Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати реферат на тему: ПЛАНУВАННЯ ТРЕНУВАЛЬНИХ НАВАНТАЖЕНЬ В ПЕРЕДЗМАГАЛЬНОМУ МЕЗОЦИКЛІ ДЛЯ АКРОБАТИЧНИХ ПАР З УРАХУВАННЯМ БІОЛОГІЧНИХ ОСОБЛИВОСТЕЙ ЖІНОЧОГО ОРГАНІЗМУ

ПЛАНУВАННЯ ТРЕНУВАЛЬНИХ НАВАНТАЖЕНЬ В ПЕРЕДЗМАГАЛЬНОМУ МЕЗОЦИКЛІ ДЛЯ АКРОБАТИЧНИХ ПАР З УРАХУВАННЯМ БІОЛОГІЧНИХ ОСОБЛИВОСТЕЙ ЖІНОЧОГО ОРГАНІЗМУ / сторінка 10

Назва:
ПЛАНУВАННЯ ТРЕНУВАЛЬНИХ НАВАНТАЖЕНЬ В ПЕРЕДЗМАГАЛЬНОМУ МЕЗОЦИКЛІ ДЛЯ АКРОБАТИЧНИХ ПАР З УРАХУВАННЯМ БІОЛОГІЧНИХ ОСОБЛИВОСТЕЙ ЖІНОЧОГО ОРГАНІЗМУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,20 KB
Завантажень:
306
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Подібні розбіжності свідчать про відсутність обліку і контролю за виконанням навантажень.
Більшість опитаних тренерів (95 %) облік і реєстрацію реакції організму на тренувальні навантаження здійснюють не за даними ЧСС (всього 5 % тренерів), а на основі зовнішніх ознак (40 %) і суб'єктивних відчуттів спортсменок (55 %).
4. Анкетний опит нижніх партнерок, дослідження показників базальної температури і маси тіла показали, що у спортсменок, що беруть участь в експерименті, МЦ знаходиться в межах фізіологічної норми – від 21 до 31 дня (28,3±1,33). Двофазна базальна температура тіла указує на ОМЦ без порушень: перша фаза циклу супроводжується нижчим, а друга – вищим рівнем температури. Маса тіла акробаток змінюється впродовж ОМЦ, підвищуючись в передменструальній і менструальній фазах.
З числа опитаних нижніх акробаток з Дніпропетровської області (10 чоловік), 4 спортсменки відзначають підвищення стомлюваності, 3 - дратівливості в передменструальну фазу МЦ. У менструальній фазі самопочуття погіршується: 6 опитаних акробаток відзначили підвищення дратівливості, у 9 спортсменок спостерігалася підвищена стомлюваність.
У верхніх партнерок виявлена затримка статевого розвитку за даними відсутності менархе, відсутності або слабкого розвитку вторинних статевих ознак.
5. На підставі аналізу спеціальної науково-методичної літератури, анкетного опиту, попередніх результатів дослідження, в тренувальний процес жіночих акробатичних пар високої кваліфікації Дніпропетровської області була упроваджена методика раціонального розподілу навантажень в передзмагальному мезоциклі підготовки з урахуванням біологічних особливостей жіночого організму нижніх акробаток і амплуа партнерок.
Результати проведеного порівняльного аналізу, до і після перетворюючого експерименту, свідчать про ефективність розробленої раціональної системи розподілення тренувальних навантажень в жіночій парній акробатиці.
У верхніх і нижніх партнерок експериментальних груп відбулися позитивні, достовірні (р?0,05; 0,001) зміни в таких показниках фізичної підготовленості як швидкісно-силові можливості, спеціальна силова витривалість, гнучкість. Результати після проведення експерименту відрізняються від результатів до експерименту високою достовірністю відмінностей (р?0,05; 0,001).
6. У експериментальних групах верхніх і нижніх партнерок виявлені статистично достовірні (р?0,05;0,001) зміни результатів тестування статичної сили і м'язової координації після впровадження запропонованої методики.
7. У нижніх партнерок спостерігалося достовірне погіршення показника балансування предмету після тренування в несприятливі фази ОМЦ (менструальна, овуляторная, передменструальна). В результаті реалізації авторської методики, після експерименту виявлено достовірну у нижніх партнерок (р?0,1) зміну функції балансування після тренувального заняття. Індекс кефалограми, що характеризує ступінь вестибулярної стійкості, у нижніх партнерок після експерименту достовірно краще констатуючих даних у всі фази ОМЦ (р?0,5; 0,001).
8. Раціональне співвідношення засобів тренувальних дій різної спрямованості, їх застосування відповідно адаптаційним можливостям жіночого організму в різні фази біологічного циклу, призвело до поліпшення функціональних можливостей спортсменок. За даними ЧСС акробаток до і після тренування, після кожного виду роботи і “робочого спокою”, а також результатів ортостатичної проби у спортсменок експериментальних груп, показники серцево-судинної системи достовірно краще після експерименту як у верхніх, так і у нижніх партнерок (р?0,05; 0,001).
9. Результати показника індексу подвійного твору (усл.од), тесту спеціальної витривалості, загальної фізичної працездатності по рівнянню регресії Бобрика, а також показників механіки дихання (эксператорна пневмотонометрія по Ізоксону), в експериментальних групах верхніх і нижніх партнерок після експерименту достовірно краще за результати до експерименту (р?0,1;0,001). У нижніх акробаток достовірне поліпшення функціональних показників виявлене в більшості фаз ОМЦ.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: ПЛАНУВАННЯ ТРЕНУВАЛЬНИХ НАВАНТАЖЕНЬ В ПЕРЕДЗМАГАЛЬНОМУ МЕЗОЦИКЛІ ДЛЯ АКРОБАТИЧНИХ ПАР З УРАХУВАННЯМ БІОЛОГІЧНИХ ОСОБЛИВОСТЕЙ ЖІНОЧОГО ОРГАНІЗМУ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок