Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати реферат безкоштовно: ЗАЛЕЖНІСТЬ ВІД ЛЕТКИХ РОЗЧИННИКІВ У ДІТЕЙ ТА ПІДЛІТКІВ (КЛІНІКО-ТЕРАПЕВТИЧНІ АСПЕКТИ)

Загрузка...

ЗАЛЕЖНІСТЬ ВІД ЛЕТКИХ РОЗЧИННИКІВ У ДІТЕЙ ТА ПІДЛІТКІВ (КЛІНІКО-ТЕРАПЕВТИЧНІ АСПЕКТИ) / сторінка 8

Назва:
ЗАЛЕЖНІСТЬ ВІД ЛЕТКИХ РОЗЧИННИКІВ У ДІТЕЙ ТА ПІДЛІТКІВ (КЛІНІКО-ТЕРАПЕВТИЧНІ АСПЕКТИ)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,33 KB
Завантажень:
51
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Рівень в крові середньомолекулярних пептидів значно підвищувався (в 2,5 рази) (р<0,001), відбувалися значні зміни в морфологічному складі периферичної крові.
Для підвищення ефективності лікування та корекції виявлених порушень 52 підліткам основної групи у комплексі лікувальних традиційних заходів були призначені “Силлард П”, настоянка ехінацеї пурпурної та триовіт. “Силлард П” призначали внутрішньо по 2,0 г один раз на добу через 3 години після останнього прийому їжі протягом 14 днів. Настоянку ехінацеї пурпурної приймали внутрішньо по 10-15 крапель 3 рази на добу, а триовіт по 1 капсулі на добу після прийому їжі протягом одного місяця. Групою порівняння були 38 підлітків із числа залежних, які отримували тільки традиційну терапію (розчин глюкози, вітаміни В1, В6, ноотропи, гепатопротектори).
Клінічне обстеження дітей та підлітків проводилось у динаміці: до лікування і після лікування через 3-4 тижні. Результати проведених клінічних спостережень та імунологічних досліджень у динаміці показали, що комбінація “Силларду П”, настоянки ехінацеї та триовіту здійснювала позитивний ефект у обстежених підлітків.
Так, у пацієнтів основної групи на фоні лікування, на відміну від хворих контрольної групи, зявлялася критика до свого стану, покращувались процеси запамятовування і відтворення інформації, тужно-дисфоричний фон настрою позитивно змінювався. З боку соматичної сфери теж було значне покращення.
У дітей з групи порівняння, які отримували тільки традиційну терапію, зміни показників були несуттєвими і побільшості вірогідно не відрізнялись від початкових даних.
Згідно з даними таблиці 3, до лікування рівень середньомолекулярних пептидів у всіх пацієнтів був підвищений практично в 2,5 рази (0,68±0,03 г/л при нормі 0,28±0,02 г/л, р<0,001). Після лікування у дітей та підлітків, які отримували тільки традиційне лікування, початково підвищений рівень СМП знижувався, але вірогідно не відрізнявся від початкових даних (0,56±0,03 г/л при початковому показнику 0,68± 0,03 г/л, р<0,05).
Таблиця 3
Динаміка показника інтоксикації (СМП, г/л) у пацієнтів, які отримували запропонований комплекс лікування, М m
Показ-ник | Вікова норма
n=30
| До початку
лікування
n=90 |
р1 | Основ-на група
n=52 |
р1 |
р2 | Група
порівняння
n=38 |
р1 |
р2 |
р3
р3
СМП, гл | 0,28 0,02 | 0,68 0,03 | 0,30
0,02 | 0,56 0,03
Примітка: р1 – вірогідність різниці з групою здорових підлітків, р2 – із початковими даними, р3- з підгрупою підлітків основної групи, позначено при р 0,001.
 
У пацієнтів, які разом із курсом традиційної терапії отримували комплекс “Силларду П”, настоянки ехінацеї пурпурної та триовіту, рівень СМП досягав вікової норми (0,30±0,02 г/л) і вірогідно відрізнявся від початкових даних (0,68±0,03 г/л, р<0,001).
Ефективність запропонованого комплексу була зареєстрована на підставі інших об’єктивних методів обстеження: психологічного тестування, неврологічного та соматичного обстеження.
Таким чином, можна вважати доцільним включення “Силларду П”, настоянки ехінацеї пурпурної та триовіту до комплексу терапевтичних заходів при психічних та поведінкових розладах у дітей та підлітків внаслідок вживання летких розчинників.
ВИСНОВКИ
 
1.
В дисертації дано практичне обгрунтування й нове вирішення наукової задачі встановлення соціально-демографічних, предиспонуючих факторів, клініко-психопатологічних особливостей залежності дитячо-підліткового контингенту від летких розчинників та розробка нових підходів до лікування.
2.
Багатофакторний аналіз залежності від летких розчинників у дітей та підлітків дозволив встановити основні соціально-демографічні особливості та предиспонуючі фактори, до яких, за отриманими даними, відносяться: неповна і асоціальна сім’я, алкогольна залежність у батьків, дисгармонійне виховання по типу гіпоопіки, переважні нестійкий та епілептоїдний типи акцентуації, нервово-психічні розлади у ранньому дитячому віці та ранній початок тютюнопаління.
3.
Встановлені клініко-психопатологічні особливості гострої інтоксикації в залежності від різновида інгалянта.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: ЗАЛЕЖНІСТЬ ВІД ЛЕТКИХ РОЗЧИННИКІВ У ДІТЕЙ ТА ПІДЛІТКІВ (КЛІНІКО-ТЕРАПЕВТИЧНІ АСПЕКТИ)

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок