Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УПРАВЛІННЯ РЕСТРУКТУРИЗАЦІЄЮ ПІДПРИЄМСТВ ТОРГІВЛІ

УПРАВЛІННЯ РЕСТРУКТУРИЗАЦІЄЮ ПІДПРИЄМСТВ ТОРГІВЛІ

Назва:
УПРАВЛІННЯ РЕСТРУКТУРИЗАЦІЄЮ ПІДПРИЄМСТВ ТОРГІВЛІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,93 KB
Завантажень:
302
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Київський національний торговельно-економічний університет
Височин Ірина Володимирівна
УДК 65.014.1
УПРАВЛІННЯ РЕСТРУКТУРИЗАЦІЄЮ ПІДПРИЄМСТВ ТОРГІВЛІ
Спеціальність 08.07.05 – економіка торгівлі та послуг
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
 
Київ – 2006
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Київському національному торговельно-економічному університеті Міністерства освіти і науки України на кафедрі економіки підприємництва
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Мазаракі Анатолій Антонович
Київський національний
торговельно-економічний університет,
ректор
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Дайновський Юрій Анатолійович
Львівська комерційна академія,
завідувач кафедри маркетингу
кандидат економічних наук, доцент
Прохорова Вікторія Володимирівна
Харківський національний економічний
університет,
доцент кафедри фінансів
Провідна установа Полтавський університет споживчої кооперації Укоопспілки і МОН України,
кафедра економіки підприємства, м. Полтава
Захист відбудеться “19” жовтня 2006 р. о 16 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.055.01 Київського національного торговельно-економічного університету за адресою: 02156, м. Київ, вул. Кіото, 19, аудиторія А-227
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного торговельно-економічного університету за адресою: 02156, м. Київ, вул. Кіото, 19
Автореферат розісланий “14” вересня 2006 року
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради Н.І.Морозова
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Одним із чинників економічного зростання в Україні є здійснення структурної переорієнтації торгівлі. Саме торгівля як провідний вид діяльності сфери обігу здійснює підтримку вітчизняного товаровиробника, забезпечує бюджетоутворення та суспільний добробут, стимулює розвиток інвестиційних процесів.
Розглядаючи сутність реструктуризації, слід виходити з того, що це має бути система взаємозалежних змін у структурі економіки на макро- та мікрорівні з метою підвищення ефективності її функціонування. Звідси, реструктуризація окремих торговельних підприємств має супроводжуватися відповідною реструктуризацією торгівлі в цілому.
На макрорівні у вітчизняній торгівлі поряд з кількісними змінами необхідно відмітити наявність позитивних зрушень в якісному і структурному розвитку, які відображаються у поступовому зростанні культури споживання, і, відповідно, зниженні популярності і відносної частки стихійних форм торгівлі. Проте, характеристики сегменту високоорганізованої торгівлі ще залишаються достатньо далекими від світових стандартів і показників розвитку, а масштаби структурних перетворень поки що не досягли критичної маси. Подолати структурні деформації, які мають місце у розвитку торгівлі, зокрема можливо шляхом проведення реструктуризації.
Для збереження та зміцнення конкурентної позиції на споживчому ринку для окремих торговельних підприємств також постає питання здійснення структурних перетворень, спрямованих на ефективне використання наявного ресурсного потенціалу підприємства. Реструктуризація на мікрорівні має забезпечити створення внутрішніх і зовнішніх можливостей для стабільного функціонування і розвитку підприємства.
Отже, реструктуризація підприємств торгівлі стає одним з основних чинників та необхідною передумовою сталого розвитку української економіки.
Сприяти створенню адаптованих до ринкових умов суб’єктів господарювання у торгівлі має управління структурними змінами. Проте, питання формування цілісної системи управління реструктуризацією торговельного підприємства в сучасних умовах поки що залишається відкритим, що поглиблює актуалізацію дослідження в цьому напряму.
Окремі теоретичні та методичні аспекти проблеми, яка досліджується в роботі, висвітлено в працях науковців України (І.М. Акімової, Л.П.Батенко, М.Д. Білик, І.О. Бланка, С.Б. Довбні, Л.О. Лігоненко, В.В. Прохорової та ін.), країн СНД (Л.С. Бляхмана, В.В. Кондратьєва, Б.В. Краснової, В.Г.Крижанівського, І.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: УПРАВЛІННЯ РЕСТРУКТУРИЗАЦІЄЮ ПІДПРИЄМСТВ ТОРГІВЛІ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок