Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати реферат на тему: ХІРУРГІЧНЕ ЛІКУВАННЯ ТАХІАРИТМІЙ: ДІАГНОСТИКА, ПРОФІЛАКТИКА І КОРЕКЦІЯ УСКЛАДНЕНЬ

ХІРУРГІЧНЕ ЛІКУВАННЯ ТАХІАРИТМІЙ: ДІАГНОСТИКА, ПРОФІЛАКТИКА І КОРЕКЦІЯ УСКЛАДНЕНЬ / сторінка 10

Назва:
ХІРУРГІЧНЕ ЛІКУВАННЯ ТАХІАРИТМІЙ: ДІАГНОСТИКА, ПРОФІЛАКТИКА І КОРЕКЦІЯ УСКЛАДНЕНЬ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
27,78 KB
Завантажень:
36
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
У той же час спостерігається зростання питомої ваги коронарогенних і тромбоемболічних цереброваскулярних ускладнень, що нерідко визначають перебіг, прогноз і наслідок захворювання.
Порушення ліпідного обміну в хворих з порушеннями ритму серця, особливо у поєднанні з ІХС, різноманітні, виявляються з високою частотою і впливають на прогноз. Атерогенні дисліпідемії призводять не тільки до прогресування атеросклеротичного ураження судин, але і викликають серйозні зміни у згортальній системі крові, призводячи до росту тромбоемболічних ускладнень. Перевага коронарогенних ускладнень над іншими причинами смерті може пояснюватися безліччю факторів ризику атерогенезу, що є присутніми у хворих на ІХС із порушеннями ритму серця: гіперліпідемією, артеріальною гіпертензією, похилим віком. Дані багатьох досліджень підтвердили чіткий зв'язок гіперхолестеринемії з ризиком розвитку ІХС. Ми вивчили особливості метаболізму ліпідів і ефективності гіполіпідемічної терапії препаратом класу фібратів (ципрофібратом) у 66 хворих з ІХС у поєднанні з хронічною і персистуючою формами фібриляції передсердь.
У порівнянні з контрольною групою в пацієнтів з ІХС і фібриляцією передсердь найбільш значимим було збільшення рівнів ТГ, що було одним із критеріїв добору в досліджувану групу для прийому ципрофібрата, а також збільшення Апо В і ЛПНГ (p<0,05). Найбільш достовірним із представлених критеріїв виявилося співвідношення Апо А1/Апо В (p<0,01). Підвищення рівнів ЗХ, зниження рівнів ЛПВГ і Апо А1 було недостовірним (p>0,05). Застосування ципрофібрата привело до зниження рівнів ЗХ на 16,6 %, ТГ на 41,5 %, холестерину ЛПДНГ на 26,3 %, Апо В на 8 % і до підвищення холестерину ЛПВГ на 6 %. Зниження ЗХ на 6 % і холестерину ЛПНГ на 6.3 % не було значимим. У результаті застосування ципрофібрата дозою 100 мг/доб було отримано значне зниження рівня ТГ і підвищення рівня холестерину ЛПВГ без істотного впливу на рівні ЗХ і ЛПНГ.
Отримані результати застосування ципрофібрата підтверджують високу ефективність похідних фіброєвої кислоти при дисліпідеміях, характерних для ІХС, у поєднанні з фібриляцією передсердь і високим ризиком тромбоемболічних ускладнень.
Таким чином, упровадження системи діагностики, профілактики і корекції ускладнень хірургічного лікування ТА, що виникають при використанні різних методик, у тому числі і з застосуванням ШК, дозволяє зробити хірургічне лікування тахіаритмій високоефективним, досить безпечним методом, що дозволяє домогтися фізичної і соціальної реабілітації, поліпшення якості життя пацієнтів.
ВИСНОВКИ
1. У результаті комплексного морфологічного дослідження уточнене місце розташування, проекція і лінійні параметри синусно-передсердного вузла в людини, що необхідно для кардіохірургів при виконанні втручань на передсердях, зокрема, при радикальному оперативному лікуванні фібриляції передсердь, при електрофізіологічному дослідженні (ЕФД) СПВ і здійсненні хірургічних втручань на вузлі або поблизу його розташування (операція Джонсона-Роса з ізоляції ПШВу).
2. Встановлено топографо-анатомічні особливості передсердно-шлуночкового пучка і його ніжок, що необхідно враховувати при оперативних втручаннях на вивідному відділі правого шлуночка і при електрофізіологічних маніпуляціях у порожнинах правого серця, тому що при необережних маніпуляціях можлива травма ПШВу і його пучка і поверхнево розташованої правої ніжки в початковому відділі.
3. У результаті експериментального морфологічного дослідження підтверджені дані про виникнення порушень провідності при ішемічному ушкодженні ПСС, коли морфологічні ознаки ушкодження в її волокнах не виражені. Це доводить, що першопричиною функціональних порушень у ПСС є метаболічні зсуви ішемічного генезу. На це вказують і дані біохімічних і функціональних досліджень серця експериментальних тварин.
4. Комплекс лікувальних і профілактичних заходів, зокрема, діагностичне застосування ЕхоКГ, система критеріїв фіксації ендокардіальних електродів (ЕЕ), дозволив знизити частоту технічних ускладнень постійної електрокардіостимуляції в хворих із тахіаритміями у 1,8 рази, у тому числі госпітальних - у 2,5 рази.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
Реферат на тему: ХІРУРГІЧНЕ ЛІКУВАННЯ ТАХІАРИТМІЙ: ДІАГНОСТИКА, ПРОФІЛАКТИКА І КОРЕКЦІЯ УСКЛАДНЕНЬ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок