Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ РАЦІОНАЛЬНОГО ПОЛЬОВОГО КОРМОВИРОБНИЦТВА ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЙОГО ЕФЕКТИВНОГО ФУНКЦІОНУВАННЯ В РЕГІОНІ

Загрузка...

ФОРМУВАННЯ РАЦІОНАЛЬНОГО ПОЛЬОВОГО КОРМОВИРОБНИЦТВА ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЙОГО ЕФЕКТИВНОГО ФУНКЦІОНУВАННЯ В РЕГІОНІ

Назва:
ФОРМУВАННЯ РАЦІОНАЛЬНОГО ПОЛЬОВОГО КОРМОВИРОБНИЦТВА ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЙОГО ЕФЕКТИВНОГО ФУНКЦІОНУВАННЯ В РЕГІОНІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
23,23 KB
Завантажень:
483
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
МИКОЛАЇВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІВАНЕНКО Тетяна Яківна
УДК 631.151.8:334.75
ФОРМУВАННЯ РАЦІОНАЛЬНОГО ПОЛЬОВОГО
КОРМОВИРОБНИЦТВА ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЙОГО
ЕФЕКТИВНОГО ФУНКЦІОНУВАННЯ В РЕГІОНІ
08.00.03 – економіка та управління національним господарством
(економіка сільського господарства і АПК)
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
 
МИКОЛАЇВ - 2008
Дисертацією е рукопис.
Робота виконана в Миколаївському державному аграрному університеті
Міністерства аграрної політики України.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор Червен Іван
Іванович, Миколаївський державний аграрний
університет, завідувач кафедри організації
виробництва та агробізнесу.
Офіційні опоненти: - доктор економічних наук, професор
Шкільов Олександр Васильович,
Національний аграрний університет, професор,
кафедри аграрної соціології та розвитку села;
- кандидат економічних наук, старший науковий
співробітник Толкач Микола Іванович,
Національний науковий центр "Інститут аграрної
економіки" УААН.
 
Захист відбудеться 29 травня 2008 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 38.806.01 у Миколаївському державному аграрному університеті за адресою: 54010, м. Миколаїв, вул. Паризької комуни, 9, конференц-зала.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Миколаївського державного аграрного університету за адресою: 54010, м. Миколаїв, вул. Карпенка, 73
Автореферат розісланий 24 квітня 2008 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.Ф. Клочан.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Значне скорочення виробництва продукції скотарства (особливо молока) у 2004 – 2007 рр. обумовило різке зростання роздрібних цін на виготовлені з неї продукти харчування. А це, у свою чергу, у зв'язку з низькою платоспроможністю соціально незахищених верств населення призвело до скорочення споживання м'яса, молока і молочних продуктів, що ставить під загрозу продовольчу безпеку країни.
У сучасних умовах на Півдні України, і, особливо - у південно-західному степу Причорномор'я (де розташована досліджувана Миколаївська область) розв'язання вищезгаданої проблеми в першу чергу залежить від забезпечення високоякісними і збалансованими за протеїном дешевими об'ємними кормами (сіном, сінажем, силосом та зеленою масою та ін.) великої рогатої худоби, що утримується переважно у господарствах населення (саме в них в останні роки виробляється більше 90 % загального виробництва молока та майже 80 % яловичини області). За останні роки виробництво цих кормів у цілому, і особливо - у сільськогосподарських підприємствах зменшувалося випереджаю- чими темпами (порівняно зі скороченням поголів'я корів та молодняку великої рогатої худоби на відгодівлі).
Проблема формування раціонального і ефективно функціонуючого польового кормовиробництва для України в цілому та окремо для її Півдня , як основи для відродження скотарства, була і залишається актуальною й сьогодні. Окремі її аспекти розглядалися у наукових працях Амбросова В.Я., Бабіча А.О., Бойка В.І., Бурлаки Н.І., Варламової К.А., Гарькавого А.Д., Глущенка Д.П, Гноєвого В.І., Карпенка М., Петриченка В.Ф., Подобеда Л.І., Толкача М.І., Топіхи І.Н., Червена І.І., Шебаніна В.С., Шкільова О.В. та інших вітчизняних учених.
Проте ще багато питань щодо гарантованого (навіть у посушливі роки) забезпечення великої рогатої худоби (особливо у господарствах населення) високоякісними, збалансованими за перетравним протеїном та дешевими кормами, створення заради досягнення цієї мети ринку об'ємних кормів у сільській місцевості залишаються невирішеними. Їх актуальність і зумовила проведення цього дисертаційного дослідження.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисер- таційне дослідження виконане за планом науково-дослідних робіт кафедри організації виробництва та агробізнесу Миколаївського державного аграрного університету з теми "Організаційно-економічні засади забезпечення економіч-ного зростання в агропромисловому комплексі" (номер державної реєстрації 0106U009689).
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ РАЦІОНАЛЬНОГО ПОЛЬОВОГО КОРМОВИРОБНИЦТВА ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЙОГО ЕФЕКТИВНОГО ФУНКЦІОНУВАННЯ В РЕГІОНІ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок