Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УПРАВЛІННЯ МАРКЕТИНГОВОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВ В УМОВАХ РИНКОВОЇ ЕКОНОМІКИ

Загрузка...

УПРАВЛІННЯ МАРКЕТИНГОВОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВ В УМОВАХ РИНКОВОЇ ЕКОНОМІКИ

Назва:
УПРАВЛІННЯ МАРКЕТИНГОВОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВ В УМОВАХ РИНКОВОЇ ЕКОНОМІКИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,53 KB
Завантажень:
167
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЕКОНОМІКИ І ТОРГІВЛІ
імені Михайла Туган –Барановського
Гуржій Наталія Миколаївна
УДК 005:658.8
УПРАВЛІННЯ МАРКЕТИНГОВОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВ В УМОВАХ РИНКОВОЇ ЕКОНОМІКИ
Спеціальність 08.00.04. - Економіка і управління підприємствами
(за видами економічної діяльності)
Автореферат
дисертації на здобуття
наукового ступеня кандидата економічних наук
Донецьк 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Донецькому національному університеті економіки і торгівлі імені Михайла Туган - Барановського Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: | доктор економічних наук, професор, академік АЕН України Балабанова Людмила Веніамінівна,
Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган - Барановського,
завідувач кафедри маркетингового менеджменту.
Офіційні опоненти | доктор економічних наук, професор
Петенко Ірина Валентинівна
Донецький державний університет управління
завідувач кафедри управління персоналом та економіки праці
кандидат економічних наук, доцент
Попова Людмила Олексіївна
Харківський державний університет харчування та торгівлі
завідувач кафедри маркетингу та комерційної діяльності
Захист відбудеться 27 листопада о 12єє годині на засіданні спеціалізованої Вченої ради Д 11.055.01 у Донецькому національному університеті економіки і торгівлі імені Михайла Туган –Барановського: 340050, м. Донецьк, вул. Щорса, 31.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган –Барановського за адресою: 340017, м. Донецьк, б. Шевченка, 30.
Автореферат розісланий “26” жовтня 2007 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради Виноградова О.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Становлення і розвиток ринкових відносин в Україні обумовлюють необхідність удосконалення системи управління торговельними підприємствами, орієнтації системи менеджменту на ринкові умови господарювання, здатності швидко і гнучко реагувати на зміни в маркетинговому середовищі. В даний час тільки незначна частка підприємств використовує маркетингові методи управління в процесі господарювання, і лише деякі з них - системний підхід в управлінні на основі маркетингу.
У цілому ряді випадків маркетингова діяльність розглядається як елемент діяльності підприємства, який існує окремо і є самостійним об'єктом управління. Але ринкові економічні трансформації вимагають розгляду всіх сфер діяльності підприємства через призму маркетингу. Внаслідок цього вся система управління діяльністю підприємства повинна мати маркетингову орієнтацію. Виникає необхідність розгляду і вирішення проблемних питань розробки стратегій переходу підприємств від застарілих форм і методів управління і господарювання до нових, науково - обґрунтованих ринкових методів, зокрема таких, як системне управління маркетингом.
Управлінню маркетингом присвячено досить багато наукових праць зарубіжних і вітчизняних учених: О.М. Азарян, Р. Асселя, Л.В. Балабанової, А.В. Войчака, В.В. Герасимчука, Е.Н. Голубкової, Е.П. Голубкова, П. Діксона, П. Друкера, Ф. Котлера, І.І. Кретова, Н.В. Куденко, Ж. Ламбена, Д. Макконелла, А.Ф. Павленко, І.В. Петенко, Л.О. Попової, А.Н. Романова, В.Д. Секеріна, Э.А. Уткіна, О.О. Шубіна.
Але в цих працях управління маркетингом практично не розглядається з точки зору комплексного підходу та не враховує його специфіку в сучасних умовах України.
Таким чином, об'єктивна необхідність подальшого розвитку теоретичних і методико-прикладних основ управління маркетингом з урахуванням сучасних особливостей маркетингової діяльності в Україні обумовлює актуальність досліджуваної в дисертації проблеми, її мету і зміст.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконано відповідно до комплексного плану науково – дослідних робіт Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган -Барановського, зокрема основні з яких: “Розробка науково-методичних рекомендацій щодо використання стратегічного підходу в управлінні підприємницькою діяльністю” (№ державної реєстрації 0106U003577, автором розроблено модель процесу формування маркетингової стратегії); “Розробка науково-методичних рекомендацій щодо управління маркетинговим потенціалом підприємства” (№ державної реєстрації 0103U007790, автором розроблено методику оцінки системи програмування та здійснення маркетингу, проведено анкетне дослідження системи управління маркетингом на підприємстві); "Розробка науково-методичних рекомендацій щодо стратегічного маркетингового управління” (№ державної реєстрації 0103U007069, автором розроблено методику оцінки працездатності маркетингової стратегії та модель стратегічного управління маркетингом); “Розробка науково-методичних рекомендацій щодо здійснення маркетингового контролінгу в підприємстві” (№ державної реєстрації 0104U002262, автором розроблено модель маркетингового контролю).
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: УПРАВЛІННЯ МАРКЕТИНГОВОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВ В УМОВАХ РИНКОВОЇ ЕКОНОМІКИ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок