Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> КОНТРОЛЬ МАРКЕТИНГОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В УПРАВЛІННІ ПІДПРИЄМСТВАМИ ТОРГІВЛІ

КОНТРОЛЬ МАРКЕТИНГОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В УПРАВЛІННІ ПІДПРИЄМСТВАМИ ТОРГІВЛІ

Назва:
КОНТРОЛЬ МАРКЕТИНГОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В УПРАВЛІННІ ПІДПРИЄМСТВАМИ ТОРГІВЛІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,33 KB
Завантажень:
165
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЕКОНОМІКИ І ТОРГІВЛІ
ім. М. Туган-Барановського
АНГЕЛІНА Ірина Альбертівна
УДК 658.8.012.7
КОНТРОЛЬ МАРКЕТИНГОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
В УПРАВЛІННІ ПІДПРИЄМСТВАМИ ТОРГІВЛІ
Спеціальність 08.06.01 – Економіка, організація і управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Донецькому державному університеті економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат економічних наук, професор Сухарева
Людмила Олексіївна, Донецький державний університет
економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського,
завідувач кафедри контролю і аналізу господарської
діяльності.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор, Сахацький
Микола Павлович, Одеська державна академія
будівництва та архітектури, завідувач кафедри
менеджменту і маркетингу
кандидат економічних наук, професор, Попова
Людмила Олексіївна, Харківський державний
університету харчування і торгівлі, завідуюча кафедри
маркетингу та комерційної справи
Провідна установа: Таврійський національний університет
ім. В.І. Вернадського Міністерства освіти і науки України, кафедра менеджменту і маркетингу (м. Симферополь ).
 
Захист відбудеться 23 січня 2007 р. о 14-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.055.01 у Донецькому державному університеті економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України, за адресою: 83050, м. Донецьк, вул. Щорса , 31.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького державного університету економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського за адресою:
83017, м. Донецьк, б. Шевченка, 30.
Автореферат розісланий „22” грудня 2006р.
В.о. ученого секретаря
спеціалізованої вченої ради О.Б. Чернега


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. В умовах ринкової системи господарювання підприємство, яке здійснює торговельну діяльність, є самостійно організуючою, соціально орієнтованою системою, яка функціонує в жорстких умовах конкурентного середовища та має певну господарську самостійність. Його діяльність, у широкому розумінні, повинна бути спрямована на утримання певної частки ринку, на досягнення переваги над конкурентами. У цих умовах система контролю маркетингової діяльності підприємства торгівлі повинна бути орієнтована на забезпечення таких основних показників ефективності функціонування в сучасних умовах, як: стійке положення підприємства, визнання підприємства суб’єктами ринку й суспільства, сучасна адаптація систем управління підприємства до динамічного зовнішнього середовища, тобто ринкової кон’юнктури. Кожна із функцій управління маркетинговою діяльністю залежна від контролю, оскільки прийняття рішень – планових, організаційних, координаційних – ґрунтується на інформації, отриманій у результаті контролю. Контроль – це основа не тільки для визначення чи уточнення цілей маркетингової діяльності, а й для стимулювання їх виконання, тобто контроль здатен корелювати дієвість. Все це актуалізує вдосконалення контролю маркетингової діяльності.
Сьогодні науковці використовують важливі для теорії та практики контролю маркетингової діяльності результати досліджень, що були отримані в різні роки попередниками. Помітний внесок у вивчення організаційно-методичних аспектів контролю маркетингової діяльності зробили зарубіжні вчені Адамс Р., Ассель Р., Діксон П., Дойль П., Еніс Б.М., Котлер Ф., Кокс К.Т., Манн Р., Майер Е., Моква М.П., Портер М. Зважена наукова позиція щодо вирішення окремих проблем контролю маркетингової діяльності знайшла своє віддзеркалення в працях вітчизняних і російських вчених: Азарян О.М., Балабанової Л.В., Бритченко Г.І., Зав’ялова П.С., Корнеєвої І.В., Ковальова А.І., Оліфірова О.В., Попової Л.О., Сахацького М.П., Сухаревої Л.О., Хруцького В.Є., Шубіна О.О.
Однак треба зазначити, що в більшості опублікованих робіт автори недостатньо уваги приділяють теоретичному обґрунтуванню реалізації принципів системного підходу у формуванні організаційного й методичного забезпечення процесу контролю маркетингової діяльності.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: КОНТРОЛЬ МАРКЕТИНГОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В УПРАВЛІННІ ПІДПРИЄМСТВАМИ ТОРГІВЛІ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок