Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДЕРЖАВНА КАДРОВА ПОЛІТИКА В РЕГІОНІ УКРАЇНИ: ФОРМУВАННЯ І РЕАЛІЗАЦІЯ

ДЕРЖАВНА КАДРОВА ПОЛІТИКА В РЕГІОНІ УКРАЇНИ: ФОРМУВАННЯ І РЕАЛІЗАЦІЯ

Назва:
ДЕРЖАВНА КАДРОВА ПОЛІТИКА В РЕГІОНІ УКРАЇНИ: ФОРМУВАННЯ І РЕАЛІЗАЦІЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,45 KB
Завантажень:
441
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Українська Академія державного управління
при Президентові України

Олуйко Віталій Миколайович
УДК 35.088.6(477):352
ДЕРЖАВНА КАДРОВА ПОЛІТИКА В РЕГІОНІ УКРАЇНИ: ФОРМУВАННЯ І РЕАЛІЗАЦІЯ
Спеціальність 25.00.04 – регіональне управління
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з державного управління
Київ – 2001


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі державного управління і менеджменту
Української Академії державного управління при Президентові України
Науковий керівник - кандидат юридичних наук, заслужений юрист України Леліков Геннадій Іванович, начальник Головного управління державної служби України
Офіційні опоненти:
- доктор юридичних наук Остапенко Олексій Іванович, перший проректор Львівського інституту внутрішніх справ при Національній академії внутрішніх справ України;
- кандидат наук з державного управління Яцуба Володимир Григорович, перший заступник Урядового секретаря Секретаріату Кабінету Міністрів України.
Провідна установа - Львівський національний університет ім. І.Франка.
Захист відбудеться 15 травня 2001 р. о 14.00 годині на засіданні спеціалізованої ради Д.23.810.01 в Українській Академії державного управління при Президентові України (03057, м. Київ-57, вул. Ежена Потьє, 20, к.201).
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Української Академії державного управління при Президентові України (03057, м. Київ-57, вул. Ежена Потьє, 20).
Автореферат розісланий “27” березня 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат історичних наук, доцент В.А.Шахов
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Вступ. Однією з важливих складових розвитку Української держави є кадрове забезпечення реформ, активізація і професіоналізм державних службовців, нарощування та конструктивне використання кадрового потенціалу в регіонах. Вибір теми дисертаційного дослідження державної кадрової політики в регіонах України обумовлюється рядом причин: по-перше, посиленням в умовах адміністративної реформи відцентрових процесів державного управління, децентралізації владних повноважень на користь місцевих органів влади і зростанням ролі службовців у здійсненні соціально-економічних перетворень; по-друге, серйозними прорахунками в кадровій політиці в регіонах, послабленням контролю і вимогливості до управлінських кадрів, відставанням розвитку правового забезпечення й боротьби зі зловживанням працівників апарату державного управління, що призвело до значної втрати авторитету управлінських органів і їх кадрів; по-третє, недосконалістю державної кадрової політики на регіональному рівні, недостатністю її теоретичної розробки в науковій літературі з урахуванням її комплексності і багатогранності; по-четверте, необхідністю всебічного вивчення і запровадження вже існуючого вітчизняного та зарубіжного досвіду формування і реалізації державної кадрової політики в регіонах України.
Актуальність теми дослідження визначається послідовною реалізацією в Україні курсу демократичних реформ, які вимагають оновлення всіх управлінських ланок, формування нового кадрового корпусу управлінців, здатних вирішувати складні соціально-економічні проблеми перехідного періоду.
У цих умовах необхідний глибокий аналіз нових кадрових процесів і відносин, підвищення наукової обґрунтованості роботи з персоналом, вибір ефективних кадрових технологій, розробки та використання дієвих механізмів формування та реалізації державної кадрової політики в регіонах.
В Україні не розроблено теоретичних засад формування та реалізації державної кадрової політики в регіонах України. Відсутня єдність у визначенні понять державної кадрової політики в регіонах, її принципів, суб’єктів та об’єктів.
Важливість проведення дослідження у зазначеному напрямі зумовлена необхідністю додаткового вироблення шляхів удосконалення реалізації державної кадрової політики в регіонах України, розробки більш чітких моделей її правового, економічного, організаційного та освітньо-інформаційного забезпечення.
Вищезазначені аспекти й обумовили актуальність даної проблеми та необхідність її дослідження.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: ДЕРЖАВНА КАДРОВА ПОЛІТИКА В РЕГІОНІ УКРАЇНИ: ФОРМУВАННЯ І РЕАЛІЗАЦІЯ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок