Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Оцiнка впливу ОТОЧУЮЧОГО середовища на стратегiчнІ планИ ПІДПРИЄМСТВА в умовах невизначеностi (на прикладi ПІДПРИЄМСТВ ПИВОВАРНОЇ ГАЛУЗІ Украiни)

Оцiнка впливу ОТОЧУЮЧОГО середовища на стратегiчнІ планИ ПІДПРИЄМСТВА в умовах невизначеностi (на прикладi ПІДПРИЄМСТВ ПИВОВАРНОЇ ГАЛУЗІ Украiни)

Назва:
Оцiнка впливу ОТОЧУЮЧОГО середовища на стратегiчнІ планИ ПІДПРИЄМСТВА в умовах невизначеностi (на прикладi ПІДПРИЄМСТВ ПИВОВАРНОЇ ГАЛУЗІ Украiни)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,17 KB
Завантажень:
275
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Нацiональний унiверситет харчових технологiй
Соломянюк Наталiя МиколаЇвна
УДК 338.45:663.4
Оцiнка впливу ОТОЧУЮЧОГО середовища на стратегiчнІ планИ ПІДПРИЄМСТВА в умовах невизначеностi
(на прикладi ПІДПРИЄМСТВ ПИВОВАРНОЇ ГАЛУЗІ Украiни)
Спеціальність: 08.06.01 – економіка, організація і управління підприємствами
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному університеті харчових технологій Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: | кандидат економічних наук, доцент Безпалько Олена Вікторівна, Національний університет харчових технологій
доцент кафедри маркетингу
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор
Мартиненко Микола Мефодійович,
Київський економічний інститут менеджменту,
проректор з інноваційних технологій
кандидат економічних наук, доцент
Сичевський Микола Петрович,
Національний університет харчових технологій, доцент кафедри менеджменту
Провідна установа: |
Науково-дослідний економічний інститут Міністерства економіки України, відділ проблем реформування відносин власності, антимонопольної політики і розвитку підприємництва, м.Київ.
Захист відбудеться “10” лютого 2006 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.058.01 у Національному університеті харчових технологій за адресою: 01033, м.Київ, вул.Володимирська, 68, учбовий корпус В, аудиторія В-308.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного університету харчових технологій за адресою: 01033, м.Київ, вул.Володимирська, 68.
Автореферат розіслано “ 22 ” грудня 2005 року
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат економічних наук Марченко В.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дисертаційного дослідження обумовлена невирішеністю науково-методичних і практичних проблем пов’язаних з оцінкою впливу оточуючого середовища на стратегічні плани підприємства в умовах невизначеності. Це питання потребує розробки математичних моделей та методичних підходів для врахування впливу оточуючого середовища на стратегічні плани на підприємствах пивоварної промисловості України.
Дослідження життєдіяльності та особливостей функціонування підприємства дають нам можливість зробити висновок про те, що підприємство не може тривалий час утримувати конкурентні переваги, якщо розробка стратегічних планів не враховує зміни в оточуючому середовищі. Підприємство повинне не ігнорувати та заперечувати можливість виникнення невизначених подій, намагаючись уникнути їх, а зрозуміти їх сутність, навчитися їх передбачати, розробляти та здійснювати антикризові програми, що дозволить пройти кризу якомога швидше та з найменшими втратами.
Підвищення жорсткості методів та форм прояву конкуренції, постійне нарощування обсягів виробництва підприємств пивоварної галузі України, викликає об’єктивну необхідність розроблення та впровадження нових підходів до розробки стратегічних планів за умов невизначеності оточуючого середовища. Ситуація в пивоварній галузі загострюється тим, що, з одного боку, реалізація планів відбувається під впливом факторів оточуючого середовища на всіх без винятку підприємствах, а з іншого – можливість врахувати ці фактори з мінімальними наслідками мають можливість лише лідери галузі. Унаслідок цього посилюється необхідність пошуку методичних підходів до встановлення оцінки впливу оточуючого середовища на стратегічні плани, практичне використання яких стане можливим для всіх підприємств пивного ринку.
Значний науковий внесок у дослідження теоретичних проблем розвитку стратегічного планування зробили західні економісти І. Ансофф, М. Портер, М. Томпсон, П. Друкер; російські дослідники В. А. Вінокуров, А. Ю. Юданов, А. П. Градов та відомі українські вчені В. Г. Герасимчук, В. Д. Нємцов, А. П. Наливайко, М. М. Мартиненко, З. Є. Шершньова та ін. Проблемам розвитку підприємств пивоварної галузі України присвячені праці таких науковців як В.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: Оцiнка впливу ОТОЧУЮЧОГО середовища на стратегiчнІ планИ ПІДПРИЄМСТВА в умовах невизначеностi (на прикладi ПІДПРИЄМСТВ ПИВОВАРНОЇ ГАЛУЗІ Украiни)

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок