Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Біохімічні основи Вдосконалення технології виробництва столових плодово-ягідних вин

Біохімічні основи Вдосконалення технології виробництва столових плодово-ягідних вин

Назва:
Біохімічні основи Вдосконалення технології виробництва столових плодово-ягідних вин
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,57 KB
Завантажень:
437
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Національний аграрний університет
Войцехівський Володимир Іванович
УДК 663.3:634.11+634.75:581.19
Біохімічні основи Вдосконалення
технології виробництва столових
плодово-ягідних вин
05.18.03 – первинна обробка та зберігання продукції рослинництва
А в т о р е ф е р а т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата сільськогосподарських наук
Київ – 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Національному аграрному університеті Кабінету Міністрів України.
Науковий керівник: | доктор технічних наук, професор
ЛИТОВЧЕНКО Олександр Михайлович, Національний аграрний університет, професор кафедри зберігання, переробки та стандартизації продукції рослинництва ім. Б.В. Лесика
Офіційні опоненти: | доктор сільськогосподарських наук, професор
НАЙЧЕНКО Володимир Михайлович, Уманська державна аграрна академія, професор кафедри технології зберігання і переробки плодів і ягід
кандидат сільськогосподарських наук старший науковий співробітник, СУХОЙВАН Олександр Григорович, Мліївський інститут садівництва ім.
Л.П.Симиренка УААН, завідувач лабораторією технології зберігання і переробки плодів і ягід
Провідна установа: | Київський національний торгово-економічний університет, кафедра товарознавства і експертизи продовольчих товарів Міністерства освіти і науки України, м. Київ
Захист відбудеться “ 27 ” лютого 2003 року о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.004.10 у Національному аграрному університеті за адресою: 03041 м. Київ-41, вул. Героїв оборони, 15, навчальний корпус 3, аудиторія 65.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного аграрного університету за адресою: 03041, м. Київ-41, вул. Героїв оборони, 13, навчальний корпус 4, к. 41.
Автореферат розісланий “ 24 ” січня 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Косолап М.П.
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Розробка та впровадження нових ресурсо- і енергозберігаючих технологій переробки плодово-ягідної сировини в сучасних умовах господарювання дозволить поліпшити якість і розширити асортимент столових плодово-ягідних вин. Вивченню біохімічного складу сировини та його змін під час переробки приділяли увагу як вітчизняні, так і зарубіжні вчені (Л.А.Юрченко, 1983; Ю.Г.Скрипников, 1988, 1990; Найченко В.М., Осадчий О.С. 1999; О.М.Литовченко, С.Т.Тюрін, 2000, О.М.Литовченко, 2001; A.Rapp, 1989). Встановлено, що існує тісний зв’язок між складовими сировини та якістю плодово-ягідних вин. Тому необхідні постійні дослідження районованих та перспективних сортів плодів і ягід з метою виділення найбільш придатних для переробки, зокрема на столові вина. Крім того, вдосконалення технології виробництва столових плодово-ягідних вин можливе лише на основі досліджень біохімічних процесів, які відбуваються при застосуванні різних технологічних прийомів, що вивчені недостатньо і потребують поглиблених досліджень. Дисертація є складовою частиною науково-дослідної роботи Інституту садівництва УААН “Розробка та засвоєння у виробництві принципово нових технологій, рецептур та марок столових сухих, а також іскристих напівсухих та напівсолодких вин” (номер державної реєстрації 04.030196U18182).
Мета і задачі дослідження. Метою наших досліджень було вивчення придатності плодів різних сортів яблуні та суниці для технічної переробки на високоякісні столові плодово-ягідні вина та соки в умовах північного Лісостепу України.
Відповідно до мети поставлені і розв’язані такі завдання: визначити придатність різних сортів плодів яблуні і суниці для приготування високоякісних сортових столових виноматеріалів та спиртованих соків; дослідити біохімічний склад плодів яблук та суниці залежно від погодних умов вирощування; виявити вплив технологічних прийомів на якість і біохімічний склад яблучних столових виноматеріалів; дослідити вплив ферментних препаратів і флокулянтів на біохімічний склад яблучних столових виноматеріалів; розробити рецептуру яблучно-суничного столового вина та розрахувати рівень економічної ефективності виробництва столових сортових плодово-ягідних вин.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: Біохімічні основи Вдосконалення технології виробництва столових плодово-ягідних вин

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок