Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДОСЛІДЖЕННЯ ПОЛІВ НАПРУЖЕНЬ І ПЕРЕМІЩЕНЬ НАВКОЛО ТОНКИХ ПРУЖНИХ ВКЛЮЧЕНЬ ПРИ УСТАЛЕНИХ КОЛИВАННЯX

ДОСЛІДЖЕННЯ ПОЛІВ НАПРУЖЕНЬ І ПЕРЕМІЩЕНЬ НАВКОЛО ТОНКИХ ПРУЖНИХ ВКЛЮЧЕНЬ ПРИ УСТАЛЕНИХ КОЛИВАННЯX

Назва:
ДОСЛІДЖЕННЯ ПОЛІВ НАПРУЖЕНЬ І ПЕРЕМІЩЕНЬ НАВКОЛО ТОНКИХ ПРУЖНИХ ВКЛЮЧЕНЬ ПРИ УСТАЛЕНИХ КОЛИВАННЯX
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,75 KB
Завантажень:
152
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ПРИКЛАДНИХ ПРОБЛЕМ МЕХАНІКИ І МАТЕМАТИКИ
ім. Я. С. ПІДСТРИГАЧА
Литвин Оксана Вікторівна
УДК 539.3
ДОСЛІДЖЕННЯ ПОЛІВ НАПРУЖЕНЬ І ПЕРЕМІЩЕНЬ НАВКОЛО ТОНКИХ ПРУЖНИХ ВКЛЮЧЕНЬ
ПРИ УСТАЛЕНИХ КОЛИВАННЯX
01.02.04 – механіка деформівного твердого тіла
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата фізико - математичних наук
Львів – 2007
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Одеській національній морській академії
Науковий керівник: доктор фізико-математичних наук, професор
ПОПОВ Всеволод Геннадійович,
Одеська національна морська академія,
завідувач кафедри вищої математики.
Офіційні опоненти: доктор фізико-математичних наук, професор
ГРИГОРЕНКО Олександр Ярославович,
Інститут механіки ім. С.П. Тимошенко НАН України,
завідувач відділу обчислювальних методів.
доктор фізико-математичних наук,
старший науковий співробітник
МИХАСЬКІВ Віктор Володимирович,
Інститут прикладних проблем механіки і математики
ім. Я.С. Підстригача НАН України,
провідний науковий співробітник.Захист відбудеться “ 2 ” листопада 2007 р. о 15.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.195.01 в Інституті прикладних проблем механіки і математики ім. Я. С. Підстригача НАН України за адресою: вул. Наукова 3б, м. Львів, 79060.
З дисертацією можна ознайомитися у науковій бібліотеці Інституту прикладних проблем механіки і математики ім. Я. С. Підстригача НАН України (вул. Наукова 3б, м. Львів, 79060).
Автореферат розіслано “ 28 ” вересня 2007 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради
доктор фізико-математичних наук О.В. Максимук
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Спостереження в інженерній практиці засвідчують, що міцність і довговічність конструкцій суттєво залежать від структури їх матеріалу, який може містити різноманітні неоднорідності. Зокрема на міцність конструкцій значно впливає наявність у них технологічних дефектів у вигляді тонких включень, які є джерелом концентрації напружень, що може стати чинником руйнування. Але тонкі пружні неоднорідності є не тільки концентраторами напружень, але й широко використовуються як наповнювачі композитів, розсіювачі хвиль різного походження. Актуальною є також і проблема дистанційного визначення властивостей тонкостінних неоднорідностей в ізотропному пружному середовищі за допомогою розсіяних ними пружних полів, оскільки інформація про будову неоднорідного середовища міститься в характеристиках цих полів. Вивчення таких явищ неможливо без розв’язання задач з визначення напруженно-деформівного стану в тілах з неоднорідностями типу пружних та жорстких включень.
Розв’язання поставлених в роботі задач базувалось на використанні методів механіки суцільного середовища, зокрема, методів динамічної теорії пружності. Розвиток цих методів відображений у великій кількості монографій, які з’явились за останніх декілька десятиріч. Так, зокрема, значний внесок у розвиток загальних підходів до розв’язання задач динамічної теорії пружності внесли О.Є Андрійків, А.Е. Бабаєв, В.А. Бабешко, Й.І. Ворович, В.Т. Грінченко, О.Я. Григоренко, Я.М. Григоренко, О.М. Гузь, Є.В. Глушков, Г.С. Кіт, О.С. Космодаміанський, В.Д. Кубенко, В.В. Мелешко, З.Т. Назарчук, В.З. Партон, Я.С. Підстригач, Ю.М. Подільчук, Г.Я.Попов, В.Б. Поручиков, М.П. Саврук, В.М. Сеймов, І.Т. Селєзов, І.Г. Філіпов, J.D. Achenbach, K.F. Graff, Zhang Ch, Cross D., Fryba L., Pao Y.H., Mow C.C., McMaken H.. Проблема визначення напруженно-деформівного стану тіл з тонкими включеннями вимагає розвитку і специфічних математичних методів. Це пов’язано зі змішаними граничними умовами в області контакту. Математичні моделі взаємодії включення з матрицею та методи розв’язання відповідних змішаних задач теорії пружності викладені в працях В.М. Александрова, О.Є. Андрейківа, Л.Т. Бережницького, Н.Д. Вайсфельд, Д.В. Грилицького, В.Ф. Ємеця, Г.С. Кіта, Я.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: ДОСЛІДЖЕННЯ ПОЛІВ НАПРУЖЕНЬ І ПЕРЕМІЩЕНЬ НАВКОЛО ТОНКИХ ПРУЖНИХ ВКЛЮЧЕНЬ ПРИ УСТАЛЕНИХ КОЛИВАННЯX

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок