Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФІНАНСУВАННЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ: СТАН ТА УДОСКОНАЛЕННЯ

ФІНАНСУВАННЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ: СТАН ТА УДОСКОНАЛЕННЯ

Назва:
ФІНАНСУВАННЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ: СТАН ТА УДОСКОНАЛЕННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,21 KB
Завантажень:
438
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
ДЕРЖАВНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
„КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ВАДИМА ГЕТЬМАНА”
ЧЕПКА ВІКТОРІЯ ВІТАЛІЇВНА
УДК 338.433
ФІНАНСУВАННЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ: СТАН ТА УДОСКОНАЛЕННЯ
Спеціальність 08.00.08 – Гроші, фінанси і кредит
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі фінансів підприємств ДВНЗ „Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана” Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник:доктор економічних наук, доцент
керівник: Павловська Олена Валентинівна,
ДВНЗ „Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана”,
професор кафедри фінансів підприємств
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Лайко Петро Афанасійович,
Національний аграрний університет,
завідувач кафедри податкової і страхової справи
кандидат економічних наук, професор
Данілов Олександр Дмитрович,
Київський економічний інститут менеджменту,
завідувач кафедри фінансів та банківської справи
Захист відбудеться "21" грудня 2007 р. о 12-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.04 у ДВНЗ „Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана” за адресою: 03680, м. Київ, проспект Перемоги, 54/1, ауд. 203.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці ДВНЗ „Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана” за адресою: 03113, м. Київ, вул. Дегтярівська 49-г, ауд. 601
Автореферат розісланий "19" листопада 2007 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат економічних наук, професор Поддєрьогін А. М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сільське господарство – важлива галузь економіки України, яка виробляє 11% валового внутрішнього продукту, є сировинною базою для переробної, харчової, легкої промисловості, формує продовольчу безпеку та впливає на соціально-економічну ситуацію в державі.
У процесі трансформації економіки України до ринкової, в аграрному секторі відбулися кардинальні зміни форм власності, що зумовили радикальні перетворення в усій системі фінансових відносин. Водночас, сільськогосподарські підприємства гостро відчувають нестачу внутрішніх фінансових ресурсів. Особливість сільського господарства обумовлює складність залучення необхідних фінансових ресурсів для здійснення підприємницької діяльності. Це пов’язано з сезонним характером виробництва, значною залежністю від природно-кліматичних умов, уповільненим оборотом авансованого капіталу, великою кількістю в галузі суб’єктів господарювання, критичною спрацьованістю сільськогосподарської техніки, непередбачуваністю кон’юнктури ринку на сільськогосподарську продукцію, нестабільністю отримання прибутків. Отже, дослідження фінансування сільськогосподарських підприємств в України сьогодні є актуальним і заслуговує на особливу увагу.
Поєднання внутрішніх джерел фінансування сільськогосподарських підприємств, ресурсів універсальних і спеціалізованих фінансово-кредитних установ за безпосередньої державної фінансової підтримки підприємств галузі має забезпечити фінансову основу ведення та розвитку бізнесу в сільському господарстві. Важливе значення належить удосконаленню механізмів державної підтримки сільського господарства, що мають ураховувати національні особливості аграрного сектору та світові тенденції скорочення прямої державної підтримки сільськогосподарських підприємств, відповідно до вимог Світової організації торгівлі (СОТ) намір вступу до якої має Україна.
Теоретичні та практичні аспекти фінансування сільськогосподарських підприємств глибоко досліджені у працях вітчизняних учених: Андрійчука В., Данілова О., Дем’яненка М., Дем’яненка С., Лайка П., Мороза М., Мессель-Веселяка В., Саблука П., Сахацького М., Ситника В., Євтуха О., Колотухи С., Чапко І., Ґудзь О. та інших. Серед зарубіжних фахівців слід назвати таких: Кузьміна І., Пошкуса Б., Нікітіна О, Зорю С., Ш. фон Крамона Таубаделя, Ліферта У.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Реферат на тему: ФІНАНСУВАННЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ: СТАН ТА УДОСКОНАЛЕННЯ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок