Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати реферат: ЕПІДЕМІОЛОГІЧНА ТА КЛІНІКО-ПСИХОЛОГІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА СУЇЦИДАЛЬНОЇ ПОВЕДІНКИ ОСІБ В ЗАГАЛЬНІЙ ПОПУЛЯЦІЇ НАСЕЛЕННЯ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З УРАХУВАННЯМ ГЕЛІОГЕОФІЗИЧНИХ ФАКТОРІВ ТА БІОЛОГІЧНИХ РИТМІВ

Загрузка...

ЕПІДЕМІОЛОГІЧНА ТА КЛІНІКО-ПСИХОЛОГІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА СУЇЦИДАЛЬНОЇ ПОВЕДІНКИ ОСІБ В ЗАГАЛЬНІЙ ПОПУЛЯЦІЇ НАСЕЛЕННЯ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З УРАХУВАННЯМ ГЕЛІОГЕОФІЗИЧНИХ ФАКТОРІВ ТА БІОЛОГІЧНИХ РИТМІВ / сторінка 4

Назва:
ЕПІДЕМІОЛОГІЧНА ТА КЛІНІКО-ПСИХОЛОГІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА СУЇЦИДАЛЬНОЇ ПОВЕДІНКИ ОСІБ В ЗАГАЛЬНІЙ ПОПУЛЯЦІЇ НАСЕЛЕННЯ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З УРАХУВАННЯМ ГЕЛІОГЕОФІЗИЧНИХ ФАКТОРІВ ТА БІОЛОГІЧНИХ РИТМІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,42 KB
Завантажень:
272
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 

Результати дослідження впроваджено в практичну роботу відділень Полтавської обласної клінічної психіатричної лікарні ім. О.Ф. Мальцева, Полтавського обласного психоневрологічного диспансеру, Чернівецької обласної психіатричної лікарні, Луганської обласної клінічної психоневрологічної лікарні, Донецької обласної клінічної психіатричної лікарні, Львівської обласної державної клінічної психіатричної лікарні, Вінницької обласної психоневрологічної лікарні ім. акад. О.І. Ющенко, дорожньої клінічної лікарні № 1 ст. Київ, у навчальний процес кафедр: психіатрії, наркології та медичної психології Вищого державного навчального закладу України „Українська медична стоматологічна академія” МОЗ України; наркології Харківської медичної академії післядипломної освіти МОЗ України; психіатрії, наркології та медичної психології Луганського державного медичного університету МОЗ України та курсу психіатрії, наркології та медичної психології Буковинського державного медичного університету МОЗ України.
Особистий внесок здобувача. Автором самостійно проведено аналіз літературних джерел, епідеміологічне дослідження суїцидальної поведінки осіб в загальній популяції Полтавської області за 49 років, клініко-анамнестичне, клініко-психопатологічне, експериментально-психологічне та біоритмологічне дослідження 123 суїцидентів. Розроблено і впроваджено у практику комплексну систему корекції та профілактики суїцидальної поведінки з урахуванням індивідуального біоритмологічного статусу та сезонності. Теоретичну та експериментальну частини дослідження, статистичне оброблення результатів, впровадження їх в амбулаторну й стаціонарну практику охорони здоровя зроблено дослідником особисто.
Особистий внесок здобувача у публікації в спеціалізованих наукових виданнях, затверджених ВАК України, які написані у співавторстві, полягав у наступному: у фахових – в роботі № 6 (згідно списку праць, наведених наприкінці автореферату) автором ініційовано дослідження, зібрано первинний матеріал та здійснено основний аналіз результатів; у роботі № 7 автором зібрано первинний матеріал та проведено аналіз і інтерпретацію отриманих даних; у спеціалізованих – у роботі № 9 автором ініційовано дослідження, зібрано первинний матеріал та здійснено основний аналіз результатів.
Апробація результатів дисертації. Основні наукові результати й висновки дисертації доповідалися та обговорювалися: на ІІ Національному конгресі неврологів, психіатрів та наркологів України з міжнародною участю "Психоневрологія ХХ століття" (Харків, 2002), науково-практичній конференції з міжнародною участю "Сучасні методи наукових досліджень в морфології" (Полтава, 2003), науково-практичній конференції з міжнародною участю "Актуальні проблеми впровадження засад доказової медицини в психіатричну, наркологічну, судово-психіатричну та психотерапевтичну практику" (Ялта, 2004), Міжнародній науково-практичній конференції "Сучасна психотерапія: теоретичні проблеми та практика" (Харків, 2005), науково-практичній конференції "Актуальні питання сучасної психіатрії", присвяченій 30-річчю кафедри психіатрії, наркології та медичної психології Вищого державного навчального закладу України „Українська медична стоматологічна академія” МОЗ України (Полтава, 2005), засіданнях Полтавського науково-практичного товариства психіатрів та наркологів (Полтава, 2002, 2003 рр.), клінічних лікарських конференціях Полтавської обласної клінічної психіатричної лікарні ім. О.Ф. Мальцева (Полтава, 2002-2005 рр.).
Публікації. За матеріалами дослідження опубліковано 14 друкованих праць, з яких 6 статей у фахових виданнях, затверджених ВАК України (із них 4 самостійні, 2 – написані зі співавторами), 7 публікацій в інших спеціалізованих виданнях та збірниках наукових праць (3 з них самостійні), 1 навчально-методичний посібник.
Структура дисертації. Дисертацію викладено на 192 сторінках машинописного тексту (150 сторінок – основний текст). Дисертація складається зі вступу, огляду літератури, 5 глав, що відображають результати власних досліджень, узагальнення результатів дослідження, висновків, списку літератури, який включає 340 праць, з них 175 – кирилицею, 165 – латиницею, та додатків.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Реферат на тему: ЕПІДЕМІОЛОГІЧНА ТА КЛІНІКО-ПСИХОЛОГІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА СУЇЦИДАЛЬНОЇ ПОВЕДІНКИ ОСІБ В ЗАГАЛЬНІЙ ПОПУЛЯЦІЇ НАСЕЛЕННЯ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З УРАХУВАННЯМ ГЕЛІОГЕОФІЗИЧНИХ ФАКТОРІВ ТА БІОЛОГІЧНИХ РИТМІВ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок