Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИ І ЗАСОБИ АВТОМАТИЗАЦІЇ ПРОЕКТУВАННЯ СУДНОВОГО ЕЛЕКТРОУСТАТКУВАННЯ

Загрузка...

МЕТОДИ І ЗАСОБИ АВТОМАТИЗАЦІЇ ПРОЕКТУВАННЯ СУДНОВОГО ЕЛЕКТРОУСТАТКУВАННЯ

Назва:
МЕТОДИ І ЗАСОБИ АВТОМАТИЗАЦІЇ ПРОЕКТУВАННЯ СУДНОВОГО ЕЛЕКТРОУСТАТКУВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,58 KB
Завантажень:
254
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РАДІОЕЛЕКТРОНІКИ
НГУЕН ВАН ШАНГ
УДК 684. 314. 621
МЕТОДИ І ЗАСОБИ
АВТОМАТИЗАЦІЇ ПРОЕКТУВАННЯ
СУДНОВОГО ЕЛЕКТРОУСТАТКУВАННЯ
05.13.12 – системи автоматизації проектувальних робіт
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – доктор технічних наук, професор
Рябенький Володимир Михайлович,
Національний університет кораблебудування
імені адмірала Макарова, завідувач кафедри
теоретичної електротехніки та електронних систем.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор,
член-кореспондент НАН України
Щерба Анатолій Андрійович,
Інститут електродинаміки НАН України, завідувач
відділу електроживлення технологічних систем;
доктор технічних наук, професор
Кривуля Геннадій Федорович,
Харківський національний університет
радіоелектроніки, завідувач кафедри автоматизації
проектування обчислювальної техніки.
Провідна установа – Національний технічний університет “ХПІ”
(кафедра автоматизованих систем управлiння)
Міністерства освіти і науки України, м. Харків
Захист відбудеться “ 23 ” травня 2006 р.  о  .30 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д  .052.02 в Харківському національному університеті радіоелектроніки за адресою: 61166, м. Харків, просп. Леніна, 14.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Харківського національного університету радіоелектроніки за адресою: 61166, м. Харків, просп. Леніна, 14.
Автореферат розісланий “ _21__ ” квітня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
доктор технічних наук Безкоровайний В.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Значне скорочення терміну побудови сучасних суден висуває нові вимоги до терміну і якості підготовки конструкторської документації (КД) на нестандартне суднове електроустаткування. Насичення суден засобами автоматики, прагнення до підвищення ефективності використання суден висувають високі вимоги до масо-габаритних показників устаткування, що експлуатується. До такого устаткування належать в першу чергу електророзподільні пристрої й пуско-регулююча апаратура, які розробляються на останньому етапі проектування суден. Їх внутрішній вміст, компонування, масо-габаритні показники цілком визначаються мистецтвом конструктора, а швидкість розробки й виготовлення істотно впливають на термін виконання електромонтажу устаткування, його налагодження й здачі замовникові. Завдання проектування нестандартного електроустаткування, як і підготовки креслень, фактично не формалізовані й тому потребують великого обсягу часу, а низький рівень його уніфікації й стандартизації призводить до затягування термінів виготовлення й налагодження.
Незважаючи на інтенсивне впровадження комп’ютерної техніки для рішення завдань проектування й конструювання електротехнічних виробів, а також суден і суднових механізмів, більшість задач цього характеру вирішується вручну на основі досвіду конструкторів, їхньої інтуїції. Тому на підготовку КД витрачається багато робочого часу, що підвищує вартість проектів і знижує їхню якість. Отже, завдання автоматизації проектних робіт, уніфікації нестандартного устаткування є актуальними.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертація містить результати досліджень відповідно до державної програми “Програма розвитку океанської економіки й будівництва суден В’єтнаму”, у рамках науково-дослідної роботи “Створення систем автоматизованого проектування сучасних суден В’єтнаму”, що передбачає проектування й будівництво значної групи суден різного призначення (суховантажів, контейнеровозів, швидкохідних катерів і т. ін.) Дисертаційна робота є складовою частиною вищевказаних програм і відповідає напрямкам досліджень державної компанії “HІТАКО” В’єтнаму, в яких автор брав участь як виконавець. Тема дисертації рекомендована компанією в листі про напрямок дослідження здобувача.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: МЕТОДИ І ЗАСОБИ АВТОМАТИЗАЦІЇ ПРОЕКТУВАННЯ СУДНОВОГО ЕЛЕКТРОУСТАТКУВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок