Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОЦІНКА ЕФЕКТИВНОСТІ ІННОВАЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ ПІДПРИЄМСТВА

ОЦІНКА ЕФЕКТИВНОСТІ ІННОВАЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ ПІДПРИЄМСТВА

Назва:
ОЦІНКА ЕФЕКТИВНОСТІ ІННОВАЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ ПІДПРИЄМСТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,54 KB
Завантажень:
380
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ЖИХОР ОЛЕНА БОРИСІВНА
УДК 658.589
ОЦІНКА ЕФЕКТИВНОСТІ ІННОВАЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ ПІДПРИЄМСТВА
Спеціальність 08.06.01 – економіка, організація та управління
підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків – 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Харківському державному економічному університеті,
Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник – кандидат економічних наук, доцент
Хміль Тамара Михайлівна
Харківський державний економічний університет,
доцент кафедри менеджменту
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Перерва Петро Григорович
Національний технічний університет
“Харківський політехнічний інститут”,
завідуючий кафедрою організації
виробництва та управління персоналом
кандидат економічних наук, професор
Коюда Павло Миколайович
Харківський національний
університет радіоелектроніки,
завідуючий кафедрою економіки та менеджменту
Провідна установа – Ужгородський національний університет,
кафедра економіки, менеджменту та маркетингу,
Міністерство освіти і науки України, м. Ужгород.
Захист відбудеться “14” листопада 2002 р. о 13.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради, шифр Д 64.055.01, у Харківському державному економічному університеті за адресою: 61001, м. Харків, пр. Леніна, 9-а.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського державного економічного університету за адресою: 61001, м. Харків, пр. Леніна, 9-а.
Автореферат розісланий “7”жовтня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Дороніна М.С.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
У даний час науково-технічний прогрес є невід’ємним фактором ефективного функціонування діючого виробництва. Оновлення продукції й технології відбувається так швидко, що нововведення є основною умовою існування самого виробництва. Тому сучасна практика й економічна наука, яка її обслуговує, не вбачає принципової різниці між аналізом ефективності діючого виробництва й засобами, котрі включаються до нових засобів виробництва, прикладними науковими дослідженнями й дослідно-конструкторськими розробками. Все це – одне загальне питання, яке веде до оцінки ефективності функціонування інноваційного капіталу. За таких умов, безсумнівно, підвищується відповідальність за вибір інноваційних проектів і зростають вимоги до проведення оцінки ефективності інноваційних проектів.
Актуальність теми. Широке коло питань, пов’язаних з дослідженнями оцінки ефективності інвестицій у ринкових умовах, знайшли відображення в роботах відомих закордонних вчених-економістів: Беренса В., Бірмана Г., Брігхема Ю.Ф., Хавранека П.М., Шарпа У.Ф., Шмідта С. та ін. Значний внесок в економічну теорію з проблеми інвестиційної політики та ефективності капітальних вкладень здійснили такі українські вчені: Бажал Ю.М., Бланк І.О., Мертенс О.В., Орлов П.А., Перерва П.Г. та ін., а також російські вчені: Валдайцев С.В, Завлин П.Н., Іллєнкова С.Д., Ковальов В.В., Ковальов Г.Д., Мазур І.І., Рум?янцева З.П., Саломатін Н.А., Шапіро В.Д. та ін. Однак багато теоретичних та практичних питань таких, як: визначення величини ризику інноваційного проекту; обґрунтування ставки дисконту; вплив фінансових можливостей підприємства на ризик інноваційного проекту; вибір найкращого проекту з альтернативного їх ряду розроблені недостатньо повно, потребують уточнення й подальшого розвитку в умовах трансформації економіки України.
Актуальність і значення цієї проблеми для підприємств України зумовили необхідність проведення досліджень, визначили тему дисертації, її мету та завдання.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертація виконана в межах науково-дослідної роботи “Розробка концепції управління підприємством на принципах маркетингу” (2002 р., номер державної реєстрації 0102U002702). В рамках цієї роботи автором досліджені аспекти ризику інноваційних проектів, а також запропонована методика оцінки ризику інноваційного проекту.
Мета і завдання дослідження.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Реферат на тему: ОЦІНКА ЕФЕКТИВНОСТІ ІННОВАЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ ПІДПРИЄМСТВА

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок