Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДРОЗДІЛІВ ПО РОБОТІ З ПЕРСОНАЛОМ ОВС

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДРОЗДІЛІВ ПО РОБОТІ З ПЕРСОНАЛОМ ОВС

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДРОЗДІЛІВ ПО РОБОТІ З ПЕРСОНАЛОМ ОВС
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,52 KB
Завантажень:
70
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ВНУТРІШНІХ СПРАВ
КОПТЄВ ПАВЛО БОРИСОВИЧ
УДК 351.743 (477) + 35.08
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДРОЗДІЛІВ
ПО РОБОТІ З ПЕРСОНАЛОМ ОВС
 
12.00.07 – теорія управління; адміністративне право і процес;
фінансове право; інформаційне право
 
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата юридичних наук
ХАРКІВ – 2006


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Харківському національному університеті внутрішніх справ, Міністерство внутрішніх справ України.
Науковий керівник: | доктор юридичних наук, професор
РЯБЧЕНКО Олена Петрівна,
Харківський національний університет внутрішніх справ, професор кафедри адміністративного права та адміністративної діяльності органів внутрішніх справ.
Офіційні опоненти: | доктор юридичних наук, професор
КАЛЮЖНИЙ Ростислав Андрійович
Київський національний університет внутрішніх справ, начальник кафедри теорії держави і права
кандидат юридичних наук
СТАРОДУБЦЕВ Андрій Андрійович
Національна юридична академія України імені Ярослава Мудрого, заступник директора Інституту підготовки слідчих кадрів для Служби безпеки України.
Провідна установа: |
Національна академія державної податкової служби України, кафедра адміністративного права і адміністративної діяльності, Державна податкова адміністрація України (м.Ірпінь).
Захист відбудеться “09” червня 2006 року о “900” годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.700.01 Харківського національного університету внутрішніх справ (61080, м. Харків, проспект 50 річчя СРСР, 27).
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Харківського національного університету внутрішніх справ (61080, м. Харків, проспект 50 річчя СРСР, 27).
Автореферат розісланий “08” травня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Каткова Т.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Забезпечення законності та правопорядку, захист прав і свобод громадян є однією з основних функцій Української держави, успішне здійснення якої залежить від багатьох факторів, в тому числі від якісно нової кадрової політики, основна мета якої полягає у створенні відповідних організаційно-правових передумов для формування високопрофесійного персоналу органів, служб та підрозділів внутрішніх справ, здатного ефективно, на високому рівні вирішувати службові завдання. Не викликає заперечень необхідність у якісній перебудові органів внутрішніх справ, формуванні нового корпусу працівників - професіоналів, відданих справі чесного служіння закону і людині, яким повинна бути притаманна чуйність і повага до людей, висока загальна культура.
Виконання вимог Конституції України, законів України та підзаконних актів Президента України, Кабінету Міністрів і МВС України щодо відбору, розстановки, підготовки та виховання працівників органів і підрозділів внутрішніх справ залежить від науково-обґрунтованої організації діяльності підрозділів по роботі з персоналом системи МВС України. Однак в правовому регулюванні діяльності підрозділів по роботі з персоналом органів внутрішніх справ, а також в їх практичній роботі накопичилось чимало проблем, які суттєво впливають на ефективність виконання покладених на них завдань та функцій. Не дивлячись на інтенсивність та широкий спектр досліджень, присвячених різним аспектам діяльності кадрових апаратів органів внутрішніх справ та проблемам, що тісно пов’язані з цією сферою діяльності, багато питань роботи з персоналом залишаються ще дискусійними.
Отже, потреби в науково-обґрунтованій організації діяльності підрозділів по роботі з персоналом органів внутрішніх справ щодо відбору, розстановки, підготовки, виховання кадрів та зміцнення законності і дисципліни серед працівників системи МВС, підвищення ролі в цьому кадрових підрозділів, удосконалення їх організаційної структури обумовлюють актуальність і важливість комплексного дослідження широкого кола питань, пов’язаних з правовим регулюванням повноважень, форм та методів діяльності підрозділів роботи з персоналом органів внутрішніх справ, а також їх розвитком і удосконаленням.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДРОЗДІЛІВ ПО РОБОТІ З ПЕРСОНАЛОМ ОВС

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок