Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Зобов’язання України щодо прав людини у зв’язку зі вступом до роди Європи

Загрузка...

Зобов’язання України щодо прав людини у зв’язку зі вступом до роди Європи

Назва:
Зобов’язання України щодо прав людини у зв’язку зі вступом до роди Європи
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,01 KB
Завантажень:
321
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Анісімова Марина Федорівна
УДК 341.231.14
Зобов’язання України щодо прав людини у зв’язку зі вступом до роди Європи
Спеціальність 12.00.11 – міжнародне право
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата юридичних наук
Київ - 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі конституційного і адміністративного права Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Науковий керівник: кандидат юридичних наук, доцент
Рудоквас Олександр Степанович,
Київський національний університет імені Тараса Шевченка,
доцент кафедри конституційного і адміністративного права
Офіційні опоненти: доктор юридичних наук, доцент
Буроменський Михайло Всеволодович,
Національна юридична академія імені Ярослава Мудрого (м.Харків),
професор кафедри міжнародного права та державного права іноземних держав
кандидат юридичних наук, доцент,
Заслужений юрист України
Дмитрієв Анатолій Іванович,
Київський університет права, завідувач кафедри
міжнародного права і порівняльного правознавства
Провідна установа – Національний університет внутрішніх справ (м.Харків)
Захист відбудеться “8” жовтня 2001р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради
Д 26.001.10 в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою: 04119, м.Київ, вул.Мельникова, 36/1.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою: 01017, м.Київ, вул.Володимирська, 58, к.10.
Автореферат розісланий “6” вересня 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Є.В.Бурлай
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Наприкінці ХХ ст. забезпечення дотримання прав людини стало проблемою всього світового співтовариства, перетворилося на основне питання більшості гуманітарних форумів, на яких неодноразово підкреслювалось, що “держави мають обов’язок, незалежно від їх політичних, економічних та культурних систем, заохочувати і захищати всі права і основні свободи людини”)Див.: Документы Венской Всемирной конференции по правам человека.— A/CONF.157./dc/1/.Add/ — 1.1993.— 24 June.— P.6.). Це означає, що права і свободи людини стали предметом міжнародної турботи і вони вже не можуть визначатися виключно характером та рівнем розвитку даного конкретного суспільства.
Україна, котра у 1991 році вийшла на міжнародну арену як самостійний суб’єкт права, повинна була зважати на зазначену тенденцію розвитку міжнародних стосунків. Особливості її геополітичного положення визначили пріоритетність європейського вектора розвитку її політики. Просування України до єдиного європейського простору почалося зі вступу до Ради Європи, яка представляє для нашої держави особливий інтерес, оскільки допомагає молодим країнам Центральної та Східної Європи вирішувати нагальну для них проблему гармонізації національного законодавства з європейським правом. А це є для України обов’язковою передумовою реалізації її стратегічних завдань — вступу до ряду важливих міжнародних організацій, таких, як Світова організація Торгівлі, Європейський Союз, Центральноєвропейська асоціація вільної торгівлі, Міжнародна торговельна палата та інших. Сказане доводить потребу ґрунтовного дослідження багатогранного співробітництва України з Радою Європи, початком якого стали державні зобов’язання, набуті під час вступу до неї.
Іншими вагомими аргументами на користь актуальності обраної теми є існування нового юридичного феномена — європейського права, яке розширено використовується мільйонами людей, залучених у відносини з участю європейських співтовариств та поява нових вимог до державних службовців і юристів-практиків, зумовлених розбудовою власної правової держави і вже згаданою новою роллю України на міжнародній арені. Зазначені обставини зробили глибокі знання з міжнародного права для цих категорій осіб обов’язковою умовою їх професійного зростання та суттєво змінили вимоги до процесу професійної підготовки фахівців з юриспруденції, державного будівництва, управління персоналом та інших галузей знань.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: Зобов’язання України щодо прав людини у зв’язку зі вступом до роди Європи

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок