Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛЮВАННЯ РЕСУРСНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ ПІДПРИЄМСТВА В ПОТОЧНОМУ Й ОПЕРАТИВНОМУ УПРАВЛІННІ

МОДЕЛЮВАННЯ РЕСУРСНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ ПІДПРИЄМСТВА В ПОТОЧНОМУ Й ОПЕРАТИВНОМУ УПРАВЛІННІ

Назва:
МОДЕЛЮВАННЯ РЕСУРСНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ ПІДПРИЄМСТВА В ПОТОЧНОМУ Й ОПЕРАТИВНОМУ УПРАВЛІННІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,41 KB
Завантажень:
416
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Берсуцький антон якович
УДК 330.4:658.1
МОДЕЛЮВАННЯ РЕСУРСНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ ПІДПРИЄМСТВА
В ПОТОЧНОМУ Й ОПЕРАТИВНОМУ УПРАВЛІННІ
Спеціальність 08.03.02 – Економіко-математичне моделювання
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк – 2003


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Інституті економіки промисловості Національної академії наук України (м. Донецьк)
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор,
член-кореспондент НАН України
Іванов Микола Іванович,
Інститут економіки промисловості Національної
академії наук України, заст. зав. відділу проблем
ефективного використання виробничого потенціалу
(м. Донецьк)
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Гузь Микола Григорович, Донецький національний університет Міністерства освіти і науки України, професор кафедри математики та математичних методів в економіці (м. Донецьк);
кандидат економічних наук, доцент Оліфіров Олександр Васильович, Донецький державний університет економіки і торгівлі iм. М.Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри комп'ютерних технологій (м. Донецьк).
Провідна установа:
Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна Міністерства освіти і науки України, кафедра економічної кібернетики (м. Харків).
Захист відбудеться 18 червня 2003 р. о 15.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.051.01 у Донецькому національному університеті Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 198-а, ауд. .
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького національного університету Міністерства освіти і науки України (83055, м. Донецьк, вул. Університетська, 24).
 
Автореферат розіслано 17 травня 2003 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Овечко Г.С.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Проблема створення сучасних систем управління на промислових підприємствах з використанням комп'ютерної техніки, ефективних інформаційних технологій і методів математичного моделювання, що враховують принципи ринкової економіки і стратегії розвитку виробничих, матеріальних, трудових та інформаційних ресурсів, є надзвичайно трудомісткою і вимагає вирішення цілого ряду принципово нових комплексів задач, які віддзеркалюють різноманіття процесів як у самих системах підприємств, так і в їхніх зв'язках із зовнішнім середовищем.
Визначення ресурсних можливостей підприємства на оперативному і поточному часових інтервалах надає можливість конкретизувати обсяги виробництва, підвищити його предметну спеціалізацію і, що найголовніше, прогнозувати випуск і проектування нової конкурентоспроможної продукції у перспективі.
Досліджувана в дисертації проблема є досить широкою, а нові можливості застосування методів економіко-математичного моделювання і сучасних інформаційних технологій – різноманітними і плідними, і всяке просування по шляху підвищення ефективності моделей, що використовуються в управлінні ресурсами, має не тільки теоретичне, але і практичне значення. Вивченню проблем моделювання ресурсних можливостей підприємства присвячено праці багатьох вітчизняних і закордонних учених, серед яких: В.М. Глушков, В.М. Геєць, В.А. Забродський, Т.С. Клебанова, Ю.Г. Лисенко, М.Г. Гузь, О.В. Оліфіров, О.І. Пушкар, В.Я. Заруба, В.В. Шкурба, К.Дж. Дейт.
Важливість і актуальність проблеми вдосконалювання моделей і методів моделювання ресурсних можливостей підприємства, необхідність комплексного підходу до їхньої реалізації, а також відчутна нестача науково-методичних розробок і досвіду практичного впровадження інформаційних систем управління ресурсами в умовах індивідуального і дрібносерійного машинобудування - усе це визначило вибір теми дисертації, мету і задачі дослідження.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертацію виконано відповідно до планів і тематики науково-дослідних робіт Інституту економіки промисловості НАН України за темами: “Розробка економіко-математичних методів і моделей розвитку промислових підприємств” (номер державної реєстрації 0101U002580), “Підвищення ефективності дослідження виробничого потенціалу в промисловості” (номер державної реєстрації 0102U001230).

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: МОДЕЛЮВАННЯ РЕСУРСНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ ПІДПРИЄМСТВА В ПОТОЧНОМУ Й ОПЕРАТИВНОМУ УПРАВЛІННІ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок