІВ У РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМСТВ РЕГІОНУ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок