Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Обгрунтування параметрів та режимів роботи ІНЕРЦІЙНО-ГРАВІТАЦІЙНОГО РЕШІТЧАСТОГО СЕПАРАТОРА ЗЕРНА

Загрузка...

Обгрунтування параметрів та режимів роботи ІНЕРЦІЙНО-ГРАВІТАЦІЙНОГО РЕШІТЧАСТОГО СЕПАРАТОРА ЗЕРНА

Назва:
Обгрунтування параметрів та режимів роботи ІНЕРЦІЙНО-ГРАВІТАЦІЙНОГО РЕШІТЧАСТОГО СЕПАРАТОРА ЗЕРНА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,61 KB
Завантажень:
353
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Кіровоградський державний технічний університет
ЛУЗАН ПЕТРО ГРИГОРОВИЧ
УДК 631.362.3:633.1
Обгрунтування параметрів та режимів роботи ІНЕРЦІЙНО-ГРАВІТАЦІЙНОГО РЕШІТЧАСТОГО СЕПАРАТОРА ЗЕРНА
Спеціальність 05.05.11 – Машини і засоби механізації
сільськогосподарського виробництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Кіровоград – 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі сільськогосподарського машинобудування Кіровоградського державного технічного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент Шмат Сергій Іванович, Кіровоградський державний технічний університет, доцент кафедри сільськогосподарського машинобудування.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, старший науковий співробітник Котов Борис Іванович, Інститут механізації та електрифікації сільського господарства Української академії аграрних наук, смт. Глеваха, Київської обл., завідувач лабораторії післязбиральної обробки зерна;
кандидат технічних наук, доцент Бакум Микола Васильович, Харківський державний технічний університет сільського господарства, завідуючий кафедрою сільськогосподарських машин.
Провідна установа: Національний аграрний університет Кабінету Міністрів України, м. Київ, кафедра сільськогосподарського машинобудування.
Захист відбудеться 23 листопада 2001 р. о 1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 23.073.01 у Кіровоградському державному технічному університеті за адресою:
25006, м. Кіровоград, просп. Університетський, 8.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Кіровоградського державного технічного університету за адресою:
25006, м. Кіровоград, просп. Університетський, 8.
Автореферат розісланий 20 жовтня 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради ________________В.М.Каліч
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Збільшення виробництва зерна в Україні - одна із важливих задач сільськогосподарського виробництва. Успішне вирішення такої задачі потребує нарощування виробничих потужностей для післязбирального обробітку зерна, який є одним із трудомістких процесів в його виробництві.
Інтенсивне надходження свіжозібраного зернового вороху на підприємства післязбирального обробітку викликає необхідність його швидкого очищення від смітних домішок, які утруднюють наступні операції сушіння, тимчасового зберігання і очищення. Зерноочисні машини для попереднього очищення повинні мати таку продуктивність, яка б перевищувала продуктивність наступних машин і обладнання потокової лінії в 2…3 рази, виділяти максимальну кількість смітних домішок, забезпечувати мінімальні втрати зерна при низьких показниках енерго- і матеріалоспоживання.
Машини, які використовуються в даний час, не забезпечують вирішення даної проблеми. Тому вдосконалення процесу сепарації в напрямку підвищення питомої продуктивності та зменшення енерговитрат при післязбиральному очищенні зерна є актуальною і важливою задачею, вирішення якої дозволить підвищити ефективність зерноочисних і сортувальних машин.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Тема роботи пов’язана з тематичним планом НДДКР Кіровоградського державного технічного університету на 1995 – 2000 роки, а також з “Державною програмою виробництва технологічних комплексів машин і устаткування для сільського господарства, харчової і переробної промисловості на 1998-2005 рр.” (п.3.1.12), затвердженої на засіданні Кабінету Міністрів України 09.02.1998 року, протокол №5, для розвитку машинобудівного комплексу сільськогосподарських машин в Україні.
Мета роботи і задачі дослідження. Метою роботи є підвищення питомої продуктивності і зменшення енерго- і матеріаловитрат при післязбиральному очищенні зерна шляхом удосконалення обладнання та технології сепарації.
Для досягнення поставленої мети визначені наступні задачі дослідження:
1.
Визначити та обгрунтувати перспективний напрямок вдосконалення технології сепарації зерна та запропонувати конструкцію сепаратора для її виконання.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Реферат на тему: Обгрунтування параметрів та режимів роботи ІНЕРЦІЙНО-ГРАВІТАЦІЙНОГО РЕШІТЧАСТОГО СЕПАРАТОРА ЗЕРНА

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок