Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати реферат: КОМПЛЕКСНЕ ЛІКУВАННЯ ГНІЙНИХ РАН ЩЕЛЕПНО-ЛИЦЕВОЇ ДІЛЯНКИ У ДІТЕЙ ІЗ ВИКОРИСТАННЯМ СУЧАСНИХ ВІТЧИЗНЯНИХ БАГАТОКОМПОНЕНТНИХ МАЗЕЙ

Загрузка...

КОМПЛЕКСНЕ ЛІКУВАННЯ ГНІЙНИХ РАН ЩЕЛЕПНО-ЛИЦЕВОЇ ДІЛЯНКИ У ДІТЕЙ ІЗ ВИКОРИСТАННЯМ СУЧАСНИХ ВІТЧИЗНЯНИХ БАГАТОКОМПОНЕНТНИХ МАЗЕЙ / сторінка 4

Назва:
КОМПЛЕКСНЕ ЛІКУВАННЯ ГНІЙНИХ РАН ЩЕЛЕПНО-ЛИЦЕВОЇ ДІЛЯНКИ У ДІТЕЙ ІЗ ВИКОРИСТАННЯМ СУЧАСНИХ ВІТЧИЗНЯНИХ БАГАТОКОМПОНЕНТНИХ МАЗЕЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,82 KB
Завантажень:
367
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
А.Волобуєву за допомогу в проведенні морфо-гістохімічних досліджень.
У працях, опублікованих у співавторстві, особистий внесок здобувача визначається рівномірною часткою участі всіх співавторів.
Апробація результатів дисертації. Основні положення дисертації повідомлені й обговорені на Всеукраїнській науково-практичній конференції “Стоматологія на межі тисячоліть”, присвяченій 100-річчю Одеського університету (м. Одеса, 2000); на обласній науково-практичній конференції “Сьогодення дитячої стоматології” (м. Полтава, 2001); на міжнародній конференції “Вітчизняна стоматологія на рубежі століть (традиції, проблеми та перспективи розвитку)”, присвяченій 80-річчю Української медичної стоматологічної академії (м. Полтава, 2001); на обласній науково-практичній конференції “Сучасні аспекти профілактики стоматологічних захворювань у дітей” (м. Полтава, 2002); на науково-практичній конференції “Современные принципы диагностики и лечения в стоматологии и челюстно-лицевой хирургии”, присвяченій 25-річчю стоматологічного факультету Харківського державного медичного університету (м. Харків, 2003); на обласній науково-практичній конференції “Основні аспекти виконання програми профілактики і лікування стоматологічних захворювань на 2002-2007 роки в Полтавській області”
(м. Полтава, 2003); на науково-практичній конференції з хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії “Сучасні способи діагностики і хірургічного лікування захворювань зубо-щелепного апарату, органів щелепно-лицевої ділянки у дітей та дорослих” (м. Полтава, 2004); на науково-практичній конференції “Нові технології в діагностиці та лікуванні одонтогенної інфекції та захворювань слизової оболонки порожнини рота”, присвяченій 90-річчю з дня народження професора Г.І.Семенченка (м. Одеса, 2004).
Публікації. За темою дисертації опубліковано 9 робіт, із них 6 статей у журналах, ліцензованих ВАК України (3 – самостійні).
Структура та обсяг дисертації. Дисертація викладена українською мовою на 165 сторінках машинописного тексту. Складається із вступу, огляду літератури, опису об’єктів і методів дослідження, 2 розділів власних дасліджень, обговорення результатів дослідження, висновків, практичних рекомендацій і списку літератури, який містить 319 джерел, з яких 52 іноземних авторів. Робота ілюстрована 12 таблицями та 44 рисунками.


ОСНОВНИЙ ЗМІСТ РОБОТИ
Об’єкти і методи дослідження. Результати клінічної роботи грунтуються на обстеженні 43 дітей із гострим гнійним лімфаденітом (ГГЛ) щелепно-лицевої ділянки віком 7-12 років (дівчата – 25, хлопці – 18) та 22 дітей із гострим одонтогенним остеомієлітом тіла нижньої щелепи (ГООТНЩ) віком від 7 до 14 років (дівчата – 8, хлопці –14), що склали дві групи спостереження.
Перша група – 22 дитини із ГГЛ щелепно-лицевої ділянки та 11 дітей із ГООТНЩ, в яких для місцевого лікування гнійних ран протягом усього ранового процесу використовували мазь “Альгофін” (реєстраційний номер Р/97/315/6).
Друга група – 21 дитина із ГГЛ щелепно-лицевої ділянки та 11 дітей із ГООТНЩ, в яких багатокомпонентні мазі застосовувались пофазово: “Офлокаїн-Дарниця” (реєстраційний номер Р.97.243.46) – у 1 фазі, а “Метилурацил-Дарниця” (реєстраційний номер Р.03.99/00363) – у 2 та 3 фазах ранового процесу.
У всіх хворих ГЗП мав одонтогенну етіологію і нормергічний тип перебігу. У 8 дітей із ГООТНЩ (36,36%) його перебіг ускладнився остеофлегмоною.
У групи спостереження були відібрані пацієнти, які не мали супутніх хвороб.
У день госпіталізації всім хворим проводили розтин гнійного осередку та за необхідності – видалення “причинного” зуба. Довжина розрізу при гострому гнійному лімфаденіті сягала 2-3 см, а при ГООТНЩ – 5-6 см. Під загальним внутрішньовенним знеболюванням операція проведена 5 дітям із ГГЛ ЩЛД та 10 дітям із ГООТНЩ, а у всіх інших пацієнтів була застосована місцева анестезія.
Оперативне втручання завершували санацією порожнини гнійника і введенням у рану для дренування та промивання трубчастих перфорованих поліетиленових дренажів або стрічок латексної гуми.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: КОМПЛЕКСНЕ ЛІКУВАННЯ ГНІЙНИХ РАН ЩЕЛЕПНО-ЛИЦЕВОЇ ДІЛЯНКИ У ДІТЕЙ ІЗ ВИКОРИСТАННЯМ СУЧАСНИХ ВІТЧИЗНЯНИХ БАГАТОКОМПОНЕНТНИХ МАЗЕЙ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок