Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МІЖНАРОДНА ІНВЕСТИЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ КОМЕРЦІЙНИХ БАНКІВ

МІЖНАРОДНА ІНВЕСТИЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ КОМЕРЦІЙНИХ БАНКІВ

Назва:
МІЖНАРОДНА ІНВЕСТИЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ КОМЕРЦІЙНИХ БАНКІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,71 KB
Завантажень:
298
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ФІНАНСОВИЙ ІНСТИТУТ
при Міністерстві фінансів України
Ткаленко Світлана Іванівна
УДК 339.72 (048)
МІЖНАРОДНА ІНВЕСТИЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ
КОМЕРЦІЙНИХ БАНКІВ
Спеціальність: 08.05.01. Світове господарство і міжнародні економічні відносини
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2002


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Науково-дослідному фінансовому інституті при Міністерстві фінансів України.
Науковий керівник:
доктор економічних наук, професор
Рокоча Віра Володимирівна
Київський національний університет імені
Тараса Шевченка, професор кафедри
міжнародної економіки
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор
Лютий Ігор Олексійович
Київський національний університет імені
Тараса Шевченка, професор кафедри фінансів,
грошового обігу та кредиту
кандидат економічних наук, старший
науковий співробітник
Панфілова Тамара Олександрівна
Апарат Ради національної безпеки і оборони
України, державний експерт
Провідна установа
Інститут світової економіки і міжнародних
відносин НАН України, м. Київ
Захист відбудеться “_27__” грудня 2002 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.26.001.02 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою: 04119, М. Київ, вул. Мельникова, 36/1, зал засідань вченої ради.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою: 02017, м. Київ, вул. Володимирська 58, к. 12.
Автореферат розіслано “ 27_” листопада 2002 року
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради Луцишин З.О.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДИСЕРТАЦІЙНОЇ РОБОТИ
Актуальність теми. Зміни, що відбулися за останнє десятиріччя в політичному та економічному становищі пострадянських країн, перехід від командно-адміністративної до ринкової економіки зумовили потребу в поглиблених дослідженнях економічних процесів і явищ. Перебудова української економіки вимагає проведення раціональної інвестиційної політики, активного і послідовного поєднання науки, техніки, використання зарубіжного досвіду. Виконання цих завдань потребує створення сприятливого інвестиційного середовища, визначення місця і ролі банків в інвестиційній діяльності, способів і методів активізації процесу міжнародного інвестування.
Географічна експансія та консолідація банків вийшли далеко за межі окремих країн і охопили весь світ. Банки стають потужними фінансовими конгломератами, які є новим типом трансформованих, сфокусованих і регенерованих універсальних банків. Вони ведуть один з одним конкурентну боротьбу за надання кредитів корпораціям, підприємствам різних країн. Великі банки, що виникли у Франції, Німеччині, Англії також перетворились у серйозних конкурентів на світовому ринку.
Саме через це проблема визначення місця і ролі банків у міжнародній інвестиційній діяльності набуває виняткового значення. І не випадково, що в Україні, як країні з транзитивною економікою, створення національного фінансового ринку, включаючи його основний інституційний елемент – банківську систему, є найважливішою передумовою пожвавлення інвестиційної активності суб’єктів ринку та виходу національної економіки з кризи. Без активної інвестиційної діяльності комерційних банків досягти цього стану не є можливим.
Питання інвестиційної активності банків останнім часом є предметом дослідження провідних зарубіжних і українських учених-фінансистів. Серед фахівців з питань банківської та інвестиційної діяльності внесок у розвиток теорії інвестиційної поведінки банків зробили такі зарубіжні вчені, як Абрамов Р.І., Барирон К.Дж., Дерінг Х.-У., Іноземцев В.Л., Львов Д.С., Макконел К., Максимо В.Енг, Рід Е., Ростоу В., Роуз П.С., Сінкі Дж., Усоскін В.М., Фабрічнов С.А. та інші. Значний внесок у розвиток теорії інвестиційної і банківської діяльності належить вітчизняним економістам. Серед українських дослідників з даного питання слід назвати Губського Б.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Реферат на тему: МІЖНАРОДНА ІНВЕСТИЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ КОМЕРЦІЙНИХ БАНКІВ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок