Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТЕХНОЛОГІЯ ЖИРОВМІЩУЮЧИХ КОНДИТЕРСЬКИХ ВИРОБІВ ПІДВИЩЕНОЇ ХАРЧОВОЇ ЦІННОСТІ ДЛЯ ЛІКУВАЛЬНО-ПРОФІЛАКТИЧНОГО ХАРЧУВАННЯ

Загрузка...

ТЕХНОЛОГІЯ ЖИРОВМІЩУЮЧИХ КОНДИТЕРСЬКИХ ВИРОБІВ ПІДВИЩЕНОЇ ХАРЧОВОЇ ЦІННОСТІ ДЛЯ ЛІКУВАЛЬНО-ПРОФІЛАКТИЧНОГО ХАРЧУВАННЯ

Назва:
ТЕХНОЛОГІЯ ЖИРОВМІЩУЮЧИХ КОНДИТЕРСЬКИХ ВИРОБІВ ПІДВИЩЕНОЇ ХАРЧОВОЇ ЦІННОСТІ ДЛЯ ЛІКУВАЛЬНО-ПРОФІЛАКТИЧНОГО ХАРЧУВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,94 KB
Завантажень:
290
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ХАРКІВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ ТЕХНОЛОГІЇ
ТА ОРГАНІЗАЦІЇ ХАРЧУВАННЯ
НЄМІРІЧ ОЛЕКСАНДРА ВОЛОДИМИРІВНА
УДК 64.143/.149:613.292
ТЕХНОЛОГІЯ ЖИРОВМІЩУЮЧИХ КОНДИТЕРСЬКИХ
ВИРОБІВ ПІДВИЩЕНОЇ ХАРЧОВОЇ ЦІННОСТІ
ДЛЯ ЛІКУВАЛЬНО-ПРОФІЛАКТИЧНОГО ХАРЧУВАННЯ
Спеціальність 05.18.16 – технологія продуктів харчування
А в т о р е ф е р а т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 1998


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківській державній академії технології та організації харчування Міністерства освіти України.
Науковий керівник: | доктор технічних наук, професор,
заслужений діяч науки і техніки України
Леріна Ірма Валентинівна,
Харківська державна академія технології та
організації харчування
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, доцент
Павлюк Раїса Юріївна,
Харківська державна академія технології та
організації харчування, професор кафедри товарознавства харчових продуктів
кандидат технічних наук, професор
Калакура Марія Михайлівна,
Київський державний торговельно-економічний університет, завідувач кафедри технології та організації громадського харчування
Провідна установа: | Одеська державна академія харчових технологій
Міністерства освіти України, кафедра технології хліба, кондитерських виробів та громадського харчування
Захист відбудеться 5 грудня 1998 року об 11 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.088.01 Харківської державної академії технології та організації харчування за адресою: Україна, 310051, Харків-51, вул.Клочківська, 333.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Харківської державної академії технології та організації харчування.
Автореферат розісланий 3 листопада 1998 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Дейниченко Г.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Однією з важливіших проблем забезпечення населення раціональним харчуванням в сучасних екологічних умовах є розробка технології харчових продуктів зі спрямованою фізиологічною дією. Актуальність використання харчових продуктів з заданою біологічною активністю визначається загальновизнаними уявленнями про ефективну роль чинника харчування в корекції порушених процесів обміну в організмі. У вирішенні цієї проблеми суттєве значення має розробка технології харчових продуктів з вираженою протианемічною, антиоксидантною та імуномодулюючою дією, що зумовлено структурою захворювань населення в сучасних умовах інтенсивного техногенного забруднення навколишнього середовища.
До перспективних розробок цього напрямку слід віднести створення харчових продуктів з заданою біологічною активністю на основі традиційних технологій і популярних серед населення рецептур, що визначає найменші виробничі витрати при впровадженні технології і ефективні показники реалізації готової продукції. В галузі харчової промисловості України впроваджені і одержали визнання технології кондитерських і хлібобулочних виробів зі спрямованою протианемічною дією з використанням харчового альбуміну (Міцик В.Ю., Дядечко Є.В., Притульська Н.В. та ін.); відомі багатопланові наукові дослідження в області технології харчових продуктів з використанням нетрадиційної рослинної сировини, багатої на біологічно активні речовини (Рудавська Г.Б., Цибульник Л.В., Коновальчук О.В. та ін.).
Суттєвий інтерес з позицій ресурсозаощадних технологій і медико-біологічної ефективності харчування населення становить створення харчових продуктів комплексної біологічної дії на основі складних рецептурних композицій, але до теперішнього часу роботи, які виконані в цьому напрямку, є одиничними і не одержали широкого впровадження в практику. В зв'язку з цим дослідження, що представлені в дисертаційній роботі, були присвячені науковому обгрунтуванню, розробці і апробації нової технології жировміщуючих кондитерських виробів, які характеризуються комплексною протианемічною і антиоксидантною дією.
Зв'язок роботи з научними програмами, планами, темами. Дослідження виконано відповідно до планів держбюджетних робіт ХДАТОХ за замовленням Міністерства освіти України (тема №  БО "Наукове обгрунтування і розробка критеріїв безпеки крові забійної худоби для харчових продуктів на її основі", реєстраційний номер 093 035434).
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Реферат на тему: ТЕХНОЛОГІЯ ЖИРОВМІЩУЮЧИХ КОНДИТЕРСЬКИХ ВИРОБІВ ПІДВИЩЕНОЇ ХАРЧОВОЇ ЦІННОСТІ ДЛЯ ЛІКУВАЛЬНО-ПРОФІЛАКТИЧНОГО ХАРЧУВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок