Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПРОТИКОРОЗІЙНІ МАТЕРІАЛИ НА ОСНОВІ ІНДЕН-КУМАРОНОВОЇ ФРАКЦІЇ КОКСОХІМІЧНОГО ВИРОБНИЦТВА

ПРОТИКОРОЗІЙНІ МАТЕРІАЛИ НА ОСНОВІ ІНДЕН-КУМАРОНОВОЇ ФРАКЦІЇ КОКСОХІМІЧНОГО ВИРОБНИЦТВА

Назва:
ПРОТИКОРОЗІЙНІ МАТЕРІАЛИ НА ОСНОВІ ІНДЕН-КУМАРОНОВОЇ ФРАКЦІЇ КОКСОХІМІЧНОГО ВИРОБНИЦТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,99 KB
Завантажень:
142
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ДОНБАСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
УДК 691:620.193.2
Шевченко Ольга Миколаївна
ПРОТИКОРОЗІЙНІ МАТЕРІАЛИ
НА ОСНОВІ ІНДЕН-КУМАРОНОВОЇ ФРАКЦІЇ
КОКСОХІМІЧНОГО ВИРОБНИЦТВА
05.23.05 - Будівельні матеріали та вироби
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття вченого ступеня
кандидата технічних наук
Макіївка - 2002 р.
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в науково-виробничій випробувальній лабораторії “Антикор-Дон” кафедри “Металеві конструкції” Донбаської державної академії будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: | доктор хімічних наук, професор ВИСОЦЬКИЙ Юрій Борисович, Донбаська державна академія будівництва і архітектури, завідувач кафедри “Хімія”.
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор СЕРДЮК Василь Романович, Вінницький державний технічний університет, завідувач лабораторії енергозберігаючих технологій і спеціальних бетонів;
кандидат технічних наук ЧЕРНИШОВ Юрій Петрович, Донецький науково-дослідний і проектний інститут “ПромбудНДІпроект” Держбуду України, завідувач відділу хімії бетону і довговічності будівельних конструкцій. | Провідна організація: | Кримська академія природоохоронного і курортного будівництва Міністерства освіти і науки України, кафедра технології будівельних конструкцій і будівельних матеріалів, м. Сімферополь |
Захист відбудеться “ 26 ” червня 2002 року о 10.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 12.085.01 у Донбаській державній академії будівництва і архітектури за адресою: 86123, Донецька обл., м. Макіївка-23, вул. Державіна, 2, I навчальний корпус, зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Донбаської державної академії будівництва і архітектури за адресою: 86123, Донецька обл., м. Макіївка-23, вул. Державіна, 2.
Автореферат розісланий “25” травня 2002 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук, доцент А.М. ЮговЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Корозійне руйнування є однією з основних проблем експлуатації будівельних конструкцій, для усунення наслідків якого потребуються істотні додаткові витрати матеріальних ресурсів. Так, у даний час близько 50% металофонду будівель та споруд різних галузей промисловості і сільського господарства працює в умовах середньо- і сильноагресивних впливів і, за даними експертних оцінок, в Україні і країнах СНД втрати від корозії становлять 10-15 % усього металофонду або 4-5% національного доходу. Тому кожні 3 роки необхідно відновляти захист 75% конструкцій і 10-20% заміняти через корозійний знос. Характерно, що більшість аварій з важкими екологічними наслідками в переробній, нафтохімічній, хімічній і коксохімічній галузях промисловості є прямим наслідком корозійного руйнування конструкцій і устаткування. Не меншу шкоду завдає забруднення навколишнього середовища промисловими відходами. Комплексне вирішення цих проблем екології і ресурсозбереження може бути забезпечено утилізацією промислових відходів для одержання складових протикорозійних композицій.
У зв'язку з цим створення нових і модифікація існуючих протикорозійних матеріалів є актуальною науковою задачею, вирішувати яку необхідно комплексно з утилізацією промислових відходів у протикорозійні покриття, що зменшить екологічну напруженість в регіоні і дозволить отримати економічний ефект внаслідок економії ресурсів і розширення сировинної бази виробництва протикорозійних матеріалів.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Основні дослідження теоретичного і прикладного характеру відповідають приоритетному напрямку розвитку науки і техніки в Україні на період до 2006 року „Нові речовини та матеріали” (Указ №2623-III від 11 липня 2001 року) і були виконані в межах державної науково-технічної програми № 04.05 “Підвищення надійності і довговічності машин і конструкцій” (розділ 04.05.01. “Протикорозійний захист металофонду України”) (замовник – Міністерство освіти і науки України, 1996-2000 р.р.), держбюджетних науково-дослідних тем: № 0196U014682 “Дослідження, розробка та впровадження ефективних огороджуючих конструкцій з використанням тонкого сталевого листа, термоізоляційних і протикорозійних матеріалів, що отримані на підставі ресурсозберігаючих технологій” (замовник - Міністерство освіти і науки України, 1996-1998 р.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: ПРОТИКОРОЗІЙНІ МАТЕРІАЛИ НА ОСНОВІ ІНДЕН-КУМАРОНОВОЇ ФРАКЦІЇ КОКСОХІМІЧНОГО ВИРОБНИЦТВА

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок