Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> КРАЙОВІ ЗАДАЧІ МАТЕМАТИЧНОЇ ФІЗИКИ З ВИПАДКОВИМИ ПОЧАТКОВИМИ УМОВАМИ

Загрузка...

КРАЙОВІ ЗАДАЧІ МАТЕМАТИЧНОЇ ФІЗИКИ З ВИПАДКОВИМИ ПОЧАТКОВИМИ УМОВАМИ

Назва:
КРАЙОВІ ЗАДАЧІ МАТЕМАТИЧНОЇ ФІЗИКИ З ВИПАДКОВИМИ ПОЧАТКОВИМИ УМОВАМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
10,22 KB
Завантажень:
366
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА
Сливка Ганна Іванівна
УДК 519.21
КРАЙОВІ ЗАДАЧІ МАТЕМАТИЧНОЇ ФІЗИКИ З ВИПАДКОВИМИ ПОЧАТКОВИМИ УМОВАМИ
01.01.05 – теорія ймовірностей і математична статистика
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата фізико-математичних наук
КИЇВ – 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі математичного аналізу математичного факультету Ужгородського національного університету.
Науковий керівник:
доктор фізико-математичних наук, професор
КОЗАЧЕНКО Юрій Васильович,
Київський національний університет
імені Тараса Шевченка,
професор кафедри теорії ймовірностей та
математичної статистики
Офіційні опоненти:
доктор фізико-математичних наук, професор
ЯСИНСЬКИЙ Володимир Кирилович,
Чернівецький національний університет
імені Юрія Федьковича,
завідувач кафедри математичної і
прикладної статистики
кандидат фізико-математичних наук,
старший науковий співробітник
ПАШКО Анатолій Олексійович,
Європейський університет (Київ),
доцент кафедри інформаційних
систем і технологій
Провідна установа Інститут кібернетики ім. В.М. Глушкова
НАН України, м. Київ
Захист відбудеться “14” червня 2004 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д26.001.37 у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка за адресою: 03022, м. Київ – 22, просп. академіка Глушкова, 6, корпус 7, механіко-математичний факультет.
З дисертацією можна ознайомитися в науковій бібліотеці Київського національного університету імені Тараса Шевченка (01033, м. Київ, вул. Володимирська, 58).
Автореферат розісланий “_11_” ____травня___ 2004.
Вчений секрет
спеціалізованої вченої ради Моклячук М.П.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Дослідження властивостей випадкових рядів у різних функціональних просторах було і залишається актуальним напрямком теорії випадкових процесів. Можливість зображення деяких випадкових процесів у вигляді функціональних рядів дозволяє вивчати властивості цих процесів на основі властивостей їх зображень.
Інтенсивне вивчення цих проблем в першу чергу пов'язане з широким застосуванням результатів, отриманих у даному напрямку, не тільки у самій теоріі випадкових процесів, а і при розв'язуванні практичних задач математичної фізики з випадковими початковими та крайовими умовами. Фізична постановка таких задач та обґрунтування їх актуальності міститься ще в роботах Кампе де Фер'є .
Останнім часом з'явилося багато робіт, в яких вивчались задачі математичної фізики з випадковими початковими умовами, які базуються на дослідженні збіжності за ймовірностю в функціональних просторах послідовності випадкових функцій, що апроксимують розв'язки крайових задач. Зауважимо, що у більшості з цих робіт для знаходження умов рівномірної збіжності випадкових рядів застосовується метод, що ґрунтується на ідеї Ж. Кахана. У дисертації використовується новий метод, який був запропонований В.В. Булдигіним та
Ю.В. Козаченком. Цей метод дозволяє обґрунтовувати застосування методу Фур'є до задач математичної фізики у багатовимірному випадку.
Основним завданням роботи є використання методу В.В. Булдигіна та Ю.В. Ко-заченка при обґрунтуванні застосування методу Фур'є до крайових задач математичної фізики із випадковими початковими умовами у багатовимірному випадку для гіперболічних рівнянь, а також дослідження властивостей їх розв’язків. Це визначає актуальність тематики дисертації, оскільки такі задачі у багатовимірному випадку в такій постановці раніше не розглядались.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана в рамках наукової тематики кафедри математичного аналізу УжНУ "Аналіз і статистика випадкових процесів і полів" та пов'язана з держбюджетними темами, що виконувалися на кафедрі математичного аналізу УжНУ (номер державної реєстрації №0193V019658).
Мета та задачі дослідження. Метою роботи є подальший розвиток теорії випадкових процесів, а також розширення теоретичних і практичних застосувань даної теорії, зокрема, до задач математичної фізики гіперболічного типу.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Реферат на тему: КРАЙОВІ ЗАДАЧІ МАТЕМАТИЧНОЇ ФІЗИКИ З ВИПАДКОВИМИ ПОЧАТКОВИМИ УМОВАМИ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок