Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОЦЕСУ СУШКИ ЗЕРНОВИХ КУЛЬТУР

ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОЦЕСУ СУШКИ ЗЕРНОВИХ КУЛЬТУР

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОЦЕСУ СУШКИ ЗЕРНОВИХ КУЛЬТУР
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,23 KB
Завантажень:
326
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
луганський національний АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ФЕСЕНКО АНДРІЙ ВІКТОРОВИЧ
УДК 631.365:633.1:65.011.46(043.3)
ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ТЕХНОЛОГІЧНОГО
ПРОЦЕСУ СУШКИ ЗЕРНОВИХ КУЛЬТУР
05.05.11 – Машини і засоби механізаціі сільськогосподарського
виробництва
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Луганськ – 2006
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Луганському національному аграрному університеті Міністерства аграрної політики України.
Науковий керівник: | кандидат технічних наук, доцент,
ЧЕКАНОВКІН Олексій Олексійович,
Луганський національний аграрний університет,
доцент кафедри опору матеріалів і теоретичної механіки
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор,
академік Інженерної академії,
ГРАЧОВА Луїза Іванівна,
Південний філіал “Кримський агротехнологічний
університет Національного аграрного університету
Міністерства аграрної політики України,
професор кафедри технології молока та обладнання
переробних підприємств
кандидат технічних наук, доцент,
СТРУЧАЄВ Микола Іванович,
Таврійська державна агротехнологічна академія,
доцент кафедри гідравліки і теплотехніки
Провідна установа: Харківський національний технічний університет ім. П.М. Василенка Міністерства аграрної політики України
Захист відбудеться “11” травня 2006 р. о 1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 29.841.01 у Луганському національному аграрному університеті за адресою: 91008, м. Луганськ – 8, ЛНАУ, корпус факультету механізації сільського господарства, аудиторія 1М-214.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Луганського національного аграрного університету за адресою: 91008, м. Луганськ – 8, ЛНАУ.
Автореферат розісланий “10” квітня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук, доцент __________________________ Коваль В.Я.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Зерно є основним продуктом сільського господарства. Із зерна виробляють важливі продукти харчування: муку, крупу, хлібні і макаронні вироби. Зерно необхідне для успішного розвитку тваринництва і птахівництва, що пов'язане із збільшенням виробництва м'яса, молока, масла та інших продуктів. Зернові культури служать сировиною для отримання крохмалю, патоки, спирту і інших продуктів. Однак успішне розрішення зернової проблеми неможливе без значного поліпшення якості зерна. Отримання зерна, що відповідає вимогам світових стандартів – одна з найважливіших задач всіх працівників агропромислового комплексу. Збирання врожаю в задані терміни і його післязбиральна обробка, зокрема сушка, роблять значний вплив на якість зерна.
На сучасному етапі, в умовах ринкової економіки на Україні з виникненням фермерських і орендних підприємств, виникли нові вимоги до техніки, яка використовується для післязбиральної обробки, і зокрема, сушки зернових та олійних культур. Та техніка, яка використовувалася в колгоспах і радгоспах, не влаштовує фермерів через свою велику продуктивність і уніфікацію. У зв'язку з цим виникла проблема по виконанню всього комплексу зерновиробництва, зокрема сушки зерна. Адже в країні піддається сушці близько 20…35 % всього зерна, а в деякі роки досягає 50…70 %, особливо на півночі і заході України сушка зерна є гострою необхідністю.
Існуючі зерносушарки працюють неефективно, якість сушки низька. Вони громіздкі, металоємні, енергоємні, складні в обслуговуванні і ремонті і відрізняються високою вартістю.
Тому розробка нових методів сушки зернових і олійних культур, створення невеликих зерносушарок, і зокрема сушарки з псевдозрідженим шаром, відмінної від відомих високою ефективністю і швидкістю сушки, простотою пристрою і експлуатації, якістю роботи і гнучкістю управління технологічним процесом сушки, є актуальною задачею, рішенню якої присвячена дана робота. При посівах зернових і соняшнику у фермерському господарстві від 100 до 300 га наявність такої сушарки сприятиме підвищенню ефективності технологічного процесу післязбиральної обробки зерна. Зерносушарка пропонованого типу може також ефективно використовуватися на зернопереробних підприємствах.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОЦЕСУ СУШКИ ЗЕРНОВИХ КУЛЬТУР

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок