Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБҐРУНТУВАННЯ параметрів комплексу ґрунтообробних машин сільськогосподарського підприємства

ОБҐРУНТУВАННЯ параметрів комплексу ґрунтообробних машин сільськогосподарського підприємства

Назва:
ОБҐРУНТУВАННЯ параметрів комплексу ґрунтообробних машин сільськогосподарського підприємства
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,16 KB
Завантажень:
225
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Львівський державний аграрний університет
ЛУБ Павло Миронович
УДК 631.31:338.1
ОБҐРУНТУВАННЯ параметрів комплексу ґрунтообробних машин сільськогосподарського підприємства
05.05.11 – машини і засоби механізації
сільськогосподарського виробництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Львів – 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі управління проектами та безпеки виробництва в АПК у Львівському державному аграрному університеті Міністерства аграрної політики України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Сидорчук Олександр Васильович, Львівський державний аграрний університет, завідувач кафедри управління проектами та безпеки виробництва в АПК.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Гуков Яків Серафимович, Національний науковий центр “Інститут механізації та електрифікації сільського господарства”, директор;
кандидат технічних наук, доцент
Пастухов Валерій Іванович, Харківський національний технічний університет сільського господарства ім. П. Василенка, завідувач кафедри експлуатації машинно-тракторного парку.
Провідна установа: Національний аграрний університет,
кафедра експлуатації техніки та інженерного менеджменту,
Кабінету Міністрів України, м. Київ.
Захист відбудеться "27" жовтня 2006 р. о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 36.814.03 у Львівському державному аграрному університеті за адресою: 80381, Львівська область, Жовківський район, м. Дубляни, вул. Володимира Великого, 1, корпус факультету механізації сільського господарства, аудиторія 34.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Львівського державного аграрного університету за адресою: 80381, Львівська область, Жовківський район, м. Дубляни, вул. Володимира Великого, 1, головний корпус.
Автореферат розісланий “26” вересня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Ковалишин С.Й.
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Сільськогосподарські підприємства (СГП) Західного регіону України характеризуються малими площами ріллі та деградацією парку техніки, зокрема, ґрунтообробної. За таких умов суттєво знизились обсяги виробництва сільськогосподарської продукції. Виникла проблема поповнення СГП ґрунтообробною технікою.
Одним із етапів її вирішення є узгодження характеристик виробничої програми СГП із параметрами комплексу ґрунтообробних машин (КҐМ). Це можливе за умови об’єктивного прогнозування показників процесу обробітку ґрунту. Аналіз наукових праць переконує в тому, що чинні науково-методичні підстави характеризуються значною його ідеалізацією, зокрема, системно не враховують вплив виробничої програми СГП на потребу та обсяги ґрунтообробних робіт; сезонні особливості потоку вимог на виконання технологічних операцій з обробітку ґрунту; стохастичність часу початку, тривалості та завершення ґрунтообробних робіт впродовж весняного та літньо-осіннього періодів. Врахування цих особливостей процесу механізованого обробітку ґрунту є передумовою об’єктивного обґрунтування параметрів КҐМ СГП.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконувалась відповідно до комплексного плану науково-дослідних робіт Львівського державного аграрного університету: “Розробка, впровадження енергозберігаючих механізованих процесів, технологій і систем аграрного виробництва та технічних засобів їх реалізації” (номер державної реєстрації 0100U002333), а також договірної теми “Аналіз та обґрунтування машинно-технологічного забезпечення малих сільськогосподарських формувань” (номер державної реєстрації 0104U008601).
Мета і задачі дослідження. Метою роботи є підвищення ефективності процесу основного та передпосівного обробітку ґрунту на основі обґрунтування та створення ефективних КҐМ СГП завдяки розроблення нових методів і моделей системного аналізу та синтезу чинників цього процесу.
Для досягнення поставленої мети необхідно розв’язати такі задачі:
- проаналізувати можливість використання чинних методів і моделей обґрунтування параметрів парку машин для узгодження характеристик виробничої програми СГП із параметрами КҐМ;
- розкрити сутність виробничої системи обробітку ґрунту за традиційною технологією, розробити її концептуальну модель, проаналізувати зміст головних подій та явищ ґрунтообробного процесу, виокремити його головні чинники та обґрунтувати методи їх синтезу;
- розкрити часові причинно-наслідкові зв’язки у потоці вимог на виконання технологічних операцій з механізованого обробітку ґрунту та їх обслуговуванні для весняного та літньо-осіннього періодів, обґрунтувати правила обслуговування вимог одиничним КҐМ і на цій підставі розробити модель ґрунтообробного процесу, алгоритм та її комп’ютерну програму;
- розробити науково-методичні засади узгодження характеристик виробничої програми СГП з параметрами одиничного КҐМ;
- розробити програму експериментальних досліджень, виконати виробничі експерименти та формалізувати їх результати.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: ОБҐРУНТУВАННЯ параметрів комплексу ґрунтообробних машин сільськогосподарського підприємства

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок