Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИ МОНІТОРИНГУ ТЕХНІЧНОГО СТАНУ ТА РЕЖИМІВ РОБОТИ ПОТУЖНИХ КОНВЕЄРНИХ УСТАНОВОК

МЕТОДИ МОНІТОРИНГУ ТЕХНІЧНОГО СТАНУ ТА РЕЖИМІВ РОБОТИ ПОТУЖНИХ КОНВЕЄРНИХ УСТАНОВОК

Назва:
МЕТОДИ МОНІТОРИНГУ ТЕХНІЧНОГО СТАНУ ТА РЕЖИМІВ РОБОТИ ПОТУЖНИХ КОНВЕЄРНИХ УСТАНОВОК
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,55 KB
Завантажень:
148
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ЕЛЕКТРОДИНАМІКИ
Ковальчук Артем Михайлович
УДК 621.311.1.52
МЕТОДИ МОНІТОРИНГУ ТЕХНІЧНОГО СТАНУ ТА РЕЖИМІВ РОБОТИ ПОТУЖНИХ КОНВЕЄРНИХ УСТАНОВОК
Спеціальність 05.09.03 - Електротехнічні комплекси та системи
Автореферат
дисертації на здобуття наукового cтупеня
кандидата технічних наук
Київ 2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі електропостачання Інституту енергозбереження та енергоменеджменту Національного технічного університету України "КПІ" Міністерства освіти і науки України, м.Київ.
Науковий керівник - кандидат технічних наук, доцент
Лісовський Володимир Семенович,
доцент кафедри автоматизації управління електротехнічними комплексами Інституту енергозбереження та енергоменеджменту Національного технічного університету України “КПІ”.
Офіційні опоненти: - доктор технічних наук, професор
Корчемний Микола Олександрович,
професор кафедри автоматизації
сільськогосподарського виробництва
Національного аграрного університету
Кабінету Міністрів України, м. Київ;
- кандидат технічних наук, доцент
Халімовський Олексій Модестович,
доцент кафедри електропривода і автоматизації промислових установок Національного технічного університету України “КПІ”.
Провідна установа - Одеський національний політехнічний університет МОН України (кафедра електромеханічних систем з комп’ютерним управлінням Інституту електромеханіки і енергоменеджменту).
Захист відбудеться “29” жовтня 2003 р. об 11 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .187.01 в Інституті електродинаміки НАН України за адресою: 03680, м. Київ-57, проспект Перемоги, 56, тел. 456-91-15.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту електродинаміки НАН України за адресою: 03680, м. Київ-57, проспект Перемоги, 56.
Автореферат розісланий “ 29 ” вересня 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради | В.С. Федій


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Вступ. Конвеєри належать до високопродуктивного типу транспортних машин, які набули широкого розповсюдження у вугільній та гірничорудній промисловостях. Ефективність використання стрічкових конвеєрів в значній мірі визначається терміном служби їх складових елементів, що залежить від умов їх експлуатації. Неможливість повної автоматизації конвеєрних установок пояснюється консерватизмом галузевих нормативних документів щодо вимог їх експлуатації, що в свою чергу пояснюється відсутністю ефективних систем діагностування технологічних параметрів, контролю та управління. У сучасних системах управління та контролю конвеєрних ліній закладені жорсткі обмеження параметрів робочого режиму, що вцілому знижує ефективність використання конвеєрного транспорту.
Актуальність теми. Особливістю конвеєрної установки як об’єкта діагностування та управління є тісний взаємозв’язок електричних, електромеханічних та механічних пристроїв та елементів, що відрізняються функціональним призначенням та принципом дії.
Дослідження показують, що збільшення довжини окремого конвеєра, що входить до складу конвеєрної лінії, призводить до збільшення коефіцієнта надійності лінії, зменшення часу запуску лінії, зменшення капітальних та експлуатаційних витрат за рахунок зменшення кількості одиниць обладнання (хоча і вимагає використання більш дорогих конвеєрних стрічок). Але із збільшенням довжини конвеєра зростає вплив пружних властивостей стрічки на рівень динамічних зусиль не тільки в самій стрічці, а й у механічних та електромеханічних вузлах установки.
Оптимальне управління конвеєрною установкою з метою зменшення витрат при її експлуатації вимагає врахування складних взаємозв’язків між механічними, електротехнічними та електромеханічними частинами комплексу, а розробка систем захисту конвеєрних установок від аномальних режимів роботи з використанням сучасних методів збору та обробки інформації дозволить мінімізувати втрати при аваріях. Це у свою чергу вимагає розробки та створення систем моніторингу, що виконують функції діагностування, контролю та прогнозування технічного стану та режиму роботи як окремих складових елементів, так і установки вцілому.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Реферат на тему: МЕТОДИ МОНІТОРИНГУ ТЕХНІЧНОГО СТАНУ ТА РЕЖИМІВ РОБОТИ ПОТУЖНИХ КОНВЕЄРНИХ УСТАНОВОК

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок