Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Безкоштовно реферат скачати: ЗАЛЕЖНІСТЬ ВІД ЛЕТКИХ РОЗЧИННИКІВ У ДІТЕЙ ТА ПІДЛІТКІВ (КЛІНІКО-ТЕРАПЕВТИЧНІ АСПЕКТИ)

Загрузка...

ЗАЛЕЖНІСТЬ ВІД ЛЕТКИХ РОЗЧИННИКІВ У ДІТЕЙ ТА ПІДЛІТКІВ (КЛІНІКО-ТЕРАПЕВТИЧНІ АСПЕКТИ) / сторінка 9

Назва:
ЗАЛЕЖНІСТЬ ВІД ЛЕТКИХ РОЗЧИННИКІВ У ДІТЕЙ ТА ПІДЛІТКІВ (КЛІНІКО-ТЕРАПЕВТИЧНІ АСПЕКТИ)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,33 KB
Завантажень:
51
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Так, при інгаляціях клею “Момент” на перший план виступали онейроїдні явища, при толуоловій інтоксикації головним був деліріозний стан, при бензиновій інтоксикації переважала ейфорія.
4.
У процесі збільшення тривалості захворювання спостерігалося зростання толерантності ( по усередненим даним на 50% за рік), що було основою зміни мотивів вживання, негативної трансформації характерологічних особливостей, а також зниження показників розвитку інтелекту, пам’яті, уваги, мислення у досліджених дітей та підлітків.
5.
Хронічна інтоксикація леткими розчинниками в дитячо-підлітковому віці вела до тотального зниження показників фізичного розвитку – зросту, маси тіла, периметра грудної клітини, що було особливо виразним в пубертатному віці. Так, 14-тирічні підлітки відставали від однолітків за масою в середньому на 12,87 кг, за зростом на 19 см, за периметром грудної клітини на 10 см.
6.
Наявність значущого інтоксикаційного фактору в організмі досліджених осіб ідентифікувалась на моделі середньомолекулярних пептидів: при “стажі” вживання інгалянта більше ніж 2 роки їх кількість перевищувала норму практично у 3 рази.
7.
За матеріалами вивчення морфологічного складу крові встановлено факт селективної кількісної та якісної зміни таких формених елементів крові як еритроцити, лейкоцити, а також показників гемоглобіну та ШОЕ. Так, вживання клею впродовж одного року приводило до лейкопенії, при більш тривалому вживанні – до стійкого лейкоцитозу та підвищенню ШОЕ.
8.
Патогенетично обгрунтовано, розроблено та впроваджено новий метод комплексного лікування залежності від летких розчинників, який включає: а) ентеросорбційну детоксикацію з використанням вітчизняного сорбенту “Силлард П”; б) фітопрепарат імуномодулюючої дії – настоянку ехінацеї пурпурної; в) вітамінно- мікроелементний препарат “Триовіт”.
СПИСОК РОБІТ, ОПУБЛІКОВАНИХ ЗА ТЕМОЮ ДИСЕРТАЦІЇ
1.
Сосин И.К., Грабарь И.В., Чуев Ю.Ф. Ингаляционная токсикомания у детей и подростков // Международный медицинский журнал. – 2000. – Т. 6, № 4. – С. 43-46 (дисертантом було проведене клініко-психопатологічне і психологічне дослідження хворих на інгаляційну токсикоманію, обробка отриманих даних та їх наукова інтерпретація).
2. Грабарь И.В. Клинические аспекты ингаляционной токсикомании у подростков // Український медичний альманах. – 2000. – Т. 3, № 5. – С. 48-50.
3. Грабарь И.В. Клинико-статистический анализ детско-подросткового контингента больных ингаляционной токсикоманией // Матеріали науково-практичної конференції молодих вчених ХМАПО. – Харків, 2000. – С. 57.
4. Грабарь И.В. Энтеросорбционная детоксикация при ингаляционной токсикомании у подростков // Український вісник психоневрології. – 2000. – Т. 10, вип. 1 (30). – С. 254.
5. Грабар І.В. Трансформація характерологічних особливостей дітей та підлітків при патологічній залежності від летючих розчинників// Матеріали конференції молодих вчених. – Харків, 2003. – С. 20-22.
6. Оценка влияния социальных факторов на состояние здоровья детей г.Луганска / Третьякевич З.Н., Зубова Г.А., Степанова О.Ю., Таловерова Л.И., Рычкова Т.А., Грабар И.В. // Актуальні проблеми акушерства і гінекології, клінічної імунології та медичної генетики. – 2004. – С. 323-326 (дисертантом здійснені дослідження, статистична обробка одержаних даних та їх наукова інтерпретація).
7. Грабар І.В. Клінічна оцінка та нові підходи до терапії інгаляційної токсикоманії у дітей та підлітків // Український медичний альманах. – 2004. - № 4 (додаток). – С. 31-34.
8. Грабарь И.В. Основные постулаты реабилитационно-профилактических программ при зависимости от летучих растворителей в детско-подростковом возрасте // Журнал психиатрии и медицинской психологии.- 2004.- №4 (14).- С. 176-180.
АНОТАЦІЯ
Грабар І.В. Залежність від летких розчинників у дітей та підлітків (клініко-терапевтичні аспекти). – Рукопис.
Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за спеціальністю 14.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: ЗАЛЕЖНІСТЬ ВІД ЛЕТКИХ РОЗЧИННИКІВ У ДІТЕЙ ТА ПІДЛІТКІВ (КЛІНІКО-ТЕРАПЕВТИЧНІ АСПЕКТИ)

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок