Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УПРАВЛІННЯ ІННОВАЦійНО-ІНВЕСТИЦІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВА

УПРАВЛІННЯ ІННОВАЦійНО-ІНВЕСТИЦІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВА

Назва:
УПРАВЛІННЯ ІННОВАЦійНО-ІНВЕСТИЦІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,73 KB
Завантажень:
447
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЕКОНОМІКИ І ТОРГІВЛІ
ім. М. ТУГАН-БАРАНОВСЬКОГО
Жуков Володимир Романович
УДК 658.012.32
УПРАВЛІННЯ ІННОВАЦійНО-ІНВЕСТИЦІЙНОЮ
ДІЯЛЬНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВА
Спеціальність 08.06.01- Економіка, організація і управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття
наукового ступеня кандидата економічних наук
Донецьк – 2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Донецькому державному університеті економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України.
Наукові керівники: доктор економічних наук, професор Сорока Ігор Вікторович, Донецький державний університет економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського, ректор
доктор економічних наук, професор Садєков Алімжан Абдуллович, Донецький державний університет економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського, проректор з наукової роботи
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор Аптекар Савелій Степанович, Інститут економіки промисловості Національної академії наук України, провідний науковий співробітник, м. Донецьк
кандидат економічних наук, доцент Лутай Лариса Анатоліївна, Донецький державний університет економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського, доцент кафедри маркетингового менеджменту
Провідна установа - Харківський державний економічний університет Міністерства освіти і науки України
Захист дисертації відбудеться “26” вересня 2003 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 11.055.01 у Донецьком державному університеті економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського за адресою: 83050, м. Донецьк, вул. Щорса, 31.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Донецького державного університету економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського за адресою: 83017, м. Донецьк, б. Шевченко, 30.
Автореферат розісланий “25” серпня 2003 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради Виноградова О.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Розвиток цивілізації в ХХ сторіччі показав, що найважливішим фактором сталого економічного зростання економіки є інвестування в науково-технічні інновації.
Особливого значення інноваційно-інвестиційні процеси набувають у країнах з перехідною економікою, якою є Україна. Ринкові відносини, з їхньою жорсткою конкуренцією, ставлять більшість існуючих підприємств перед необхідністю зміни виробничого апарату, технологічних змін, упровадження конкурентоспроможних наукомістких виробництв, управлінських нововведень за рахунок енергійної інноваційно-інвестиційної діяльності. Тому інноваційна модель економіки обрана як стратегія розвитку держави на наступне десятиріччя.
В останні роки спостерігається активізація інвестиційної діяльності в Україні. Значна частина збільшення інвестицій припадає на частку спеціальних економічних зон (СЕЗ) і територій пріоритетного розвитку (ТПР). Тільки по Донецькій області Радою з питань СЕЗ і спеціального режиму інвестиційної діяльності на початок 2002 року затверджено 147 інвестиційних проектів загальною вартістю приваблюваних інвестицій 1 128 млн. доларів США.
Проблематиці інноваційно-інвестиційної діяльності приділялася велика увага як зарубіжними, так і вітчизняними вченими. На сьогоднішній день існує значна кількість робіт, присвячених різним аспектам інноваційно-інвестиційної діяльності. У їхньому числі роботи таких вчених і фахівців, як С.С. Аптекар, І.А. Бланк, С.С. Брудник, В.В. Ковальов, Б. Койлі, Л.Г. Кузьмінок, Д. Норкотт, А.Н. Пригожин, Т. Райс, З.П. Румянцева, Н.А. Соломатін, В.М. Хобта та інших, у яких досліджуються види інвестицій і інновацій, фінансові інструменти, фінансові ринки, методика оцінювання інвестиційних проектів і т. ін.
Існує велика кількість робіт, присвячених загальним питанням управління підприємством в умовах ринку, порівняльному аналізу організаційних структур управління підприємствами, менеджменту інвестицій. Це дослідження таких вчених і фахівців, як І. Ансофф, А.С. Большаков, К. Боумен, Ю.Ю. Єкатеринославський, Б.Карлофф, Д.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: УПРАВЛІННЯ ІННОВАЦійНО-ІНВЕСТИЦІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВА

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок