Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Безкоштовно реферат на тему: КРИМІНАЛЬНО-ПРОЦЕСУАЛЬНІ ГАРАНТІЇ ПРАВ І ЗАКОННИХ ІНТЕРЕСІВ ОСОБИ, ЯКА ПІДОЗРЮЄТЬСЯ У ВЧИНЕННІ ЗЛОЧИНУ

КРИМІНАЛЬНО-ПРОЦЕСУАЛЬНІ ГАРАНТІЇ ПРАВ І ЗАКОННИХ ІНТЕРЕСІВ ОСОБИ, ЯКА ПІДОЗРЮЄТЬСЯ У ВЧИНЕННІ ЗЛОЧИНУ / сторінка 11

Назва:
КРИМІНАЛЬНО-ПРОЦЕСУАЛЬНІ ГАРАНТІЇ ПРАВ І ЗАКОННИХ ІНТЕРЕСІВ ОСОБИ, ЯКА ПІДОЗРЮЄТЬСЯ У ВЧИНЕННІ ЗЛОЧИНУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,28 KB
Завантажень:
191
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Часопис Хмельницького університету управління та права. – 2006. – № 2(18). – С. 265-269.
7. Никоненко М.Я. Деякі аспекти охорони прав і законних інтересів підозрюваного // Майбутнє правної системи України. Тези доповідей та наукових повідомлень Міжнародної науково-практичної конференції молодих юристів (15-16 березня 1996 року). Українська правнича фундація. – Київ. – 1996. – С. 94–97.
8. Никоненко М.Я. Визначення судових витрат як засіб забезпечення майнових інтересів підозрюваного і обвинуваченого // Матеріали міжнародної науково-практичної конференції: „Актуальні проблеми діяльності ОВС по попередженню, розкриттю та розслідуванню злочинів”. Частина ІІ. Проблеми розкриття та розслідування злочинів. (Одеса, 19-20 жовтня 2000 року). – Одеса: НДРВВ ОІВС, 2000. – С. 56–58.
 
АНОТАЦІЯ
Никоненко М.Я. Кримінально-процесуальні гарантії прав і законних інтересів особи, яка підозрюється у вчиненні злочину. – Рукопис.
Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за спеціальністю 12.00.09 – кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза. – Київський національний університет внутрішніх справ. – Київ, 2007.
Дисертація присвячена комплексному дослідженню теоретичних і прикладних проблем кримінально-процесуальних гарантій прав і законних інтересів особи, яка підозрюється у вчиненні злочину в досудових стадіях кримінального процесу.
У роботі аналізуються теоретичні проблеми, пов’язані з поняттям особи, яка підозрюється у вчиненні злочину, поняттям кримінально-процесуальних гарантій прав і законних інтересів такої особи. Здійснено аналіз підстав визнання особи підозрюваним. У дисертації досліджуються також питання щодо місця і ролі стадії порушення кримінальної справи в системі гарантій прав і законних інтересів особи, яка підозрюється у вчиненні злочину. Дослідженню підлягали питання гарантій реалізації прав і законних інтересів особи, яка підозрюється у вчиненні злочину, при проведенні перевірки інформації про злочин, а також при проведенні протокольної форми досудової підготовки матеріалів.
Окрема увага приділялася дослідженню питань кримінально-процесуального затримання особи по підозрінню у вчиненні злочину і застосування запобіжного заходу у вигляді взяття під варту до пред’явлення особі обвинувачення в стадії досудового розслідування.
Ключові слова: кримінально-процесуальні гарантії; права і законні інтереси; особа, яка підозрюється у вчиненні злочину; затримання; правовідносини.
 
АННОТАЦИЯ
Никоненко М.Я. Уголовно-процессуальные гарантии прав и законных интересов лица, подозреваемого в совершении преступления. – Рукопись.
Диссертация на соискание ученой степени кандидата юридических наук по специальности 12.00.09 – уголовный процесс и криминалистика; судебная експертиза. – Киевский национальный универститет внутренних дел. – Киев, 2007.
Диссертация посвящена комплексному исследованию теоретических и практических проблем уголовно-процессуальных гарантий прав и законных интересов лица, подозреваемого в совершении преступления в досудебных стадиях уголовного процесса. Основная цель диссертационного исследования состоит в том, чтобы разработать и обосновать систему условий, способов и средств, которые составляют содержание уголовно-процессуальных гарантий прав и законных интересов лица, подозреваемого в совершении преступления и внести предложения по усовершенствованию уголовно-процессуального законодательства Украины.
В работе анализируются теоретические проблемы, связанные с понятием лица, подозреваемого в совершенни преступления, понятием уголовно-процессуальных гарантий прав и законных интересов такого лица. Обосновывается точка зрения, что словосочетание „лицо, подозреваемое в совершении преступления”, включает в себя три самостоятельные понятия: заподозренного, правонарушителя и подозреваемого.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: КРИМІНАЛЬНО-ПРОЦЕСУАЛЬНІ ГАРАНТІЇ ПРАВ І ЗАКОННИХ ІНТЕРЕСІВ ОСОБИ, ЯКА ПІДОЗРЮЄТЬСЯ У ВЧИНЕННІ ЗЛОЧИНУ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок