Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати реферат: ІМУНОДЕФІЦИТ-АСОЦІЙОВАНІ ЗЛОЯКІСНІ ЛІМФОМИ (ПАТОГЕНЕЗ ТА ТАКТИКА ЛІКУВАННЯ)

ІМУНОДЕФІЦИТ-АСОЦІЙОВАНІ ЗЛОЯКІСНІ ЛІМФОМИ (ПАТОГЕНЕЗ ТА ТАКТИКА ЛІКУВАННЯ) / сторінка 4

Назва:
ІМУНОДЕФІЦИТ-АСОЦІЙОВАНІ ЗЛОЯКІСНІ ЛІМФОМИ (ПАТОГЕНЕЗ ТА ТАКТИКА ЛІКУВАННЯ)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
27,90 KB
Завантажень:
277
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 

Практичне значення отриманих результатів.
Запропонований і використаний комплекс імунологічних, імуногістохімічних, ультраструктурних та молекулярно-генетичних методів дослідження дозволяє більш точно діагностувати різні форми та гістологічні варіанти НХЛ і ЛГМ з урахуванням ступеня їх злоякісності, експресії онкогенів та встановлення зв’язку з лімфотропним вірусом ЕБВ, що важливо для адекватного вибору тактики лікування.
Встановлені нові кількісні та якісні критерії оцінки стану Т- і ПК-клітинного імунітету на основі визначення імунофенотипу лімфоцитів крові, їх ультраструктурної характеристики та функції при різних формах ЗЛ, які можуть бути використані для визначення стану протипухлинного імунітету та враховані при призначенні та прогнозуванні ефективності патогенетичного лікування з застосуванням цитокінотерапії.
Запропоновані адаптовані методи хіміотерапії ЗЛ з застосуванням рекомбінантних препаратів інтерферону-альфа, які покращують результати лікування, особливо фолікулярних форм НХЛ. Визначені імунологічні та гематологічні критерії для призначення колонієстимулюючих цитокінів (філграстиму та молграмостиму) у дітей та оцінки повноцінності відновлення кровотворення при хіміотерапевтичній мієлосупресії. Розроблені спеціальні рекомендації по використанню схем хіміотерапевтичного лікування ЗЛ у хворих, які зазнали дії іонізуючої радіації.
Шляхом видання методичних рекомендацій та публікацій в спеціальних медичних виданнях результати роботи впроваджені в практику установ охорони здоров’я, зокрема у відділеннях системних пухлинних захворювань і дитячої онкології УНДІОР МОЗ України та НЦРМ АМН України, а також на кафедрах Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика МОЗ України та Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця.
Особистий внесок здобувача.
Розроблена програма і план досліджень, самостійно проведено відбір хворих на злоякісні лімфоми і здорових дорослих та дітей, що склали відповідні контрольні групи, проведено їх обстеження, діагностика та клінічне спостереження. Здійснено забір біологічного матеріалу у хворих ( периферійна кров, пунктати кісткового мозку, біопсія уражених лімфатичних вузлів), його первинна підготовка (фіксація, заморожування, цитоцентрифугування, фарбування) і подальший аналіз гематологічних і цитологічних препаратів, а також аналіз результатів автоматизованого дослідження субпопуляцій лімфоцитів і ПК-клітин за допомогою проточної цитометрії. Самостійно підготовлені препарати тканин ЗЛ для імуногістохімічних досліджень, аналіз яких проведений при консультаційній допомозі експерта ВООЗ по злоякісних лімфомах проф. Ж.Дібола. Електронно-мікроскопічні дослідження проведені в комплексних дослідженнях при консультативній і безпосередній участі доктора медичних наук О.І.Науменко та кандидата біологічних наук В.В.Афанасьєвої, а гібридізаційний аналіз клітинної ДНК – доктора біологічних наук І.А.Смирнової. Порівняння і обговорення одержаного матеріалу, формулювання концепції лімфомогенезу, всі положення та висновки зроблено самостійно. Приймав безпосередню участь в розробці та впровадженні нових схем хіміотерапевтичного лікування агресивних ЗЛ та застосування ІФН-альфа. Самостійно впровадив в клінічну практику метод лікування хворих на ЗЛ дітей з хіміотерапевтичною мієлосупресією за допомогою рекомбінантних КСФ і розробив критерії оцінки повноцінності відновлення клітинного складу крові.
 
Апробація результатів дисертації. Основні положення дисертації повідомлені на Інститутських конференціях 1988-1990рр., VI з'їзді патофізіологів (Кишинів, 1989),Республіканській науковій конференції "Механизмы канцеро- и лейкозогенеза" (Київ, 1990), VIII та IX з'їздах онкологів України (Донецьк, 1990; Вінниця, 1995), II з'їзді радіологів (Київ,1993), Національній конференції по проблемі ВІЛ/СНІДа (Київ, 1995), 1 з'їзді онкологів країн СНД (Москва, 1996), 22-му Європейському конгресі по онкології (Порто, Португалія, 1989), 7-му конгресі по пухлинним маркерам (Київ, 1990), 24-му Конгресі гематологів (Лондон, Англія, 1992), 1 Конгресі по аналітичній клітинній патології (Немеген, Голандія, 1992), 6 Конгресах по протираковій терапії (Париж, Франція, 1993, 1995, 1996, 1997, 1998, 1999), Симпозіумі по лікуванню злоякісних лімфом (Мемфіс, США, 1995), Канадській конференції по Міжнародному здоров’ю (Оттава, Канада, 1996), I Міжнародній конференції по прогресу в лікуванні пухлин (Відень, Австрія, 1997), ІІ з’їзді онкологів країн СНД (Київ, Україна, 2000).

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
Реферат на тему: ІМУНОДЕФІЦИТ-АСОЦІЙОВАНІ ЗЛОЯКІСНІ ЛІМФОМИ (ПАТОГЕНЕЗ ТА ТАКТИКА ЛІКУВАННЯ)

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок