Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Деформування гнучких гумовокордних оболонок обертання

Деформування гнучких гумовокордних оболонок обертання

Назва:
Деформування гнучких гумовокордних оболонок обертання
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,38 KB
Завантажень:
363
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Придніпровська державна академія будівництва та архітектури
Волчок Денис Леонідович
УДК 539.3:624.074.43:001.57
Деформування гнучких гумовокордних оболонок обертання
Спеціальність 05.23.17-Будівельна механіка
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ-2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі будівельної механіки та опору матеріалів Придніпровської державної академії будівництва та архітектури (ПДАБтаА), Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник:
доктор технічних наук, професор Кваша Едуард Миколайович, Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, професор кафедри будівельної механіки та опору матеріалів.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Бараненко Валерій Олексійович, Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, завідувач кафедри нарисної геометрії;
кандидат технічних наук, професор Ольшанський Василь Павлович, Академія цивільного захисту України м. Харків, професор кафедри прикладної механіки.
Провідна установа:
Одеська державна академія будівництва та архітектури (кафедра будівельної механіки) Міністерство освіти і науки України (м.Одеса).
Захист відбудеться “8” грудня 2005 р. о 13.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.085.02 при Придніпровській державній академії будівництва та архітектури за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24-а.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Придніпровської державної академії будівництва та архітектури за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24-а.
Автореферат розісланий 5 листопада 2005р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Сєдін В.Л.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Розрахунки на міцність гумовокордних оболонок обертання пневматичних шин почали проводитися ще на початку 20-го століття. Основою для цих розрахунків став досвід і перші математичні моделі, які використовувались на той час у теорії розрахунків дирижаблів.
Конструкції гумовокордних оболонок поступово ускладнювалися. Це спричинило розвиток математичного моделювання, яке б дозволяло визначати напружено-деформований стан оболонок різних конструкцій. У зв’язку з цим з’явилась необхідність у створенні спеціалізованих програм з розрахунку гумовокордних оболонок різних класів, які дозволяють на стадії проектування визначити вихідні характеристики виробів, створених дизайнером і проектувальником. Такі програми дають можливість уникати втрат часу при створенні нових конструкцій і значно скоротити матеріальні витрати. З огляду на усе викладене вище, актуальність удосконалення розрахункових моделей для гумовокордних оболонок не викликає сумніву.
Актуальність дисертаційної роботи також обумовлена необхідністю удосконалення і проектування цілого класу гумовокордних оболонок, таких як великогабаритні пневматичні шини та пневматичні амортизатори. Ці оболонки можуть мати переміщення порівнянні з розмірами поперечного перетину, тому потребують особливих підходів у розрахунках.
Найбільш важливим і потребуючим на теперішній час уваги є питання збільшення експлуатаційного ресурсу надвеликогабаритних оболонок пневматичних шин, що є важливою народногосподарчою задачею Міністерства промисловості України. Потреба у шинах ГОКів Кривого Рогу становить десь 1000 шт. на рік. Свій ресурс шини напрацьовують за пів року, а вартість однієї досягає 50000 гривень. Питання збільшення рентабельності виробництва по розробці кар’єрів остаються відкритими, а шини займають у цьому процесі домінуючу роль у зв’язку з тим, що понад 40% експлуатаційних затрат приходиться саме на них.
Виробництвом надвеликогабаритних шин займаються лише п’ять країн світу серед яких США, Японія, Франція, Білорусія та Україна (НДІ ВГШ у Дніпропетровську). В умовах великої конкуренції і боротьби за ринки збуту, зміна конструкції великогабаритних шин, що призводить до навіть невеликих поліпшень експлуатаційних показників, набуває особливого значення.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Реферат на тему: Деформування гнучких гумовокордних оболонок обертання

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок