Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПРИНЦИПИ І ФОРМИ ІНТЕГРАЦІЇ ФУНКЦІЇ ОБЛІКУ В ПОСИЛЕННІ ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ

ПРИНЦИПИ І ФОРМИ ІНТЕГРАЦІЇ ФУНКЦІЇ ОБЛІКУ В ПОСИЛЕННІ ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ

Назва:
ПРИНЦИПИ І ФОРМИ ІНТЕГРАЦІЇ ФУНКЦІЇ ОБЛІКУ В ПОСИЛЕННІ ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,92 KB
Завантажень:
152
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ПАЛАМАРЧУК ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ
УДК 654:351.77
ПРИНЦИПИ І ФОРМИ ІНТЕГРАЦІЇ ФУНКЦІЇ ОБЛІКУ В ПОСИЛЕННІ ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ
Спеціальність 08.06.04 - Бухгалтерський облік, аналіз та аудит
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук
Луганськ - 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Одеському державному економічному університеті
Міністерства освіти та науки України.
Науковий керівник - доктор економічних наук, професор Валуєв Борис Іванович,
Одеський державний економічний університет
М іністерства освіти і науки України,
завідувач кафедри бухгалтерського обліку та аудиту.
Офіційии опоненти:
доктор економічних наук, професор Бутинець Франц Францович, Житомирський інже-нерно-технологічний інститут Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри бух-галтерського обліку і аудиту (м. Житомир);
кандидат економічних наук, доцент Чиж Віра Іванівна, Східноукраїнський національ-ний університет Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри обліку і аудиту (м. Луганськ).
Провідна установа - Львівський національний університет ім. І.Я.Франка Міністерства освіти і науки України, кафедра обліку та аудиту (м. Львів).
Захист відбудеться 5 липня 2001 року о 1300 годині на засіданні спеціалі-зованої вченої ради К 29.051.01 у Східноукраїнському національному університеті за адресою: 91034, м. Луганськ, кв. Молодіжний, 20-а.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Східноукраїнського національного університету за адресою: 91034, м. Луганськ, кв.Молодіжний, 20-а.
Автореферат розісланий 2 червня 2001 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Козаченко Г.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДИСЕРТАЦІЙНОЇ РОБОТИ
Актуальність теми. Економічна безпека - одна з основних, життєво важ-лівих складових національної безпеки і недооцінка зовнішніх і внутрішніх загроз, що знижують економічну захищеність підприємств, а отже, їхня стійкість у ринковому середовищі, може привести до катастрофічних наслідків - аж до руйнування економіки країни.
Загроза економічній безпеці набуває небаченого раніше масштабу в нинішніх умовах, коли економіка України, насамперед промисловість, переживає глибокий спад, і, навпаки, тенденція посилення криміногенної обстановки в сфері економіки має стійкий характер. Звичайно, можливості її ослаблення пов'язані з проведенням такої економічної політики, що створює умови для економічного росту за рахунок збільшення виробничих інвестицій, стимулювання інновацій і технологічного прогресу, зростання доходів від трудової діяльності і т.ін. Але необхідні також зусилля, що мають метою посилити боротьбу з економічною злочинністю, послабивши її вплив на життєдіяльність промислових підприємств.
Облік, як одна з основних функцій управління підприємством, створює інформаційні передумови для контролю і регулювання всіх тих відхилень у діяльності виробничих і управлінських структур підприємств, що знижують можливість досягнення цілей і тим самим являють загрозу економічній безпеці, загрозу втрати стійкості, навіть припинення життєдіяльності підприємства.
Протягом багатьох років становлення і розвитку вітчизняного обліку дослідниками-попередниками отримані значні результати в його теорії, методології, методиці. Однак, по-перше, у кожному з цих напрямків є ще ряд серйозних дискусійних і невирішених питань, що мають давні глибокі коріння. По-друге, життя постійно, особливо сьогодні, вносить істотні зміни в практику обліку, і це потребує адекватних наукових рішень. Нарешті, по-третє, проблема економічної безпеки промислових підприємств настільки серйозна, що вирішувати поверхнево пов'язані з нею питання обліку явно недостатньо. Потрібні спеціальні цілеспрямовані дослідження, що дозволили б поглибити орієнтацію обліку на цілі забезпечення економічної безпеки підприємства.
Актуальність досліджень зростає ще і тому, що в 2000 році прийняті національні положення (стандарти) і план рахунків бухгалтерського обліку, що вимагають осмислення, оцінки і удосконалювання як у широкому їхньому значенні, так і в контексті проблеми економічної безпеки підприємства.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: ПРИНЦИПИ І ФОРМИ ІНТЕГРАЦІЇ ФУНКЦІЇ ОБЛІКУ В ПОСИЛЕННІ ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок