Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ ДЕРЖАВНОГО ПОДАТКОВОГО РЕГУЛЮВАННЯ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

УДОСКОНАЛЕННЯ ДЕРЖАВНОГО ПОДАТКОВОГО РЕГУЛЮВАННЯ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ ДЕРЖАВНОГО ПОДАТКОВОГО РЕГУЛЮВАННЯ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,51 KB
Завантажень:
79
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ДОНЕЦЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ УПРАВЛІННЯ
КОСТЕНКО ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ
УДК 336.2:334
УДОСКОНАЛЕННЯ ДЕРЖАВНОГО
ПОДАТКОВОГО РЕГУЛЮВАННЯ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
Спеціальність 25.00.05 – Галузеве управління
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з державного управління
Донецьк - 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Донецькій державній академії управління Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк).
Науковий керівник: доктор економічних наук, доцент Черноволенко Іван Федорович, Донецька державна академія управління Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри менеджменту у невиробничій сфері.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор Гончаров Валентин Миколайович, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України, професор кафедри менеджменту (м. Луганськ);
кандидат економічних наук, доцент Дорошенко Валентина Вікторівна, Донбаська державна академія будівництва і архітектури, доцент кафедри менеджменту організацій і права (м. Макіївка).
Провідна установа – Науково-дослідний економічний інститут Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України, відділ проблем реформування відносин власності, антимонопольної політики й розвитку підприємництва (м. Київ).
Захист відбудеться 14 березня 2002 року о 15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 11.107.01 у Донецькій державній академії управління Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 163 а.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецької державної академії управління Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 163 а.
Автореферат розісланий 12 лютого 2002 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Клейнер Я.С.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Розвиток в Україні демократичної, соціально-орієнтованої, правової держави, її інтеграція у світове співтовариство потребують переосмислення сутності, місця і ролі державного управління суспільно-економічними процесами. Отже, однією з головних задач українського державотворення є невідкладне реформування державного управління.
Податкова служба України, як нова управлінська структура держави, формується в складних умовах економічної кризи й у період становлення самої податкової системи. Значні трансформаційні зміни відбуваються також у самій системі оподаткування.
В українській економічній, юридичній і управлінській науковій літературі напрацьована лише невеличка кількість дослідницьких праць, присвячених розробці питань, безпосередньо пов'язаних із комплексним вивченням процесів розвитку податкової служби, зокрема відпрацьовуванню напрямків її удосконалення з урахуванням світового досвіду і вимог ситуації, що склалася в економіці України в теперішній час.
Розв'язання зазначених проблем дозволить стабілізувати податкову політику держави, перетворити її в ефективний важіль позитивного впливу на якість податкового менеджменту суб'єктів підприємницької діяльності.
Таким чином, об'єктивно необхідним є розробка теоретичних основ і практичних рекомендацій податкового регулювання підприємницької діяльності в умовах перехідної економіки. Цим обумовлюється актуальність теми дисертації і її значення для економічного розвитку України.
Зв'язок роботи з науковими планами, програмами, темами. Дисертаційне дослідження виконане у відповідності з тематикою науково-дослідних робіт Донецької державної академії управління, яка затверджена на засіданні Вченої Ради ДонДАУ 28.01.99 р., № 99.06.1 “Регіональні аспекти інноваційної та інвестиційної діяльності і їх роль в вирішенні соціально-економічних проблем регіону (номер держреєстрації 0199U003653) і 99.06.2 “Розробка методів оновлення і розвитку організацій і підприємств” (номер держреєстрації 0199U003654), а також Договором про наукову і творчу співдружність між кафедрою менеджменту у невиробничій сфері та відділом проблем ефективного використання виробничого потенціалу Інституту економіки промисловості НАН України в 1999-2001 роках, в межах яких автором дослідження, розроблені рекомендації відносно інформатизації податкової служби, основних напрямків маркетингових досліджень, а також по удосконаленню діяльності податкової служби.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ ДЕРЖАВНОГО ПОДАТКОВОГО РЕГУЛЮВАННЯ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок