Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ІНТЕГРОВАНА ОЦІНКА ПЕРСОНАЛУ БАНКУ

Загрузка...

ІНТЕГРОВАНА ОЦІНКА ПЕРСОНАЛУ БАНКУ

Назва:
ІНТЕГРОВАНА ОЦІНКА ПЕРСОНАЛУ БАНКУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,77 KB
Завантажень:
483
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Київський національний торговельно-економічний університет
ШАПЕРЕНКОВ АНТОН ВОЛОДИМИРОВИЧ
УДК 331.108:336.71
ІНТЕГРОВАНА ОЦІНКА ПЕРСОНАЛУ БАНКУ
08.06.01. - економіка, організація і управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ - 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Київському національному торговельно-економічному університеті Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент
Циганова Надія Вікторівна, Київський
Національний торговельно-економічний
університет, доцент кафедри банківської
справи
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Богиня Дем'ян Петрович,
Інститут економіки та прогнозування НАН України, головний науковий співробітник
відділу соціально-економічних проблем праці
кандидат економічних наук, доцент
Калина Алла Василівна,
Київський національний економічний університет, доцент кафедри управління персоналом
Провідна установа: Донецький державний університет управління, кафедра менеджменту невиробничої сфери
(м. Донецьк)
Захист відбудеться “26” січня 2007 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.055.01 в Київському національному торговельно-економічному університеті за адресою: 02156, м. Київ, вул. Кіото, 19, ауд А-227.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного торговельно-економічного університету за адресою 02156, м. Київ, вул. Кіото, 19.
Автореферат розісланий “25” грудня 2006 року
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради Н.І. Морозова

ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Досвід банківського менеджменту свідчить, що основну увагу українські банки зосереджують на удосконаленні фінансового менеджменту, а персонал як об'єкт менеджменту залишається на другому плані. В умовах же посилення конкуренції на ринку банківських послуг висока результативність діяльності персоналу банку, його кваліфікація та потенціал стають важливою перевагою у конкурентній боротьбі. Усе це відповідно висуває високі вимоги щодо якості функціонування системи менеджменту персоналу банку, одним із ключових елементів якої є оцінка персоналу.
У наш час система менеджменту персоналу вітчизняних банків характеризується недостатнім розвитком оцінних процедур, що не дозволяє одержувати інформацію про результативність праці персоналу банку, його професійні якості на різних етапах діяльності та, як наслідок, формує недостатній рівень обґрунтованості прийняття кадрових рішень. Нерозв'язаність багатьох теоретичних і практичних питань оцінки персоналу в сучасних банках, їхня актуальність, велика наукова та практична значимість, визначили вибір теми наукового дослідження, його мету, завдання та логіку дослідження.
Проблеми, що стосуються оцінки персоналу, досліджувалися у працях таких закордонних науковців, серед яких: А. Алавердов, М.Альберт, І.Ансофф, М. Вудкок, В. Веснін, В. Галенко, Б. Генкін, Н.Горелов, Г. Десслер, Л. Зайверт, Г. Зайцев, Г. Зіммель, Д.Іванцевич, Д. Карнегі, Б. Карлоф, А.Кібанов, Х. Корнеліус, М. Мескон, І.Метцнер, Г. Попова, В. Співак, В.Травін, І. Хентце, Ф. Хетдоурі, А.Ятченко та ін.
Серед вітчизняних науковців, які досліджують питання оціночних механізмів персоналу, можна відзначити таких як: В.Абрамов, Д. Богиня, М. Виноградський, І. Гіленко, А. Гриценко, В.Данюк, Т. Деткевич, Г. Дмитренко, М. Дмитренко, О. Дубілет, О.Єськов, В. Іванкевич, І. Іванова, А. Калина, О. Кириченко, А.Колот, В. Кочетков, В.Лагутін, Є. Лібанова, В. Мандебура, В.Мікловда, Є. Панченко, В. Савельєв, Ф. Хміль, Б. Холод, В. Чернов, Г. Щокін та ін.
Результатом їх досліджень є розробка окремих підходів, процедур, методів щодо організації та проведення оцінки персоналу. У той самий час не сформований системний підхід до оцінки персоналу на основі різних оцінних процедур, що вимагає більш поглибленого та комплексного дослідження цієї проблеми. Крім того, подальшого розвитку потребує розробка інструментарію оцінювання персоналу, який би максимально враховував галузеву спрямованість суб'єктів господарювання, у тому числі банків.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: ІНТЕГРОВАНА ОЦІНКА ПЕРСОНАЛУ БАНКУ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок