Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПЛАНУВАННЯ ТРЕНУВАЛЬНИХ НАВАНТАЖЕНЬ В ПЕРЕДЗМАГАЛЬНОМУ МЕЗОЦИКЛІ ДЛЯ АКРОБАТИЧНИХ ПАР З УРАХУВАННЯМ БІОЛОГІЧНИХ ОСОБЛИВОСТЕЙ ЖІНОЧОГО ОРГАНІЗМУ

ПЛАНУВАННЯ ТРЕНУВАЛЬНИХ НАВАНТАЖЕНЬ В ПЕРЕДЗМАГАЛЬНОМУ МЕЗОЦИКЛІ ДЛЯ АКРОБАТИЧНИХ ПАР З УРАХУВАННЯМ БІОЛОГІЧНИХ ОСОБЛИВОСТЕЙ ЖІНОЧОГО ОРГАНІЗМУ

Назва:
ПЛАНУВАННЯ ТРЕНУВАЛЬНИХ НАВАНТАЖЕНЬ В ПЕРЕДЗМАГАЛЬНОМУ МЕЗОЦИКЛІ ДЛЯ АКРОБАТИЧНИХ ПАР З УРАХУВАННЯМ БІОЛОГІЧНИХ ОСОБЛИВОСТЕЙ ЖІНОЧОГО ОРГАНІЗМУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,20 KB
Завантажень:
306
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ І СПОРТУ УКРАЇНИ
Бачинська Наталія Василівна
УДК. 796.47-055.2
ПЛАНУВАННЯ ТРЕНУВАЛЬНИХ НАВАНТАЖЕНЬ В ПЕРЕДЗМАГАЛЬНОМУ МЕЗОЦИКЛІ ДЛЯ АКРОБАТИЧНИХ ПАР З УРАХУВАННЯМ БІОЛОГІЧНИХ ОСОБЛИВОСТЕЙ ЖІНОЧОГО ОРГАНІЗМУ
24.00.01 - Олімпійський і професійний спорт
Автореферат
дисертації на здобуття вченого ступеня
кандидата наук по фізичному вихованню і спорту
Дніпропетровськ -2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Дніпропетровському державному інституті фізичної культури і спорту, Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Науковий керівник —
кандидат педагогічних наук, доцент
Шамардіна Галина Миколаївна,
Дніпропетровський державний інститут фізичної культури і спорту, завідувач кафедри олімпійського і професійного спорту та теорії фізичного виховання.
Офіційні опоненти:
доктор медичних наук, професор Шахліна Лариса Генріхівна,
Національний університет фізичного виховання і спорту України, завідувач кафедри спортивної медицини;
кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник Містулова Тетяна Євгенівна,
Державний науково-дослідний інститут фізичної культури і спорту, вчений секретар.
Провідна установа:
Харківська державна академія фізичної культури, кафедра біологічних основ фізичного виховання і спорту, Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту, м. Харків.
Захист відбудеться 27 2006 р. о 14 год 30 хв на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.856.01 Державного науково-дослідного інституту фізичної культури і спорту (03680, Київ-150, вул. Фізкультури, 1).
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного університету фізичного виховання і спорту України (03680, Київ-150, вул. Фізкультури, 1).
Автореферат розісланий 25 травня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Г.В. Коробейніков
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Дослідження ряду авторів показали, що в даний час досягнення багатьох спортивних результатів неможливе без добре продуманого плану учбово-тренувального процесу, важливою частиною якого є планування і оптимальний розподіл тренувальних навантажень в мікроциклах підготовки, як окремих складових його одиницях.
Українська школа акробатики довгі роки продовжує залишатися однією з ведучих разом з акробатичними школами Росії, Білорусії, Польщі і Китаю. Проте наголошується тісне суперництво з боку представників таких країн, як Німеччина, Великобританія, США, Франція, Канада.
Для утримання передових позицій, досягнутих українськими спортсменами, необхідно звернути увагу на систему підготовки резервів збірних команд, зокрема, підвищенню ефективності тренувального процесу акробатів.
Для ефективного управління тренувальним процесом тренеру необхідно мати надійні дані, що характеризують з одного боку, рівень функціональних можливостей спортсмена, з іншою - показники тренувальних навантажень. Виконувана спортсменом тренувальна робота відрізняється високою специфічністю всіх її сторін. У зв'язку з цим, визначення її кількісної міри і тренувального навантаження значно відрізняється в різних видах спорту [Платонов В.П., 1984, 1986, 1988, 1997; Чебураєв В.С., Аркаєв Л.Я., 1997; Смолевський В.М., Гавердовський Ю.К., 1999 та ін.].
Проблеми планування навантажень і їх вплив на організм спортсменів привертали пильну увагу різних фахівців [Матвєєв Л.П., 1999; Зімкин Н.В., 1969; Годік М.А., 1980; Платонов В.Н., 1984, 1986, 1988, 1995; Славік Н.І., 1989,1998; Савчин С., 2000; Неробєєва О.В., 1988 та ін.].
Аналіз науково-методичної літератури дає підставу стверджувати, що раціональне планування тренувальних навантажень має актуальне значення для вдосконалення системи підготовки спортсменів. У ряді робіт по спортивній гімнастиці, чоловічій і жіночій парній акробатиці, розкриті основні принципи планування тренувального процесу.
Як затверджує ряд авторів, раціональне планування тренувальних навантажень з урахуванням специфічних особливостей організму спортсменок має актуальне значення для вдосконалення системи підготовки.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: ПЛАНУВАННЯ ТРЕНУВАЛЬНИХ НАВАНТАЖЕНЬ В ПЕРЕДЗМАГАЛЬНОМУ МЕЗОЦИКЛІ ДЛЯ АКРОБАТИЧНИХ ПАР З УРАХУВАННЯМ БІОЛОГІЧНИХ ОСОБЛИВОСТЕЙ ЖІНОЧОГО ОРГАНІЗМУ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок